رفتن به مطلب
  • 0

بانک اطلاعاتی انلاین روش اتصال جدید

Mahdi-HrH

سوال

سلام

میخواستم بدونم که برنامه بازار یا مثلا دیوار  و . . . . یه همچین برنامه هایی برای اتصال به بانک اطلاعاتی خودشون از همین روش

فایل php و گرفتن متن و جدا کردنشون  استفاده میکنن ؟

یا مستقیم وصل میشن ؟

اگر مستقیم هست از چه طریقی ؟ زبان خاصیه ؟ یا ؟؟

چون من با همین روش php گرفتن متنو جدا کردن برنامهامو درست میکنم همش دلهره خطا برنامهو دارم روش مستقیم یا کلا اصولی خب خیلی بهتره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب بدون شک با # از هم جدا نشدن :D

چیزی که ما توضیح میدیم برای شروع و ... هست . کسایی که php کار باشن و این موضوع رو پیگیری کنند میفهمن

که دقیقا چطوری اطلاعات رو ارسال و دریافت کنند

در مورد زبان هم خب چیزی که هست با B4A نوشته نشدن

اما ...

B4A چیز زیادی رو کم و کسر نداره و کسی که بخواد میتونه همچین برنامه هایی و حتی قوی تر از اینها رو هم با B4A بنویسه

برنامه ای مثل بازار چیز خاصی نداره که خیلی خیلی خیلی شاخ باشه . 80% تحت وب داره میچرخه . فوقش همون 20% برنامه نویسی اندروید باشه

که 4 تا Limit و ... بیشتر نیست

کلا کسایی که میخوان اینجور برنامه های حرفه ای بنویسن باید بیشتر از اینکه خودشون رو توی B4A قوی کنن سعی کنن توی زبان php و وب نویسی قوی کنن

لینک ارسال

سلام برای درک بهتر روش اتصال به دیتابیس با جاواپورت سرور در سایت اصلی بیسیک، RDC را سرچ کنید !

لینک ارسال

تاپیک قدیمی هست

قفل شد

لینک ارسال

امیدوارم زودتر فروشگاه راه بیافته ک بتونم این آموزش رو تهیه کنم ، یه برنامه بر اساس Json نوشتیم که توی اون پروژه من فقط طراح رابط کاربری بودم البته اون برنامه با استفاده از اکلیپس نوشته شده بود . میخوام همین کار رو توی b4a پیداه کنم و ایده ام رو عملی کنم ...

فروشگاه تا چندروز دیگه راه میافته  ؟؟؟؟ 

لینک ارسال

امیدوارم زودتر فروشگاه راه بیافته ک بتونم این آموزش رو تهیه کنم ، یه برنامه بر اساس Json نوشتیم که توی اون پروژه من فقط طراح رابط کاربری بودم البته اون برنامه با استفاده از اکلیپس نوشته شده بود . میخوام همین کار رو توی b4a پیداه کنم و ایده ام رو عملی کنم ...

فروشگاه تا چندروز دیگه راه میافته  ؟؟؟؟ 

قرار بود امشب راه اندازی بشه . همه چی آماده هست

فقط یک مشکل کاملا غیر منتظره برامون پیش اومد که اون ان شالله اگه امشب یا تا فردا حل بشه

چند ساعت بعدش فروشگاه روال کار خودشو از سر میگیره ...

فقط منتظر حل اون مشکل غیر منتظره هستیم...

بنده واقعا از تمام کاربران عذر میخوام بابت این تاخیر زیاد در راه اندازی فروشگاه...

جبران میکنیم بدون هیچ شکی ♥

لینک ارسال

سلام

میخواستم بدونم که برنامه بازار یا مثلا دیوار  و . . . . یه همچین برنامه هایی برای اتصال به بانک اطلاعاتی خودشون از همین روش

فایل php و گرفتن متن و جدا کردنشون  استفاده میکنن ؟

یا مستقیم وصل میشن ؟

اگر مستقیم هست از چه طریقی ؟ زبان خاصیه ؟ یا ؟؟

چون من با همین روش php گرفتن متنو جدا کردن برنامهامو درست میکنم همش دلهره خطا برنامهو دارم روش مستقیم یا کلا اصولی خب خیلی بهتره

دوست من شما بهترین و سریع ترین رویشی که میت.نی اطلاعاتی تحت وب رو بگیری دستور Print Json هست در حال حاضر بنده در یک برنامه هم تصئیر لود میکنم با یک ترفند ساده (استفاده از مپ) و هم فایل های خودم رو از اینتر نت فراخوانی میکنم

در ضمن برای دلهره خودت هم میتونید از دستور Try Catch استفاده کنی که خیالت راحت تر بشه

بیسیک فور اندروید هیچ محدودیت خاصی نداره تنها خلاقیت شما در برنامه نویسی مهمه که چطور از این پلت فرم استفاده کنید

دوستانی هم که فکر میکنن سرعت دریافت اطلاعات پایینه پ خ بدن من نسخه آزمایشی برنامه خودم رو بهشون نشون بدم که با چه سرعت خوبی تصاویر و اطلاعات دریافت میشه

لینک ارسال

جبران میکنیم بدون هیچ شکی ♥

آقای ایزدی ان شاءالله با تخفیف جبران کنید . مخلصیممممممممممممممممممم

لینک ارسال

درود

برنامه هایی مثل دیوار و بازار قطعا با بیسیک فور اندروید نوشته نشده اند.

توی محیط های توسعه دیگه هم تا جایی که من اطلاع دارم روش های خیلی بهتری برای ارتباط با سرور است.

ولی من اگه بخوام برنامه ای مثل دیوار بسازم از همین روش گرفتن متن و جدا کردن(که آموزشش تو فروشگاه هست) استفاده میکنم.
لینک ارسال

خیلی ممنون از همه دوستان که جواب دادن

پس من برم دنبال اموزش json ، از گروهم یاد میگیرم

اگر اموزششو هم اماده کنین تو فروشگاه بزارین که عالی میشه

این تگ جدا کنیو اینا یجوریه :D  ولی در کل خوب کار راه اندازه

اینم Try Catch فکر خوبیه ولی خب خطا بده اینکارش جلوگیری از فورس کلوز دادنه

مثله این کد تو ویژوال بیسیک On Error Resume Next

لینک ارسال

اره درسته اونا اکلیپسو جاوان

ولی خب راه اصولیش فک نکنم این باشه ( جدا کردنو اینا )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...