رفتن به مطلب
  • 0

سایت آپلود

abbas2142

سوال

با سلام دوستان الان تقریبا یه هفته هستش دارم دنبال یه سایتی می گردم که بهم هاست ( فضای آپلود ) 

می خوام لینک مستقیم بده !!!!

و حجمش هم واسم مهم نیست چون یه فایل text دارم که زیاد حجم نمی خواد فقط می خوام لینک مستقیم بده و لینکش عوض نشه ، چون می خوام هر چند وقت یه بار فایلم رو بروز کنم و اگه قرار باشه لینکش عوض بشه برنامه توی شناساییش به مشکل بر می خوره !!!!!

دوست عزیزم آقای فرقانی یه سایتی رو پیشنهاد دادن همه چیزش خوب بود فقط مشکل این بود که لینک دانلودش رو نتونستم پیدا کنم !!!!!

حالا اگه عزیزان سایتی میشناسن که بتونه کارم رو راه بندازه ممنون می شم کمکم کنه !!!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فک نکنم این کار بشه ولی میتونی توی وبلاگت یه متنی ک توش هر چی میخوای بنویسی و با httpjob دانلودش کنی این فک کنم کار کنه

لینک ارسال

فک نکنم این کار بشه ولی میتونی توی وبلاگت یه متنی ک توش هر چی میخوای بنویسی و با httpjob دانلودش کنی این فک کنم کار کنه

متنم زیاد نیست که کلا سر هم شاید به ده حرف هم نرسه

لینک ارسال

خب خیلی اسونه این کار اگه خواستین سورسشو براتون مینویسم

ممنون می شم اگه این کارو بکنید

لینک ارسال

آقا تورو خدا یکی یه هاست رایگان با لینک مستقیم پیشنهاد کنه این فایل php مو توش آپلود کنم و بذارمش توی برنامه ام

لینک ارسال

سلام.فکر کنم برای پوش نوتیفیکیشن میخوای، درسته؟

سایت بیان راه حله, من خودم ازش استفاده میکنم,خیلی خوبه

bayan.ir

لینک ارسال

با سلام دوستان الان تقریبا یه هفته هستش دارم دنبال یه سایتی می گردم که بهم هاست ( فضای آپلود ) 

می خوام لینک مستقیم بده !!!!

و حجمش هم واسم مهم نیست چون یه فایل text دارم که زیاد حجم نمی خواد فقط می خوام لینک مستقیم بده و لینکش عوض نشه ، چون می خوام هر چند وقت یه بار فایلم رو بروز کنم و اگه قرار باشه لینکش عوض بشه برنامه توی شناساییش به مشکل بر می خوره !!!!!

دوست عزیزم آقای فرقانی یه سایتی رو پیشنهاد دادن همه چیزش خوب بود فقط مشکل این بود که لینک دانلودش رو نتونستم پیدا کنم !!!!!

حالا اگه عزیزان سایتی میشناسن که بتونه کارم رو راه بندازه ممنون می شم کمکم کنه !!!!!

شما برو سایت گیگفا ثبت نام کن بهت کنترل پنل  میده اونجا فایل رو آپلود کن و باهاش شروع کن  کار کردن

حالا میتونه فایل Text باشه PHP باشه 

لینک ارسال

دوست عزیز اگه نظر منو بخوای اصلا دنبال هست رایگان نرو

هیچ فایده ای نداره

خدا میدونه شاید یک ماه دیگه هم بسته شد و کلا همه ی برنامه هات رفت رو هوا

چرا سختی میدی به خودت 5 هزار تومان یک دامنه بگیر

100 مگ هاست دایرکت ادمین هم حدود 4 هزار تومان میشه

دیگه نگران هم نیستی .بلد هم نبودی بگو خودم برات انجام میدم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...