رفتن به مطلب
  • 0

انواع تبلیغات

Mthzf1384

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز

من تا حالا برنامه هام رو یا به صورت رایگان و یا به صورت پرداخت درون برنامه ای منتشر کردم و هیچ کدام تبلیغ نداشتند حالا میخواستم کلا سیستم پرداخت درون برنامه ای رو بردارم و به جاش تبلیغ در برنامه بزارم

حالا راهنمایی میخواستم که چجور تبلیغاتی داریم و از نظر شما کدوم با صرفه تره و اگر میشه قیمت ها رو هم بگید

با تشکر :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من بهترین روش بهتون پیشنهاد میکنم.

اگه حساب بانکی بین الملل دارید یا یک رابط مطمئن دارید:

1- برنامتون با کیفیت بسازید با زبان انگلیسی و یا دو زبانه  و داخل گوگل پلی قرار بدید

2- از Google ads برای تبلیغات استفاده کنید و درآمد دلار کسب کنید

چون هیچی بهتر از گوگل بخاطر تبلیغات بهتون پول نمیده

فقط مهم با کیفیت بودن برنامس

و کلا تبلیغت هم به نظر من به 3 حالته:

1- بنری که کلا روی همهچی قرار میگیره (مثل آپ های ایرانی)

2- حالت ثابت که لا به لای محتوا ظاهر میشه (مثل آپ ام ایکس پلیر)

3- حالت پاپ آپ که با یک تایم کوتاه میشه ردشون کرد (اکثرا در قندشا استفاده میشه)

که فکنم مورد 3 درآمدش بیشتره بعد 2 و بعد هم 1 (نمیدونم شایدم من اشتباه میگم)

در کل از درامدی ک هر کدوم میدن خبر ندارم ولی اگه واقعا سود بالا میخواین از گوگل و خدمات گوگل و  با دلار کار کنید.

امیدوارم ک موفق و پیروز باشید.:53:

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

اگر از پرداخت درون برنامه‌ای بهره کافی نبردید و درآمدش مد نظرتون نبوده، به چند دلیل می‌تونه باشه.

1- برنامه شما ارزش هزینه پرداخت کردن نداشته، چه از لحاظ محتوا و یا حتی گرافیک(چون اگه گرافیک برنامه پایین باشه، کاربر از برنامه سریع زده میشه، حتی اگر بهترین محتوا رو داشته باشه.)

2- درست نتونستید برنامه رو تبلیغ کنید.

3- پرداخت درون برنامه‌ای معمولا به دو نوعه: خرید امتیاز یا مثلا قسمتی از برنامه قفله برای باز کردنش باید برنامه رو خرید.

تو حالت دوم اون قسمتی که قفل نیست خییلی تاثیر تو خرید کاربر میذاره...

و ....

چندتا مورد دیگه هست بدلیل کمبود وقت، نمی‌تونم براتون بگم. اینا مهم‌تریناش بودن.

در کل نمیشه خیلی رو تبلیغات حساب باز کرد. مخصوصا برای برنامه‌های محتوایی...

لینک ارسال

در ۴۴ دقیقه قبل، Mthzf۱۳۸۴ گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

من تا حالا برنامه هام رو یا به صورت رایگان و یا به صورت پرداخت درون برنامه ای منتشر کردم و هیچ کدام تبلیغ نداشتند حالا میخواستم کلا سیستم پرداخت درون برنامه ای رو بردارم و به جاش تبلیغ در برنامه بزارم

حالا راهنمایی میخواستم که چجور تبلیغاتی داریم و از نظر شما کدوم با صرفه تره و اگر میشه قیمت ها رو هم بگید

با تشکر :53:

سلام،

تبلیغات میخواهید بزارید فقط ادموب بزارید، درآمد حداقلش بیشتر از درآمد یک کارمند است و من فردی رو میشناسم صد هزار کاربر داره و از ادموب ماهی ۷۰ میلیون درآمد دارد. تبلیغات ایرانی مثل تپسل معمولی زیاد توصیه نمی کنم الان من یک برنامه دارم از تپسل معمولی استفاده کرده ام روزی حدود ۱۲۰۰ الی ۱۵۰۰ بار تبلیغ دیده میشه و فقط روزی بین ۱۲ تا ۱۵ هزارتومان درآمد داره درحالی که همین ادموب بود روزی حدود ۲۰۰ هزارتومان درآمد داشتم و شاید هم بیشتر!

شما اگر برنامه تون پتانسیل پیشرفت داره توی سامسونگ گلکسی استور منتشر کنید تا اجازه استفاده از ادموب را داشته باشید و بعدا اگر به ده هزار کاربر رسیدید تپسل پلاس رو بزارید و درآمد دلاری داشته باشید.(با استفاده از کتابخانه تپسل پلاس که آقای شاهپیری رپ کرده اند.)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...