رفتن به مطلب
  • 0

اجرای اولین پروژه و نصب gradle

DexterFstone

سوال

سلام وقتی برای اولین بار وارد برنامه میشم خب طبیعتا باید صبر کرد تا gradle دانلود و نصب بشه ولی برای من ارور میده و با تحریم شکن و قند شکن هم هستم مشکل از چیه؟

04:28 PM	Gradle sync failed: com.android.tools.idea.gradle.project.sync.idea.issues.SdkPlatformNotFoundException: Module: 'app' platform 'android-29' not found. (22 m 46 s 724 ms)

میشه راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 21 فروردین 1400 در 16:34، DexterFstone گفته است :

سلام وقتی برای اولین بار وارد برنامه میشم خب طبیعتا باید صبر کرد تا gradle دانلود و نصب بشه ولی برای من ارور میده و با تحریم شکن و قند شکن هم هستم مشکل از چیه؟

04:28 PM	Gradle sync failed: com.android.tools.idea.gradle.project.sync.idea.issues.SdkPlatformNotFoundException: Module: 'app' platform 'android-29' not found. (22 m 46 s 724 ms)

میشه راهنمایی کنید

سلام،

سعی کنید از قندشکن معتبر استفاده کنید، گوگل به تازگی ها مکانیسمی راه انداخته که ریشه ip هارو تشخیص میده. احتمال اینکه که با استفاده از قندشکن معتبر موفق به دانلود gradle بشید، برای شما کمه. چون ممکنه گوگل سیستم تون رو بشناسه و بازهم اجازه دسترسی به سرور رو نده. اما حداقل یک امتحانی کنید.

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

سعی کنید از قندشکن معتبر استفاده کنید، گوگل به تازگی ها مکانیسمی راه انداخته که ریشه ip هارو تشخیص میده. احتمال اینکه که با استفاده از قندشکن معتبر موفق به دانلود gradle بشید، برای شما کمه. چون ممکنه گوگل سیستم تون رو بشناسه و بازهم اجازه دسترسی به سرور رو نده. اما حداقل یک امتحانی کنید.

سلام مجدد و ممنئن از پاسخ شما

راستیتش من با همین قند شکن sdk تونستم دانلود کنم ول ی برای این مورد ایراد میگیره و اینکه هم با رایگان امتحان کردم و هم با نسخه های پولی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...