رفتن به مطلب
  • 0

کمک برای پیام

amirhossein

سوال

سلام و خسته نباشید 

برادرانم من می خواهم مثلا یک برنامه از قبل ساختم حالا یک برنامه جدید می زارم می خواهم پیام این برنامه ی جدیدم برای اون بره که اون ها بفهمنن که من برنمه ی جدید گذاشتم باید چه کنم کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

باید تو اون قبلیه از نوتیفیکیشن استفاده کنی

خیلی خیلی راحته

اما من بلد نیستم و ایشالله تو این تایپک با هم یاد میگیریم :)

لینک ارسال

این کار با نرم افزار نیست.این از امکانلت جذید بازار که میتونی پیام بدی به همه کسایی که نرم افزارتو دان کردن.البته فک کنم.

لینک ارسال

نمیدونم شاید

اما تا جای که میدونم باید نوتیفیکیشن رو داشته باشه نرم افزارت

لینک ارسال

نه اشتباه کردم اون ی سیستم دیگ هست که به کاربر اعلام میکنه فلان نرم افزارتو اپدیت کن ینی دست خودت که اونم از ورژن بعدی قابل دسترسی.ولی مسلما اینکار از طریق اعلانات نوتیفیکشین است.فک کنم تو انجمن اموزشش هست

لینک ارسال

این امکان جدیدا اومده برای بازار و اموزشش هم تو خود بازار هست(البته برای جاوا :( )

ولی اگر خودت هم خواستی این کارو بکنی دو حالت داره

اول این که از سرویس ها استفاده بکنی تا به محض اومدن برنامت اطلاع بده (اموزشش را دیدم ولی یادم نیست دقیقا چطوری .توی سایت بگرد هست)

دوم وقتی برنامه اجرا شد فقط اطلاع بدی.

در هر صورت باید یه فایل متی را از سرورت بخونی (روش هاش مختلفه مثل json ) که مثلا اسم برنامه و متن توضیحش و ادرس عکسش و ادرس دانلودش (که بهتره ادرس بازار باشه ) را داراست.

حالا با نوتیفیکیشن به کاربر این اطلاعات را نشون میدی .

--------------------------------------

پی نوشت : سعی کن از سرویس استفاده نکنی چون رم گوشی را میگیره و کاربر پسند نیست . من به شخصه برنامه های این طوری را حذف میکنم رو گوشیم.

لینک ارسال

پاسخ شما و آموزش:

http://answercenter.ir/topic/3393-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-notification-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7/

فقط امیدوارم که خودتون سورس کاملش و یا حتی آموزش تصویری کاملش رو آماده کنید و توی همون تاپیک که توضیحات رو دادم قرار بدید :$

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...