رفتن به مطلب
  • 0

بازکردن برگه جدید در WebView

Kali 5

سوال

سلام عزیزان، من در کار با Web View  به مشکل برخوردم، حتماً دیدید در وبسایتی وقتی رو باتنی کلیک/تب میکنیم لینک در صفحه جدید باز میشه (اصطلاحاً open new tab)، آیا در b4a با وب ویو میشه چنین قابلیتی ایجاد کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، Kali 5 گفته است :

سلام عزیزان، من در کار با Web View  به مشکل برخوردم، حتماً دیدید در وبسایتی وقتی رو باتنی کلیک/تب میکنیم لینک در صفحه جدید باز میشه (اصطلاحاً open new tab)، آیا در b4a با وب ویو میشه چنین قابلیتی ایجاد کرد؟

تا جایی ک میدونم ن و خودتون باید چنین چیزی بسازید با استفاده از یک آرایه از جنس رشته تمامی url هایی ک بارگذاری میشنا باید ذخیره بکنید و بعد url جدید را توی وب ویو نمایش بدید بعد باید ی قسمت قرار بدید ک کاربر یا خودتون بتونه url های قدیمی تر هم انتخاب کنه و اون دوباره جاگزین همین میشه

به این ترتیب تمام پنجره هاتون حالت new tab پیدا مینکه ک خب میتونید خودتون روش مانور بدید و مثلا بگید روی ی لینک طولانی کلیک شد ی لیاکوگ بیاد و گزینه برای تب جدید هم داشته باشه

موفق باشید

لینک ارسال

در ۶ ساعت قبل، Kali ۵ گفته است :

سلام و درود. خود بیسیک به صورت پیش فرض این امکان رو نداره و یا حتی جاوا. این موردو خودتون باید پیاده کنید. روشهاش زیاده. و با یه کم خلاقیت میتونید پیادش کنید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، DexterFstone گفته است :

تا جایی ک میدونم ن و خودتون باید چنین چیزی بسازید با استفاده از یک آرایه از جنس رشته تمامی url هایی ک بارگذاری میشنا باید ذخیره بکنید و بعد url جدید را توی وب ویو نمایش بدید بعد باید ی قسمت قرار بدید ک کاربر یا خودتون بتونه url های قدیمی تر هم انتخاب کنه و اون دوباره جاگزین همین میشه

به این ترتیب تمام پنجره هاتون حالت new tab پیدا مینکه ک خب میتونید خودتون روش مانور بدید و مثلا بگید روی ی لینک طولانی کلیک شد ی لیاکوگ بیاد و گزینه برای تب جدید هم داشته باشه

موفق باشید

خیلی ممنون دوست عزیز، با راهنمایی شما تقریباً تونستم ایده‌ام رو گسترش بدم و روی پروژه پیاده سازی میکنم.

اگر امکانش بود که یه نمونه(خیلی) ساده قرار میدادید واقعاً سرعت کارم بیشتر میشد، ولی بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. خود بیسیک به صورت پیش فرض این امکان رو نداره و یا حتی جاوا. این موردو خودتون باید پیاده کنید. روشهاش زیاده. و با یه کم خلاقیت میتونید پیادش کنید

خیلی ممنون آقای شاهپیری ، واقعیش ذهنیت دقیقی از روش های زیادی ندارم ولی با کتابخونه WebViewExtra کار کردم و میتونم url ها رو ذخیره کنم و ....، فقط اگه ممکنه یکی از روش هایی که گفتید رو بهم معرفی کنید، با این لطف‌تون حداقل چندین روز سرعت کارم جلو می‌افته.

لینک ارسال

در در ۱۴۰۰/۲/۱۳ در 02:06، Kali 5 گفته است :

اگر امکانش بود که یه نمونه(خیلی) ساده قرار میدادید واقعاً سرعت کارم بیشتر میشد، ولی بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتید.

با سلام مجدد ی سورس براتون آماده کردم امیدوارم مفید باشه

https://s19.picofile.com/file/8432742134/Web.zip.html

ی توضیح کوچیک هم بدم روش تا بهتر متوجه بشید

خب ما 1 وب ویو 1 لیست ویو و 1 چک باکس قرار دادیم، لیست ویو برای نمایش تب های جدید و چک باکس برای اینکه بررسی بشه آیا کاربرد میخواد تب جدید باز بشه یا ن.

ی آرایه هم از نوع رشته در نظر گرفتیم تا url را ذخیره کنیم

به این ترتیب بررسی میکنیم و قتی تیک چک باکس خورده بود و کاربرد شروع به تغییر url داد اونو توی آرایه ذخیره میکنه و index هم یک شماره زیاد میشه

خودتون خیلی میتونین تغییرات بدید روی کد ها. من فقط یک مثال زدم تا بهتر متوجه بشین چی به چیه

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...