رفتن به مطلب

پوش نوتیفیکیشن

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان ...

این یه سورس که خیلی قدیما واسه خودم ساخته بودم واسه ارسال نوتیفیکیشن به برنامه هام ...

یه سرویس اضافه هم گذاشتم روش  به اسم NotificationGet که تو این برنامه کارایی نداره ،در واقع اونو هم تو برنامه هام میزاشتم واسه اینکه نوتیفیکیشن رو بگیره ...(هنوزم هست و کار میکنه)

>>>> این سورس واقعا شلوغ پلوغه و ابتدایی نوشته شده و ممکنه ارور هم داشته باشه ...چون قبلنا نوشته بودم از jSON هم استفاده نکردم یعنی اون زمان بلد نبودم اصلا .... فقط واسه بعضی از دوستان که درخواست داشتن گذاشتم که کلیت این نوع کار با سرویس برای نوتیفیکیشن یا هر چیز دیگه ای رو بدونن ...

Notification.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیه امین جان

فقط یه توضیحی درباره قسمت ای مختلفش میدی؟

مثلا قسمت index ؟؟

یه سوال دیگه:

الان اون آدرس توی سورس که مربوط به سایت خودت هست رو تغییر بدم به آپلودر خودم ، هر فایلی با هر اسمی که بفرستم درست میشه؟

و اینکه توی سورس برنامه اصلی که می خوام توش نوتیفیکیشن اجرا بشه باید سرویس notificationGet رو که نوشتی اضافه کنم یا باید کد خاصی بنویسم؟ چه کدی؟

وای چقدر سوال پرسیدم!ببخشید :roomNemishe::'(

ممنون میشم جواب بدی :cheshmak:

لینک ارسال

عالیه امین جان

فقط یه توضیحی درباره قسمت ای مختلفش میدی؟

مثلا قسمت index ؟؟

یه سوال دیگه:

الان اون آدرس توی سورس که مربوط به سایت خودت هست رو تغییر بدم به آپلودر خودم ، هر فایلی با هر اسمی که بفرستم درست میشه؟

و اینکه توی سورس برنامه اصلی که می خوام توش نوتیفیکیشن اجرا بشه باید سرویس notificationGet رو که نوشتی اضافه کنم یا باید کد خاصی بنویسم؟ چه کدی؟

وای چقدر سوال پرسیدم!ببخشید :roomNemishe::'(

ممنون میشم جواب بدی :cheshmak:

ببین واسه اینکه هر نوتیفیکیشن رو یه بار فقط به کاربر نشون بده در اصل میان میگن که اگه متن با نوتیفیکیشن قبلی تفاوت داشت دیگه اونو نشون نده ... حالا شاید ما بخوایم دقیقا همون نوتیفیکیشن رو دوباره نمایش بده ... برای اینکار من یه ایندکس گذاشتم که برنامه از طریق اون میفهمه که فقط یه بار نوتیفیکیشن بزنه به طرف ... پس اگه خواستی نوتیفیکیشن بعدی رو بدی حتما باید Index رو تغییر بدی ... مثلا یه بار 1بزار یه بار 2 ...مهم اینه که Index با قبلی فرق کنه( اگه متن رو تغییر بدی و Index یه عدد ثابت باشه باز هم دیگه نوتیفیکیشن نمیزنه ) اینجوری میتونی فقط index رو تغییر بدی بعد برنامه همون نوتیفیکیشن قبلی رو دوباره نمایش میده ....

واسه آدرس هم آدرس آپلودررو بزار ... یه فایل php که  توش هم متن زیر رو بزار :

<?php   $FileName = $_GET['FileName'];
   if (!$FileName)      $FileName = "FileName";
   if (strstr($FileName,"php"))      return;
   $PostData = file_get_contents("php://input");
   $File = fopen("./uploaded/" . $FileName,"wb");
   fwrite($File, $PostData);   fclose($File);
   echo "basic4android.org";?>

(توضیح کامل آپلودر php : http://answercenter.ir/topic/2233-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-php/#entry14332)

واسه نمایش هم آره کافیه سرویس رو بزاری تو برنامت و اونو start کنی ... این سرویس تا زمانی که گوشی طرف خاموش نشه اجراس و بسته نمیشه ....اگه هم خواستی که بعد خاموش روشن شدن هم اجرا شه که #StartAtBoot: true بزار ... فقط حواست باشه لینک دانلودر ( توی تایمر تیک جلوی کد dl.download رو برابر لینک فایلی که آپلود کردی بزاری)

لینک ارسال

داداشم سورس کامل  را درست کن به همه هم بدی

سورس رو تو پست اول  گذاستم دیگه ... همه هم میتونن استفاده کنن.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

مرسی

سورس رو تو پست اول  گذاستم دیگه ... همه هم میتونن استفاده کنن.

سلام به همه 
اول مرسی بابت سورس برنامه 
امید وارم همیشه سلامت باشید و موفق
سوالم اینه که من الان یه برنامه ساختم و تمام شده ( میخام یه قسمت پوش بهش اضافه کنم ) و مبتدی مبتدی هستم 
چه مراحلی رو باید جلو برم 
1- باید یک سایت برای پشتیبانی پوش داشته باشم "( یه هاست یا یه آپلود سنتر و یا ...) اگر جواب مثبت هست یکی معرفی کنید 
2- بعد دقیقا چه کد هایی رو چه جایی کپی کنم ؟( با توجه به این که این یه اکتیویتی هست که کار بر نمی بینه میتونم تو اکتیویتی اصلی زراحی کنم ؟
و چه طور باید این کار رو انجام بدم ؟
3. و بعد از کپی و تنظیمات تو برنامه چه طور میتونم پوش ها رو ارسال کنم ؟( کجا باید متن پوش رو بنویسم ) و ...

با سپاس 
امید وارم من هم روزی بتونم تولید محتوا تو گروه داشته باشم و به دیگران کمک کنم 

لینک ارسال

مرسی

سلام به همه 

اول مرسی بابت سورس برنامه 

امید وارم همیشه سلامت باشید و موفق

سوالم اینه که من الان یه برنامه ساختم و تمام شده ( میخام یه قسمت پوش بهش اضافه کنم ) و مبتدی مبتدی هستم 

چه مراحلی رو باید جلو برم 

1- باید یک سایت برای پشتیبانی پوش داشته باشم "( یه هاست یا یه آپلود سنتر و یا ...) اگر جواب مثبت هست یکی معرفی کنید 

2- بعد دقیقا چه کد هایی رو چه جایی کپی کنم ؟( با توجه به این که این یه اکتیویتی هست که کار بر نمی بینه میتونم تو اکتیویتی اصلی زراحی کنم ؟

و چه طور باید این کار رو انجام بدم ؟

3. و بعد از کپی و تنظیمات تو برنامه چه طور میتونم پوش ها رو ارسال کنم ؟( کجا باید متن پوش رو بنویسم ) و ...

با سپاس 

امید وارم من هم روزی بتونم تولید محتوا تو گروه داشته باشم و به دیگران کمک کنم 

بهتره که شما از سایت پارسه برای فرستادن پوش نوتیفینکش استفاده کنی.آموزش هم توی فروشگاه موجود هست.فرستادن پوش از هاست سختی های مربوط به خودش رو داره ولی فرستادن پوش از طریق سایت پارسه در عین سادگی قابلیت های پیشرفته و زیادی هم داره.

لینک ارسال

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

بهتره که شما از سایت پارسه برای فرستادن پوش نوتیفینکش استفاده کنی.آموزش هم توی فروشگاه موجود هست.فرستادن پوش از هاست سختی های مربوط به خودش رو داره ولی فرستادن پوش از طریق سایت پارسه در عین سادگی قابلیت های پیشرفته و زیادی هم داره.

سلام

به تازگی یه سایت ایرانی هم داره این خدمت رو ارائه میده. خوبیش اینه که نیازی به کد نویسی سرور و کلاینت نداره و فقط یه لایبرری رو توی اپلیکیشنت اضافه میکنی ومیتونی از توی پنل پوش بفرستی.

آدرسش هست: http://pushe.co

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

عرض سلام.ی سوا‌ا‌ا‌ال

اول اینکه من ی برنامه دارم که یه قسمتش تاریخ روز جاری رو میگیره و اگه کاربر برا ی تاریخ خاص کاریو رزور کنه.تو اون تاریخ نوتیفیکشن ظاهر میشه.ولی ی مشکل اینجا هست ک باید برنامه باز باشه.اگه بخوایم موقعی برنامه باز نیست نوتیفیکیشن بده،باید چیکار کنیم....لطفا راهنمایی کنید.

ممنون از دوستان

لینک ارسال

در در 1395/08/27, 16:08:47، akbar-single گفته است :

عرض سلام.ی سوا‌ا‌ا‌ال

اول اینکه من ی برنامه دارم که یه قسمتش تاریخ روز جاری رو میگیره و اگه کاربر برا ی تاریخ خاص کاریو رزور کنه.تو اون تاریخ نوتیفیکشن ظاهر میشه.ولی ی مشکل اینجا هست ک باید برنامه باز باشه.اگه بخوایم موقعی برنامه باز نیست نوتیفیکیشن بده،باید چیکار کنیم....لطفا راهنمایی کنید.

ممنون از دوستان

دوستان اینو جواب بدن ممنون میشم

لینک ارسال

در در 1395/08/27, 16:08:47، akbar-single گفته است :

عرض سلام.ی سوا‌ا‌ا‌ال

ممنون از دوستان

درود

دوست عزیز شما باید از Service Module استفاده کنید

ابتدا سرویس رو تعریف کنید

بعدش اون رو Sticky تعریف کنید:

#Region  Service Attributes 
	#StartAtBoot: True
	#StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY
#End Region

توی Service Start هم :

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)
	StartServiceAt("",DateTime.Now + 0.1*DateTime.TicksPerMinute,False)
End Sub

توی Service Create هم :

If DateTime.Time(DateTime.GetHour) = 9 Then
ToastMessageShow("صبح بخیر پاشو بابا ساعت 9 شده",True)
End If

فقط یادتون نره که توی Activity باید سرویس رو Start کنید !!!

الان برنامه سر ساعت 9 که بشه یک ToastMessage نمایش میده...

لینک ارسال

سلام

منم قبلا از همین روش استفاده میکردم و کار کردیم زیاد با استاد شاهدی

اما یه چیزی رو خاطر نشان کنم ، اگر بعدا تعداد کسانی که برنامه  شمارو دانلود کردن ، خیلی زیاد بشه ، تعداد درخواست هایی که روی سرور از طریق دامین شما ارسال میشه ، خیلی زیاد میشه و چون هاست ها اشتراکی هستن ، مطمئنا سرویس شمارو قطع میکنن چون بیش از حد مجازتون ، منابع رو در اختیار میگیرید

شاید بگید سرویس رو عوض میکنم ، اما این درخواست ها روی دامنه شما هست و هر سرویسی از هاست خریداری کنید، این مشکل رو خواهید داشت، مثل بقیه 

پیشنهادم اینه که از سرویس های پوش نوتیفیکیشن مثل پوشه استفاده کنید ، امکانات رایگان خیلی خیلی زیادی در اختیارتون قرار میده
مشکلات بالا رو هم نخواهید داشت

موفق باشید:gol:

لینک ارسال

در 47 دقیقه قبل، مهدی ایزدی گفته است :

درود

دوست عزیز شما باید از Service Module استفاده کنید

ابتدا سرویس رو تعریف کنید

بعدش اون رو Sticky تعریف کنید:

#Region  Service Attributes 
	#StartAtBoot: True
	#StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY
#End Region

توی Service Start هم :

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)
	StartServiceAt("",DateTime.Now + 0.1*DateTime.TicksPerMinute,False)
End Sub

توی Service Create هم :

If DateTime.Time(DateTime.GetHour) = 9 Then
ToastMessageShow("صبح بخیر پاشو بابا ساعت 9 شده",True)
End If

فقط یادتون نره که توی Activity باید سرویس رو Start کنید !!!

الان برنامه سر ساعت 9 که بشه یک ToastMessage نمایش میده...

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی خوبتون..

داخل برنامه من کاربر میاد یه اطلاعاتی رو با درج یه تاریخ و یه ساعت ثبت میکنه ووهر دفعه که برنامه باز میشه اطلاعات لود میشن..حالا میخوام وقتی داخل برنامه نیستیم اگه تاریخ و ساعت برابر بشه با اونی که داخل دیتابیس ثبت شده نوتیفیکیشن بده.بصورت زیر تاریخ و ساعتو خوندم.

ldatedb.text=cur.getstring("date

("

ltimedb.text=cur.getstring("time

("

تاریخ فعلی رو اینطوری گرفتم

ldatenow.text=mdp.persianshortday

که میاد تاریخ شمسی امروزو میده

ساعت فعلی هم

ltimenow.text=datetime.time(datetime.now(

حالا اگه دوتا تاریخ مساوی شدن و ساعت هم یکی شد نوتیفیکیشن بده

این چطوریه....؟

ببخشید زیا‌ا‌اد شد

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، akbar-single گفته است :

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی خوبتون..

داخل برنامه من کاربر میاد یه اطلاعاتی رو با درج یه تاریخ و یه ساعت ثبت میکنه ووهر دفعه که برنامه باز میشه اطلاعات لود میشن..حالا میخوام وقتی داخل برنامه نیستیم اگه تاریخ و ساعت برابر بشه با اونی که داخل دیتابیس ثبت شده نوتیفیکیشن بده.بصورت زیر تاریخ و ساعتو خوندم.

ldatedb.text=cur.getstring("date

("

ltimedb.text=cur.getstring("time

("

تاریخ فعلی رو اینطوری گرفتم

ldatenow.text=mdp.persianshortday

که میاد تاریخ شمسی امروزو میده

ساعت فعلی هم

ltimenow.text=datetime.time(datetime.now(

حالا اگه دوتا تاریخ مساوی شدن و ساعت هم یکی شد نوتیفیکیشن بده

این چطوریه....؟

ببخشید زیا‌ا‌اد شد

همین چیزی که دارید میگید رو فقط کافیه توی دستور شرطی به جای اون کد شرط بنده قرار بدید...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...