رفتن به مطلب
  • 0

منبع نصب

v0126

سوال

سلام عزیزان ،

بنده میخام منبع نصب اپلیکیشن رو بدست بیارم ، باید چیکار کنم ؟
اگه کار پیچیده ای هست ، کسی میتونه برام درست کنه هزینشو تقدیم کنم؟

مطالبی در این مورد تو سایت هست که هیچ طوری به نتیجه نرسیدن ، تمامی کتابخانه ها و سورس هایی که بوده تست کردم جواب نداده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام. این روش جوابگو نیست دوست عزیز منبع نصب راه مطمئنی نیست برای این موضوع. بهتره از درون پرداخت استفاده کنید.

ممنون جناب شاهپیری ، البته این مساله رو بنده اشاره نکردم که هدف اصلی فروش در مارکت نیست ، صرفا میخام منبع نصب رو بدست بیارم ، چیکار باید بکنم ؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

اگر میخواهید برنامه خود را بصورت غیررایگان و مستقیم در فروشگاه های اندرویدی قرار دهید، همانطور که آقای شاهپیری فرمایش کردند این راه جواب گو نیست. پس دو راه دارید:

اگر مارکت مد نظر شما مایکت است، این لینک را مطالعه بفرمایید:

https://myket.ir/kb/pages/implement-license-checking-in-b4a/

در غیر اینصورت باید یک هاست اشتراکی لینوکس و یک دامنه تهیه کنید و در ابتدای برنامه مشخصات دستگاه کاربر و توکن خرید او را به سوی سرور ارسال و در آنجا ذخیره کنید. بعد ها اگر دستگاهی این برنامه را به طور غیرمجاز نصب کرد از او توکن خرید خواسته شود و اگر توکن دوستش را وارد کرد، آن توکن به همراه مشخصات دستگاهش به سرور شما ارسال خواهد شد و چون قبلا این توکن ثبت شده است پس باید مشخصات دستگاه قبلی فراخوانی شود و با اطلاعات جدید ارسالی مقایسه شود و اگر مثل هم نبودند، برنامه به طور غیرمجاز نصب شده و باید در برنامه به کاربر هشدار نمایش داده شود و از ورود او جلوگیری شود.

راه دیگه هم این هست که کلا برنامه خودتون رو درون پرداخت کنید که باز به راحتی جعل میشه و کافیه کاربر راه های جعل و هک را بلد باشد. برای جلوگیری از جعل پرداخت درون برنامه ای هم باید از Api مارکت مورد نظر استفاده کنید.

موفق باشید:53:

درود بر شما جناب قاسمی همونطور که در پاسخ به آقای شاهپیری عرض کردم این مساله قرار نیست برا مارکت استفاده باشه فقط نیاز دارم که منبع نصب داشته باشم 

درمورد مایکت هم بنده یه اپ داشتم برا انتشار اما متاسفانه چیزی که در مایکت بود اصلا عمل نکرد هیچ طوری نتونستم استفاده کنم که فعلا بیخیال انتشارش شدم 

لینک ارسال

سلام. این روش جوابگو نیست دوست عزیز منبع نصب راه مطمئنی نیست برای این موضوع. بهتره از درون پرداخت استفاده کنید.

لینک ارسال

در هم اکنون، v0126 گفته است :

سلام عزیزان ،

بنده میخام منبع نصب اپلیکیشن رو بدست بیارم ، باید چیکار کنم ؟
اگه کار پیچیده ای هست ، کسی میتونه برام درست کنه هزینشو تقدیم کنم؟

مطالبی در این مورد تو سایت هست که هیچ طوری به نتیجه نرسیدن ، تمامی کتابخانه ها و سورس هایی که بوده تست کردم جواب نداده

سلام،

اگر میخواهید برنامه خود را بصورت غیررایگان و مستقیم در فروشگاه های اندرویدی قرار دهید، همانطور که آقای شاهپیری فرمایش کردند این راه جواب گو نیست. پس دو راه دارید:

اگر مارکت مد نظر شما مایکت است، این لینک را مطالعه بفرمایید:

https://myket.ir/kb/pages/implement-license-checking-in-b4a/

در غیر اینصورت باید یک هاست اشتراکی لینوکس و یک دامنه تهیه کنید و در ابتدای برنامه مشخصات دستگاه کاربر و توکن خرید او را به سوی سرور ارسال و در آنجا ذخیره کنید. بعد ها اگر دستگاهی این برنامه را به طور غیرمجاز نصب کرد از او توکن خرید خواسته شود و اگر توکن دوستش را وارد کرد، آن توکن به همراه مشخصات دستگاهش به سرور شما ارسال خواهد شد و چون قبلا این توکن ثبت شده است پس باید مشخصات دستگاه قبلی فراخوانی شود و با اطلاعات جدید ارسالی مقایسه شود و اگر مثل هم نبودند، برنامه به طور غیرمجاز نصب شده و باید در برنامه به کاربر هشدار نمایش داده شود و از ورود او جلوگیری شود.

راه دیگه هم این هست که کلا برنامه خودتون رو درون پرداخت کنید که باز به راحتی جعل میشه و کافیه کاربر راه های جعل و هک را بلد باشد. برای جلوگیری از جعل پرداخت درون برنامه ای هم باید از Api مارکت مورد نظر استفاده کنید.

موفق باشید:53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...