رفتن به مطلب

وب سرویس تحت وب با php

حسن قاسمی نیا

تحت وب با php  

12 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام عرض ادب و احترام ؛

خواستم به آقای ایزدی بگم که یک بخش اضافه کنه به عنوان وب سرویس تحت وب گفتم قبلش یک پست بزنم ببینم نظر دوستان و اساتید ارجمند چیه :)

خب همونطور که میدونید برنامه اندروید فقط مربوط به گوشی میشه و نمیشه باهاش کاری بغیر از گوشی انجام داد و نمیشه هر کاری هم که مشتری میخواد باهاش انجام داد .

بنابر این تصمیم گرفتم یک بخشی ایجاد بشه وب سرویس دست کنیم و دوستان وارد به کار باهاش کار کنن البته یک راهنمایی هم بذاریم که مشکلی نباشه

مثلا الآن برنامه نویس های حرفه ای بیسیک بخوان سیتم ثبت نظر یا حالا چت آنلاین درست کنن با خیلی مشکلات روبرو میشن توی ثبت اطلاعات دریافت اطلاعات و هر چیز دیگه حالا هم از نظر امنیتی هم از نظر عملکرد میدونید که این بخش هارو به php تبدیل کنید قطعا نتیجه خیلی خیلی مطلوب تری خواهید داشت مثلا همین پرداخت آنلاین که چند وقت پیش درستش کردم . طبق بررسی که من کردم گویا همچین چیزی اصلا نیست برای همین میخوام دوباره تکمیلش کنم آموزششو بذارم دفعه پیش که به مشکل کار نکردن jquery داخل webview برخوردم و دیگه خوردم به امتحانات ولش کردم .

من یک شنبه هفته بعد امتحاناتم تموم میشم دوست دارم وقتمو برای اندروید بیشتر کنم حالا تو هر ضمینه ای که باشه یچندتا وب سرویس حالا مینویسم میذارم تا ببینیم خدا چی میخواد اگه بخشش ایجاد شد که بهتره منتقل میشن به اونجا اگر هم نه که ضرر نکردیم .

سوال بنده اینه که آیا تا حالا خودتون با همچین مشکلاتی روبرو بدید مثلا مشتری میاد میگه آقا یچیزی میخوام یک بخشش مربوط به تحت وب هست مثلا سیستم عضویت و ورود که اطلاعات کاربرا تو دیتابیس آنلاین ثبت بشه و از وب هم بهش دست رسی داشته باشم . خب قاعدتا شاید چند نفر php بلد باشن بتونن اینو درست کنن و با برنامه ست کنن ولی خب خیلیا نمیتونن

خواستم نظر دوستان بدونم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم کار خیلی خوبیه و من خودم احساس نیاز میکنم و بعضی وقتا قید اینجور نرم افزارارو کلا میزنم ولی اگه همچین چیزی درس بش دستمون خیلی باز میش

لینک ارسال

حقیقتا من خودم اولین نفرم که خیر میزنم. چون اولا این قضیه کاربرا را تنبل میکنه و ترجیح میدم از وب سرویس شما بجای اینکه خودشون کدشو بنویسن استفاده کنن هم باعث خیلی مشکلات دیگه میشه .

لینک ارسال

حقیقتا من خودم اولین نفرم که خیر میزنم. چون اولا این قضیه کاربرا را تنبل میکنه و ترجیح میدم از وب سرویس شما بجای اینکه خودشون کدشو بنویسن استفاده کنن هم باعث خیلی مشکلات دیگه میشه .

خب خیلی کار ها هست بدون تحت وب شدنی نیست مثلا همین پرداخت آنلاین شما برنامه تحت وب نداشته باشی نمیتونی فروش شخصی بدون استفاده از جایی داشته باشی

یا مدیریت تصاویر یا گالری تصاویر یا حالا مدیریت فیلمو اهنگو اینا ( منظورم حرفه ایش هست که قابلیت اضافه کردن اهنگ جدید پیغام به کاربران یا حالا هر چیزی داشته باشه ) برنامه هایی که الان ساخته میشه یا برنامه خود کاربرو مدیریت میکنه که صرفا پلیر هست یا چندتا آهنگ تو فایل برنامه میذارن که باعث سنگینی بیش از حد برنامه میشه ضمن اینکه محدودیت هم داره زیاد فایل سنگین بذاری بعد حجم برنامه میشه یک گیگ دیگه هیچی دانلودم نمیکنه چه برسه به نصب

یا مواردی که آنلاین هست ترجیهان کاربر یا برنامه نویس بخواد خودش وقتشو صرف یاد گییری php بکنه باید ده برابر اون چیزی که وقتشو صرف یاد گیری بیسیک کرد صرف یاد گیری این بکنه البته تحت وب مشکلاتی از قبیل امنیت و هک داره که تو اندروید نیست

برنامه هایی که الان ساخته میشه و قرار داده میشه ( میبخشید جسارت میکنم منظورم به شخص خاصی نیست ) یا معرفی یک استانه یا معرفی یک خواننده هست یا راهنمای کلاش آف کلنز هست یا امثال این که بیشتر طرح کتاب داره حالا نهایت ماهی یکی دوباره یکی میاد با یه دوربین جلویی لرزشی چیزی کار میکنه که این اصلا خوب نیست چون تعدادشون انگشت شماره برنامه هایی هم که ساخته میشه به بازار معرفی میشه حدودا همه سادن . شما برو تو بازر ببین بهترین برنامه هایی ابرانی که ساخته شده چیا هست همینارو با برنامه های غیر ایرانی مورد بررسی قرار بده . از صفرم عقب تریم :) میخوام سطح برنامه ها و برنامه نویسان  ایرانی را کمی بالا بیارم که فقط به کتاب فکر نکنن کارای بزرگتری هم برای انجام هست :)

لینک ارسال

دقیقا مثال مبتلابه ای زدی برار.خودم یک پروژه دارم مینویسم آهنگ پس زمینه زیاد داره.اگ تو برنامه بزارم که خیلی حجم سنگین میش شاید پنجاه مگ بش.لذا مجبورم براش ی دانلود بسازم که کار سختیه

لینک ارسال

خب خیلی کار ها هست بدون تحت وب شدنی نیست مثلا همین پرداخت آنلاین شما برنامه تحت وب نداشته باشی نمیتونی فروش شخصی بدون استفاده از جایی داشته باشی

یا مدیریت تصاویر یا گالری تصاویر یا حالا مدیریت فیلمو اهنگو اینا ( منظورم حرفه ایش هست که قابلیت اضافه کردن اهنگ جدید پیغام به کاربران یا حالا هر چیزی داشته باشه ) برنامه هایی که الان ساخته میشه یا برنامه خود کاربرو مدیریت میکنه که صرفا پلیر هست یا چندتا آهنگ تو فایل برنامه میذارن که باعث سنگینی بیش از حد برنامه میشه ضمن اینکه محدودیت هم داره زیاد فایل سنگین بذاری بعد حجم برنامه میشه یک گیگ دیگه هیچی دانلودم نمیکنه چه برسه به نصب

یا مواردی که آنلاین هست ترجیهان کاربر یا برنامه نویس بخواد خودش وقتشو صرف یاد گییری php بکنه باید ده برابر اون چیزی که وقتشو صرف یاد گیری بیسیک کرد صرف یاد گیری این بکنه البته تحت وب مشکلاتی از قبیل امنیت و هک داره که تو اندروید نیست

برنامه هایی که الان ساخته میشه و قرار داده میشه ( میبخشید جسارت میکنم منظورم به شخص خاصی نیست ) یا معرفی یک استانه یا معرفی یک خواننده هست یا راهنمای کلاش آف کلنز هست یا امثال این که بیشتر طرح کتاب داره حالا نهایت ماهی یکی دوباره یکی میاد با یه دوربین جلویی لرزشی چیزی کار میکنه که این اصلا خوب نیست چون تعدادشون انگشت شماره برنامه هایی هم که ساخته میشه به بازار معرفی میشه حدودا همه سادن . شما برو تو بازر ببین بهترین برنامه هایی ابرانی که ساخته شده چیا هست همینارو با برنامه های غیر ایرانی مورد بررسی قرار بده . از صفرم عقب تریم :) میخوام سطح برنامه ها و برنامه نویسان  ایرانی را کمی بالا بیارم که فقط به کتاب فکر نکنن کارای بزرگتری هم برای انجام هست :)

من حرفتونو قبول دارم خود من Php و Asp.net کارم . تا حالا هر اپی هم نوشتم 2 سمته بوده اما با این که بخوای براشون وب سرویس بنویسی مخالفم .

لینک ارسال

دقیقا مثال مبتلابه ای زدی برار.خودم یک پروژه دارم مینویسم آهنگ پس زمینه زیاد داره.اگ تو برنامه بزارم که خیلی حجم سنگین میش شاید پنجاه مگ بش.لذا مجبورم براش ی دانلود بسازم که کار سختیه

دوست عزیز این حرف شما نیاز به وب سرویس نداره با 1 فایل تکست و چند تا فایل mp3 میشه تمومش کرد

لینک ارسال

دوست عزیز این حرف شما نیاز به وب سرویس نداره با 1 فایل تکست و چند تا فایل mp3 میشه تمومش کرد

بالاخره....

البته من تا حالا اینکارو نکردم چون ایشون همچی مثالی زد منم از کار خودم گفتم 

ولی بالاخره... :eynak:

لینک ارسال

حالا تا حدودی شبیه هست ولی به قول آقا پژمان اینو میشه یک کاریش کرد من منظورم برنامه خود آهنگ هست مثلا دو ملیارد تا آهنگ داری میخوای یه اپ اندروید بزنی همرو بیاری توش با امکان سرچ و .... بدون تحت وب اصلا شدنی نیست :)

من حرفتونو قبول دارم خود من Php و Asp.net کارم . تا حالا هر اپی هم نوشتم 2 سمته بوده اما با این که بخوای براشون وب سرویس بنویسی مخالفم .

وب سرویس شخصی که نمینویسم هزینه داره همین الان دوتا وب سرویس اندروید دستم هست بعد امتحانات باید کامل کنم بدم یکی برای شبکه اجتماعی یکی برای چت روم قیمت جفتشونو 1300 گرفتم

در کل نگفتم وب سرویس درخواست بدید بنویسیم گفتم اگه کسی وب سرویسی چیزی نوشت کاربردی بود بذاره همه استفاده کنند مثل همی پرداخت آنلاین یا سیستم عضویت یا استفاده از وب سایت هایی مثل :

http://chehrak.com/

http://rastclick.com

و کلی سایت دیگه که هست یا ممکنه بعد ها به وجود بیاد در کل منظورم این بود که بیس کارو بذاریم برنامه نویس بیسیک با وب سرویس هم کار کنه لذتش به دل بشینه خودش ادامه میده حالا موقع ساخت وب سرویسا یک فیلم آموزشم میذاریم یکم با php هم آشنا میکنیم که بتونن تغییری خواستن خودشون بدن . :)

لینک ارسال

حالا تا حدودی شبیه هست ولی به قول آقا پژمان اینو میشه یک کاریش کرد من منظورم برنامه خود آهنگ هست مثلا دو ملیارد تا آهنگ داری میخوای یه اپ اندروید بزنی همرو بیاری توش با امکان سرچ و .... بدون تحت وب اصلا شدنی نیست :)

وب سرویس شخصی که نمینویسم هزینه داره همین الان دوتا وب سرویس اندروید دستم هست بعد امتحانات باید کامل کنم بدم یکی برای شبکه اجتماعی یکی برای چت روم قیمت جفتشونو 1300 گرفتم

در کل نگفتم وب سرویس درخواست بدید بنویسیم گفتم اگه کسی وب سرویسی چیزی نوشت کاربردی بود بذاره همه استفاده کنند مثل همی پرداخت آنلاین یا سیستم عضویت یا استفاده از وب سایت هایی مثل :

http://chehrak.com/

http://rastclick.com

و کلی سایت دیگه که هست یا ممکنه بعد ها به وجود بیاد در کل منظورم این بود که بیس کارو بذاریم برنامه نویس بیسیک با وب سرویس هم کار کنه لذتش به دل بشینه خودش ادامه میده حالا موقع ساخت وب سرویسا یک فیلم آموزشم میذاریم یکم با php هم آشنا میکنیم که بتونن تغییری خواستن خودشون بدن . :)

چقدر گرون کارید . :D :D :D بعدشم پژمان نبود من گفتم . بعدشم میشه استانوسمو بخونید من ایدم یک همچین سرویساییه ...

درضمن اینا رو از تو پونیشا پیدا میکنید ؟؟ با این قیمت من همچین چیزیو با 600 700 میزنم برای کارفرما های پونیشا

لینک ارسال

چقدر گرون کارید . :D :D :D بعدشم پژمان نبود من گفتم . بعدشم میشه استانوسمو بخونید من ایدم یک همچین سرویساییه ...

درضمن اینا رو از تو پونیشا پیدا میکنید ؟؟ با این قیمت من همچین چیزیو با 600 700 میزنم برای کارفرما های پونیشا

نه بابا پونیشا که تازه یک هفته هست شروع کردم قیمت دادن این منو از قدیم میشناخت قبلا چندتا کار براش انجام دادم . منم اینارو با این قیمت میزنم ولی یارو گفت امنیت کار خیلی برامون هائز اهمیتی قیمت ملاک نیست منم گفتم اینقدر حالا منتظر بودم بگه گرونه تخفیف بده گفت شماره کارت بده دیگه چیزی نگفتم :D بعضی اوقات شانس فقط در خونتون نمیزنه بلکه به زور میاد تو این از اون نوعشه :D

من قسطی هم قبول میکنم فقط تو فکر پولش نیستم :)

رنگاتون شبیه هم بود اشتباه شد

یک سایت دارم شبیه پونیشا میزنم با امکانات بیشتر مثلا فروش محصولات ساخته شده . بعد لینکشو برات میفرستم :)

لینک ارسال

سایر دوستان هم نظارتشون را بگن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...