رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در خصوص انتشار برنامه

User

سوال

بله ، همونطور که گفتم برنامه قبلیم با ده هزار نصب عزیزم رو بخاطر sing key تو مایکت از دست دادم :roomNemishe: ( البته حرفه ای نیستم ولی تاحالا هر برنامه ای ساختم اصولی بوده و بهترین UI/UX ممکن رو روشون پیدا کردم :gamer2: )

به همین دلیل تصمیم گرفتم که کلا مایکت رو ول کنم و بیام سمت کافه بازار ( اصلا مایکت از اولش بچه بازی بود :DD: )

خلاصه سرتون رو درد نیارم اگر امکانش هست مسایلی که باید در مورد انتشار برنامه بدونم رو ( مثل همین سینگ کی لعنتی ) بهم توضیح بدین :53:

و این که ایا کافه بازار مکان مناسبی برای توسعه b4a هست ؟ و آیا برنامه های ساخته شده b4a رو در اینده میشه مثلا با اندروید استدیو توسعه داد و تو مارکت های اندرویدی منتشر کرد ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

بله ، همونطور که گفتم برنامه قبلیم با ده هزار نصب عزیزم رو بخاطر sing key تو مایکت از دست دادم :roomNemishe: ( البته حرفه ای نیستم ولی تاحالا هر برنامه ای ساختم اصولی بوده و بهترین UI/UX ممکن رو روشون پیدا کردم :gamer2: )

به همین دلیل تصمیم گرفتم که کلا مایکت رو ول کنم و بیام سمت کافه بازار ( اصلا مایکت از اولش بچه بازی بود :DD: )

خلاصه سرتون رو درد نیارم اگر امکانش هست مسایلی که باید در مورد انتشار برنامه بدونم رو ( مثل همین سینگ کی لعنتی ) بهم توضیح بدین :53:

و این که ایا کافه بازار مکان مناسبی برای توسعه b4a هست ؟ و آیا برنامه های ساخته شده b4a رو در اینده میشه مثلا با اندروید استدیو توسعه داد و تو مارکت های اندرویدی منتشر کرد ؟

سلام،

اگه sign key رو گم کنین دیگه به هیچ وجه نمیتونین برای برنامه های ساین شده با اون کلید آپدیت بدین چه توی گوگل پلی، چه بازار چه مایکت و...

حتی اگر دو برنامه ساین شده با دو کلید متفاوت که پکیج نیم یکسانی داشته باشن نصب کنین ارور میاد:این پکیج خراب بنظر می رسد.

بله بازار در بیشتر مواقع اصلا پلتفورم مورد استفاده رو بررسی نمی کنه و حتی بررسی هم کنه مشکلی نداره بلاخره B4A پلتفورم آنچنان بدی هم نیست و بیشتر توسعه دهندگان توی ایران ازش استفاده می کنن.

و سوال آخرتون هم بله میشه به شرط اینکه هر دو برنامه با یک کلید ساین بشن و پکیج نیم شون یکسان باشه. البته کلیدهای اندروید استودیو رو نمیتونی بصورت مستقیم توی B4A استفاده کنی یا بلعکس...البته با یک روشی میشه که باید خودت رو درگیر CMD اینا کنی که کمی سخته.

موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...