رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با بازار

sajad325

سوال

سلام من برنامه رو در بازار انتشار کردم و بعد از بررسی مگه برنامت نیاز به تغییرات داره و ایت مطلب را به گفت و لطفا کمک کنید باید چه بکنم

این مطلب : - با توجه به سیاست*های بازار، ذکر شده در «راهنمای بررسی برنامه*ها» امکان انتشار غیررایگان برنامه به این شکل وجود ندارد. بر کسی پوشیده نیست که توسعهٔ برنامه*های با کیفیت بالا، باعث افزایش رضایت کاربران و کسب امتیاز بیشتر برای توسعه*دهندگان خواهد شد.

. برنامهٔ اندرویدی لازم است برای مرور محتوا امکاناتی بیشتر نسبت به وب*سایت*ها را داشته باشد تا کاربر از دریافت برنامه رضایت مورد نظر را کسب کند. بنابراین برای انتشار غیررایگان برنامه لازم است امکاناتی مانند جستجو در محتوا، افزودن مطالب به علاقه*مندی*ها و تغییر اندازهٔ فونت اضافه شود.

۱۳-۱-۵- برنامه*های محتوایی که امکانات لازم و معمول برای مرور و خواندن محتوا مانند فهرست و جستجوی مناسب را ندارند، احتمالاً پذیرفته نمی‎شوند.

در صورت تمایل می*توانید برنامهٔ خود را به صورت رایگان منتشر کرده و از طریق نمایش تبلیغات عدد کسب درآمد کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می*توانید به لینک adad.ir مراجعه کنید.

ضمناً ما سعی کردیم شرایط و معیار بازار برای بررسی برنامه*ها را در اینجا برای دوستان توسعه*دهنده* تا حد ممکن مشروح و شفاف کنیم:

http://cafebazaar.ir/panel/app_review_guideline

لطفاً برای همه*ی گفتنی*هایی که دارید از طریق [email protected] با ما مکاتبه فرمایید.

با احترام،

بازار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0

سلام.

امکاناتی که گفته شده رو اضافه کردید؟؟؟

گرافیک حرف اول رو میزنه . گرافیک برنامت چطوره؟ Screen بزار نظر بدیم در مورد گرافیک

لینک ارسال

• 0

امکاناتی که گفته نه و گرافیک چگونه انجام بدم

لینک ارسال

• 0

لطفا کمک کن چگونه امکاناتی که خواسته اضافه کنم

لینک ارسال

• 0

گرافیک خیلی ساده هست.

ببین دوست من به نظر شما چرا ما در این انجمن بخش های php و html و گرافیک هم قرار دادیم ؟

بدون شک دلیلش اینه که یک برنامه نویس برای اینکه موفق باشه باید حتما حتما گرافیک نسبتا خوبی داشته باشه و آشنایی نسبتا خوبی هم با html و php داشته باشه.

برنامه نویسی فقط شامل کد نویسی نمیشه ، شامل گرافیک و ... هم میشه.

در مورد اون سوالت هم که چطوری اضافه کنی میسپارم به کسری عزیز . نمونه سورس رو براتون آماده میکنه.

لینک ارسال

• 0
چگونه میتوان گرافیگ خوبی داشته باشم

سوال خیلی ساده ای هست . با آشنایی با بهترین نرم افزار گرافیکی یعنی Photoshop

سلیقه هم در کنارش خیلی مهمه . زیاد دیده شده که کسی با آشنایی مختصری با فوتوشاپ بهترین کار رو ارائه داده ولی کسی بوده که آشنایی زیادی داشته اما سلیقه نداشته و بلد نبوده کارش رو به نحو احسنت ارائه بده ...

لینک ارسال

• 0

پس یک تنظیمات برای برنامه می خوام ویک گرافیک خوب

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...