رفتن به مطلب
  • 0

خطا در #Extends: android.support.v7.app.ScrolActivity ( راهنمایی لطفا )

User

سوال

سلام؛ نماز روزه هاتون قبول :hi:

ی سورسی رو از خود انجمن دانلود کردم و همراه با ازمون و خطا درحال یادگیری و برسی سورس بودم

خواستم سورس رو خودم از اول بنویسم که به خط #Extends: android.support.v7.app.ScrolActivity گیر داد ( زیر #Region Activity Attributes و قبل از شروع ساب ها مکان کد هستش )

البته کارکرد این خط رو هم نفهمیدم ؛ از لحاظ معنایی که بی معنی میزنه ولی تاثیرش تو برنامه بالاس :wacko2:

البته چیزی که خودم نوشتم یکسری تفاوت هایی هم داشت ولی اصلا ربطی نداره که خطا بخاطر اون باشه چون قبلا هم نوشتمش و مشکلی نداشته ( ارتباطی هم به هم ندارن :fekr: )

چه کنم ؟ اگر امکانش هست توضیح این مسایل رو هم بدید یا اگه تاپیکی قبلا براش باز شده ممنون میشم لینکشو پیوست کنید چون احساس میکنم خطا بخاطر ی قابلیت هستش

تو متن خطا از ی پوشه ی "سید نام" یاد شده :DD: ( src\ir\seyed\learnScrol\ ) ولی من این پوشه رو نمیبینم

اینم متن خطا : :give_heart::53:

javac 1.8.0_131
src\ir\seyed\learnScrol\main.java:17: error: package android.support.v7.app does not exist
public class main extends android.support.v7.app.ScrolActivity implements B4AActivity{
                                                ^
Note: src\ir\seyed\learnScrol\starter.java uses or overrides a deprecated API.
Note: Recompile with -Xlint:deprecation for details.
Note: Some messages have been simplified; recompile with -Xdiags:verbose to get full output
1 error

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 49 دقیقه قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

سلام؛ نماز روزه هاتون قبول :hi:

ی سورسی رو از خود انجمن دانلود کردم و همراه با ازمون و خطا درحال یادگیری و برسی سورس بودم

خواستم سورس رو خودم از اول بنویسم که به خط #Extends: android.support.v7.app.ScrolActivity گیر داد ( زیر #Region Activity Attributes و قبل از شروع ساب ها مکان کد هستش )

البته کارکرد این خط رو هم نفهمیدم ؛ از لحاظ معنایی که بی معنی میزنه ولی تاثیرش تو برنامه بالاس :wacko2:

البته چیزی که خودم نوشتم یکسری تفاوت هایی هم داشت ولی اصلا ربطی نداره که خطا بخاطر اون باشه چون قبلا هم نوشتمش و مشکلی نداشته ( ارتباطی هم به هم ندارن :fekr: )

چه کنم ؟ اگر امکانش هست توضیح این مسایل رو هم بدید یا اگه تاپیکی قبلا براش باز شده ممنون میشم لینکشو پیوست کنید چون احساس میکنم خطا بخاطر ی قابلیت هستش

تو متن خطا از ی پوشه ی "سید نام" یاد شده :DD: ( src\ir\seyed\learnScrol\ ) ولی من این پوشه رو نمیبینم

اینم متن خطا : :give_heart::53:

javac 1.8.0_131
src\ir\seyed\learnScrol\main.java:17: error: package android.support.v7.app does not exist
public class main extends android.support.v7.app.ScrolActivity implements B4AActivity{
                                                ^
Note: src\ir\seyed\learnScrol\starter.java uses or overrides a deprecated API.
Note: Recompile with -Xlint:deprecation for details.
Note: Some messages have been simplified; recompile with -Xdiags:verbose to get full output
1 error

کدهاتونا قرار بدید

لینک ارسال

سلام،

همچنین، امیدوارم طاعات و عبادات تون مورد قبول حق قرار بگیره.

این خطا احتملا مربوط به فعال نبودن کتابخانه appcompat باشد. بررسی کنید پروژه شما فاقد کتابخانه  appcompat نباشد!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...