رفتن به مطلب
  • 0

GetElement کردن Captcha

sinamohammadi

سوال

با عرض سلام و خسته نباشید

من تایپک ها مربوط به جت المنتها رو خوندم و برنامه ای نوشتم اما قسمت کپچا سایت گیر کردم چطور باید کپچا سایت نمایش بدم و ادیت تکست بهش اختصاص بدم که اگه درست بود وارد بشه ؟

http://217.219.20.41/login.aspx

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

• 0
با عرض سلام و خسته نباشید

من تایپک ها مربوط به جت المنتها رو خوندم و برنامه ای نوشتم اما قسمت کپچا سایت گیر کردم چطور باید کپچا سایت نمایش بدم و ادیت تکست بهش اختصاص بدم که اگه درست بود وارد بشه ؟

http://217.219.20.41/login.aspx

ممنون

:D

من اولین پروژه ای که باهاش با GetElement آشنایی پیدا کردم پروژه سایت دانشگاه آزاد بود.

صفحه ی اولش راحته و با وارد میشی . صفحه ی بعدش هم باز تا حدودی راحته و میتونی اطلاعات رو بگیری مثل معدل کل و ...

صفحه هات بعدش مشکله یک خورده و واقعا سعی و تلاش و وقت و حوصله زیادی رو می طلبه.

من سورس تا ورود رو برات مینویسم . یعنی آموزش تصویری میزارم . هم واسه شما و هم واسه بقیه . ادامش به عهده خودت و سعی و تلاش خودت رو می طلبه. *vibre*

منتظر آموزش تصویری GetElement برای سایت دانشگاه آزاد یاسوج باشید . ( البته سامانه دانشجویی تمام دانشگاه آزادهای کشور شبیه هم دیگه هستند و فقط آدرسشون متفاوت است )

لینک ارسال

• 0
:D

من اولین پروژه ای که باهاش با GetElement آشنایی پیدا کردم پروژه سایت دانشگاه آزاد بود.

صفحه ی اولش راحته و با وارد میشی . صفحه ی بعدش هم باز تا حدودی راحته و میتونی اطلاعات رو بگیری مثل معدل کل و ...

صفحه هات بعدش مشکله یک خورده و واقعا سعی و تلاش و وقت و حوصله زیادی رو می طلبه.

من سورس تا ورود رو برات مینویسم . یعنی آموزش تصویری میزارم . هم واسه شما و هم واسه بقیه . ادامش به عهده خودت و سعی و تلاش خودت رو می طلبه. *vibre*

منتظر آموزش تصویری GetElement برای سایت دانشگاه آزاد یاسوج باشید . ( البته سامانه دانشجویی تمام دانشگاه آزادهای کشور شبیه هم دیگه هستند و فقط آدرسشون متفاوت است )

آقای ایزدی اگه میشه یه سورس هم برای google translate بزارین البته اگه وقت داشتین

ممنون

لینک ارسال

• 0
کسری نعمتی مهمان
آقای ایزدی اگه میشه یه سورس هم برای google translate بزارین البته اگه وقت داشتین

ممنون

این کار به راحتی با webView میشه انجام داد ولی متاسفانه مثلا بازار اجازه به کار بردن webView رو تو برنامه ها نمیده و استفاده از راه های دیگه سخته

لینک ارسال

• 0
این کار به راحتی با webView میشه انجام داد ولی متاسفانه مثلا بازار اجازه به کار بردن webView رو تو برنامه ها نمیده و استفاده از راه های دیگه سخته

آره بازار کلا با webView مشکل داره ولی برای کاری که من میخوام بکنم حتی بازار هم قبول میکرد با webView نمیشد چون من میخوام معنی رو تو یه تکست باکس بیارمو استفاده کنم

لینک ارسال

• 0

کد نویسی Google Translate رو من چند مدت پیش روش کار کردم واسه جواب یکی از تاپیک ها بود فکر کنم

خیلی مشکل بود . اصلا ID و ... نداشت که بشه متصل کرد. با کامپیوتر که باز کنی یک سایت باز میشه و با موبایل که باز کنی http://translate.google.com/m/translate?tl=fa#auto/fa/ باز میشه.

فکر کنم بهتره برای ترجمه متن آنلاین دنبال یک سایت دیگه باشیم به جای Google Translate ...

البته شاید اگه کسی روش وقت بزاره بتونه همین رو هم بنویسه . هیچ چیز نشد نداره ولی خب از وقت ما خارجه.

لینک ارسال

• 0
این سایت چطور؟ http://www.bing.com/translator/

میشه با این پیادش کرد؟

آفرین . فکر کنم این خیلی عالی باشه.

قسمتی که قراره ترجمه بشه :

textarea id="InputText" placeholder=' Enter text or webpage URL here' placeholderclass='PlaceHolderText'

فکر کنم این رو هم باید InnerText کرد *sarcastic* :

div id="OutputText" tabindex="99999" class="Wrap">

بعد از اینکه قسمت دوم فیلم آموزشی رو گذاشتم فکر کنم خودتون به راحتی بتونید بنویسیدش *vibre* فکر کنم البته . طبق دیده هام دارم میگم

وقتی کد نویسی کنی شاید بعضی چیزهایی که فکرش نمیکنی اتفاق بیفته که کار رو مشکل تر کنه

لینک ارسال

• 0

این سایت هم باید خیلی خوب باشه

لینکش هم مثل گوگل به صورت خودکار قابل تنظیمه. روش کار کنید.

لینک ارسال

• 0

آفرین . فکر کنم این خیلی عالی باشه.

قسمتی که قراره ترجمه بشه :

textarea id="inputtext" placeholder=' enter text or webpage url here' placeholderclass='placeholdertext'

فکر کنم این رو هم باید innertext کرد *sarcastic* :

div id="outputtext" tabindex="99999" class="wrap">

بعد از اینکه قسمت دوم فیلم آموزشی رو گذاشتم فکر کنم خودتون به راحتی بتونید بنویسیدش *vibre* فکر کنم البته . طبق دیده هام دارم میگم

وقتی کد نویسی کنی شاید بعضی چیزهایی که فکرش نمیکنی اتفاق بیفته که کار رو مشکل تر کنه

نتونیمم میایم میپرسیم تا بتونیم:D

ممنون از زحماتتون

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...