رفتن به مطلب

انتشار برنامه در گوگل پلی و استفاده از ادموب

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت شما،

بنده میخوام یکی از برنامه هامو به زبان انگلیسی ترجمه کنم، پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی هم بزارم و تبلیغ رواردد ادموب هم بزارم.:Laie_60B:

تاحالا دوستی تجربه این کار رو داشته؟

اگه تجربه داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید.

1- یک واسط مطمئن و بسیار معتبر بین توسعه دهندگان ایرانی و گوگل پلی و ادموب معرفی کنید که پنل شون هیچوقت بسته نشه و درآمد پرداخت درون برنامه ای و ادموب مارو به ریال واریز کنه. و اینکه اگه پنل شون از قبل آماده باشه و اون 25 دلار رو نخوان عالی میشه(البته این 25 دلار مشکلی نداره)

2-اینکه من در قیمت گذاری به دلار مشکل دارم چون مثلا نمیدونم 1 دلار توی خارجه چه می کند؟ لطفا مثلا بگید اینجا یک برنامه رو میزاریم مثلا 7000 تومان، توی خارجه مثلا بزاریم 3دلار کم میشه یا زیاد میشه؟(البته قطعا زیادتر از 7000 تومان هست:DD: من برای اون کاربر خارجیه میگم که براش 3 دلار کمه یا زیاده و اینکه میخره نمیخره؟)

3- اگه از هاست و دامنه ایرانی استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی مثلا هاست داخل کشور باشه و دامنه هم (ir.)باشه؟

4- اگه شما گذاشتین چقدر درآمد داشتید؟:cool:

:53::53::53::53::53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 17 فروردین 1400 در 18:00، امیرحسین قاسمی گفته است :

من برای اون کاربر خارجیه میگم که براش 3 دلار کمه یا زیاده و اینکه میخره نمیخره؟

بستگی به برنامتون داره ولی نگران نباشید شما تا سقف 7.9 یا 9.9 دلار هم میتونین بزارید و اگه برنامه خوبی باشه خریداری میشه چون 10 دلار درآمد 1 ساعت اوناس (یا بیشتر اگه اشتباه نکنم)

در در 17 فروردین 1400 در 18:00، امیرحسین قاسمی گفته است :

3- اگه از هاست و دامنه ایرانی استفاده کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی مثلا هاست داخل کشور باشه و دامنه هم (ir.)باشه؟

فک نکنم چون من برنامه ایرانی زیاد دیدم توی گوگل

فقط اینکه شما باید یک حساب بانکی بین المللی داشته باشید چون تحریم هستیم و کلا گوگل بانک های ایرانی را حساب نمیاره:crazy: وطنم پاره ی تنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...