رفتن به مطلب
  • 0

مشگل در باز شدن سورس های آماده

amirex128

سوال

سلام

من چند وقت دارم توی اینترنت در مورد این موضوع میگردم به جایی نرسیدم لطفا من رو راهنمایی کنید.

من وقی سورسی رو باز میکنم و میخوام با شبیه ساز مشاهدش کنم با همچنین اروری مواجه می شوم .

این مشگل وقی به وجود میاد که من کتابخانه هارو ریخته باشم. وقتی که بدون کتاب خانه و با همن کتاب خانه های اصلی b4aمیرم باز میکنه ولی سورس ها رو نمیتونه بخونه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من جاوار چک کردم مشکلی نداشتن و همون طور که دوست دیگمون گفت مسیر نصب روعوض کردم و باز م همار ارور های قبلی رو میده.

لطفا کسی راهنمایی کنه من رو.

2w1phdtsmxq7.png

دوست عزیز این خطا مربوط میشه به عدم شناسایی مقدار menu.moveline و menu.heigh_line که توی sub globals میبینید که قرمز شده...

لینک ارسال

سلام دوستان من الان یک ماه هست در گیر این موضوع هستم همان طور که دوستان راهنمایی کردن من پیش رفتم و در نهایت با این ارور برخورد کردم لطفا من رو راهنمایی کنید خیلی گیرم....uvod56vnouz3.png

لینک ارسال

سلام

من چند وقت دارم توی اینترنت در مورد این موضوع میگردم به جایی نرسیدم لطفا من رو راهنمایی کنید.

من وقی سورسی رو باز میکنم و میخوام با شبیه ساز مشاهدش کنم با همچنین اروری مواجه می شوم .

این مشگل وقی به وجود میاد که من کتابخانه هارو ریخته باشم. وقتی که بدون کتاب خانه و با همن کتاب خانه های اصلی b4aمیرم باز میکنه ولی سورس ها رو نمیتونه بخونه.

با چه اروری مواجه میشی؟عکس یا متن نمی ذاری؟!

لینک ارسال

سلام ببخشید دفعه قبل عکس ارسال نشده بود.

http://www.hotup.ir/upload/ugvx_screenshot.jpg

//www.hotup.ir/'>ugvx_screenshot.jpg

لینک ارسال

هیچ سورسی رو قادر نیستید اجرا کنید؟

یعنی برای اجرای هر سورس روی امولاتور این اررور میاد؟

ورژن بیسیکتون چنده و قبلا هم این اررور وجود داشت یا تازه اینطوری شده؟

لینک ارسال

هیچ سورسی رو قادر نیستید اجرا کنید؟

یعنی برای اجرای هر سورس روی امولاتور این اررور میاد؟

ورژن بیسیکتون چنده و قبلا هم این اررور وجود داشت یا تازه اینطوری شده؟

ورژن بیسیک من5 هست و با بیسیک های 4.3 و3 امتحان کردم بازم نمیتونه بخونه .

من تازه دارم بیسیک فور آندروید کار میکنم و میشه گفت تازه آموزش دیدم و میخوام تمرین کنم که با این ارور مواجه شدم

آره من روی چندیدن سورس امتحان کردم و هر بار همین ارور میاد.

و وقتی که بیسیک رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و با همان کتاب خانه های اولیه بیسک سورس باز میشه ولی اصلا نمی تونه چیزی رو بخونه چون کتاب خانه لازم داره.

من یک سری کتاب خانه از همین سایت دانلود کردم و کتاب خانه های خودم رو که حدود 200 تا بود باک کردم و کتاب خونه های که از این سایت دانلود کردم جایگذین کردم باز هم نشد.

این کتابخانه ها توسط دیگر دوستان تست شده بود و سالم بود.

لینک ارسال

درود

فکر کنم شما کلا جاوا رو به درستی نصب نکردید ...

اصلا هرگونه پروژه ای رو که حتی خودتون بنویسید میتونید در شبیه ساز اجرا کنید؟؟؟

اگه جواب خیر است پس همون جاوا رو به درستی نصب نکردید

در ضمن شما برای شروع اومدید سورس خنده بازار جناب آقاخانی رو دانلود و نگاه کردید؟؟؟

بهتون پیشنهاد میکنم اگه تازه کار هستید تا حداقل 2 ماه اصلا به اون سورس نگاه نکنید چون هیچی سر در نمیارید

بهتره اول پایه خودتون رو قوی کنید و بعد به دنبال آموزش بر طبق سورس ها برید ...

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

همون طور که آقای ایزدی گفتن مشکل از جاواست .

من این مشکل را داشته بودم و هیچ پروژه ای را نمی توانستم کامپایل کنم .

لینک ارسال

درود دوباره.

مشکل از کتابخونه ها نیست...

من همین دیروز همین مشکلو داشتم حل شد.

ببنید شما الان که بیسیک رو نصب کردید تو این مسیر پیشفرضش نصب میشه درسته؟ C:\Program Files (x86)\Any SoftWare/Basic4android

حالا شما بیاید بیسیک رو حذف کنید از اون مسیر ، یعنی لغو نصبش کنید و پوشه ی AnySoftware رو هم پاک کنید کلا.

حالا یکبار دیگه بیسیک رو نصب کنید اما اینبار تو این مسیر:

C:\Program Files\Basic4android

یعنی مسیر Program Files رو بهش بدید موقع نصب و بعد کارای کرکش رو انجام بدید . یه پروژه ایجاد کنید و اجراش کنید.

من همین مشکلو داشتم بااینکار حل شد،نمیدونم چرا ، و یکی دیگه هم این مشکلو داشت حل شد.

لینک ارسال

مشکلتون کتابخونست نصب مجدد هم نیست جاواتونم که آپدیت هست.

خوب شما بیاین کامل بیسیک رو پاک کنین و حتی پوشه AnySoftware رو پاک کن

همچیز وبرید از این قسمت هر چیزی که نیاز هست رو دانلود کنید و بترتین و مرتب نصب کنید ...

http://answercenter.ir/topic/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-basic4android-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1/

خب بعد دیگه ران کنید برنامه رو اگه دیدین ارور داد بدون این که به هیچی دست بزنین از ارور عکس بگیرین و بزارین توی انجمن

حتی کتابخانه هارو هم پاک نکنین یا جایگزین نکنین

سلام دوست عزیز من با کتاب خونه های خودم همین ارور رو دیدم. کتاب خونه های خودم رو هم پاک کردم و کتابخوته های جدید رو از همین سایت دانلود کردم بازم همین ارور رو میبینم

لینک ارسال

دوستان من جاوار چک کردم مشکلی نداشتن و همون طور که دوست دیگمون گفت مسیر نصب روعوض کردم و باز م همار ارور های قبلی رو میده.

لطفا کسی راهنمایی کنه من رو.

2w1phdtsmxq7.png

لینک ارسال

مشکلتون کتابخونست نصب مجدد هم نیست جاواتونم که آپدیت هست.

خوب شما بیاین کامل بیسیک رو پاک کنین و حتی پوشه AnySoftware رو پاک کن

همچیز وبرید از این قسمت هر چیزی که نیاز هست رو دانلود کنید و بترتین و مرتب نصب کنید ...

http://answercenter.ir/topic/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-basic4android-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1/

خب بعد دیگه ران کنید برنامه رو اگه دیدین ارور داد بدون این که به هیچی دست بزنین از ارور عکس بگیرین و بزارین توی انجمن

حتی کتابخانه هارو هم پاک نکنین یا جایگزین نکنین

لینک ارسال

درود

فکر کنم شما کلا جاوا رو به درستی نصب نکردید ...

اصلا هرگونه پروژه ای رو که حتی خودتون بنویسید میتونید در شبیه ساز اجرا کنید؟؟؟

اگه جواب خیر است پس همون جاوا رو به درستی نصب نکردید

در ضمن شما برای شروع اومدید سورس خنده بازار جناب آقاخانی رو دانلود و نگاه کردید؟؟؟

بهتون پیشنهاد میکنم اگه تازه کار هستید تا حداقل 2 ماه اصلا به اون سورس نگاه نکنید چون هیچی سر در نمیارید

بهتره اول پایه خودتون رو قوی کنید و بعد به دنبال آموزش بر طبق سورس ها برید ...

موفق باشید

مناگه برنامه ای رو خودم بنویسم همون دست و پاشکسته شبیه ساز باز میکنه ولی سورس اصلا باز نمی کنه.

بعد من از پایه باید شرو کنم شما جایی رو میدونید؟

من خودم یک پکیج خریدم 30ساعت آموزش میده ولی بیشیک خیلی با html فرق داره؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...