رفتن به مطلب

پرسش درمود بنیان گذاران انجمن

User

ارسال‌های توصیه شده

سلام اساتید :hi:

دقیق مطمین نیستم تالار گفت گو رو درست انتخاب کردم یا نه :fekr:

و البته فکر نمیکنم کسی بجز اقای شاهپیری بتونه پاسخگوی این سوالم باشه ؛ اما به هرحال چون ایشون در بخش چت پاسخگو نیستند اینجا میپرسم

قدیمی ها و پاسخگو های انجمن مثل اقای مهدی ایزدی ، اقای نیکروان ، اقای شاهدی ،  اقای مجید آرتا ، اقای مصطفی حقیقی ، اقای آرمین رمضانی ، RoyaPM ، Negan ، Elyas Erfani ، shahab.es و ...

به چه دلیل از انجمن کناره گیری کردن ( مدیر بازنشسته / آخرین بازدید : 1394 ) و اطلاع دارید الان در چه وضعیتی هستند ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 13 ساعت قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

سلام اساتید :hi:

دقیق مطمین نیستم تالار گفت گو رو درست انتخاب کردم یا نه :fekr:

و البته فکر نمیکنم کسی بجز اقای شاهپیری بتونه پاسخگوی این سوالم باشه ؛ اما به هرحال چون ایشون در بخش چت پاسخگو نیستند اینجا میپرسم

قدیمی ها و پاسخگو های انجمن مثل اقای مهدی ایزدی ، اقای نیکروان ، اقای شاهدی ،  اقای مجید آرتا ، اقای مصطفی حقیقی ، اقای آرمین رمضانی ، RoyaPM ، Negan ، Elyas Erfani ، shahab.es و ...

به چه دلیل از انجمن کناره گیری کردن ( مدیر بازنشسته / آخرین بازدید : 1394 ) و اطلاع دارید الان در چه وضعیتی هستند ؟

سلام و درود. خیلی خلاصه: هرکی رفته پی زندگی و مشکلاتش:pardon: چند سال پیش آقای ایزدی به خاطر مشغله و استخدام شغلی دیگه خیلی نمیتونستن تو انجمن فعالیت کنن نمیشد که انجمن رو مدیریت کنن به همین دلیل انجمن رو با موافقت ایشون بنده و آقای آرتا تحویل گرفتیم و تا یک سال اخیر فقط من و آقای آرتا انجمن رو سرپا نگه داشتیم. که متاسفانه توی این یک سال اخیر هم به خاطر مشکلاتی که برای آقای آرتای عزیز پیش اومد ایشونم در حال حاظر خیلی نمیتونن در جمع ما باشن  و الان فقط من هستم که در خدمت دوستان هستم با همه گرفتاریا و مشغله ها و تا روزی که زنده ام هم در خدمت دوستان هستم :malih:. انشالا که روزی بشه دوستان بتونن دوباره توی انجمن حضور داشته باشن.♥

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...