رفتن به مطلب

اولین برنامه من - حساب کتاب (نظر بدید لطفا)

AMiN.M7892

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان ،

اولین برنامه من تو بازار سه روزه که منتشر شده لینکش هم

لینک بازار

حتما دانلود کنید و نظر بدید

ضمنا برنامه دومم مخصوص شما برنامه نویسای عزیز هست که سطحش پایینه و آموزش های ساده رو داره که به زودی اونم منتشر میشه و لینکش رو میدم

و اما برنامه سومم که آخرای کارش هست بزودی تموم میشه و می فرستمش :D

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان ازاین به بعد عنوان تاپیک رو اینجوری نذارید: اولین برنامه ، دومین برنامه .....

اینبار ویرایش شد.

لینک ارسال

برنامه خوبیه و گرافیکش هم واقعا عالیه

به چنین برنامه نویسایی ما نیاز داریم!

19
لینک ارسال

اصلا ایده جالب نیس. یعنی چی قضای نماز رو بدین؟ من دارم رو یه Alarm Puzzle  کار میکنم تا هرجوری شده فرد رو واسه نمازش بیدار کنه اونوقت شما داری میگی بخواب بعدا حساب کن؟ داداش شرمنده ولی نمرم به این برنامه صفره. لطفا مدیرا نظر رو حذف نکنن. موفق باشید...

لینک ارسال

اصلا ایده جالب نیس. یعنی چی قضای نماز رو بدین؟ من دارم رو یه Alarm Puzzle  کار میکنم تا هرجوری شده فرد رو واسه نمازش بیدار کنه اونوقت شما داری میگی بخواب بعدا حساب کن؟ داداش شرمنده ولی نمرم به این برنامه صفره. لطفا مدیرا نظر رو حذف نکنن. موفق باشید...

بعد از چند وقت دیدمتون vistamobile .

خوب این برنامه برای حساب کردن اعمال کاربر هست تا بفهمه روزی چه قدر گناه کرده و به خودش بیاد !!

بله ایده شما هم عالیه اما ایده ایشون هم عالیه !

لینک ارسال

منم موافقم

ولی نه با این شدت

گرافیک برنامت خوبه ولی اگه یه کاری توبرنامه میکردی که به کاربر بفهمونه که چقدر نماز قضا داشتن کاربدیه خوب بود

خودم هم نمیدونم چطور

این دیگه هنر شماست

مثلاً هرچه تعداد نماز قضا بیشتر میشد بک گراند هم کدر تر و کثیف میشد

و هرچه نماز قضا کمتر بک گراند شفاف و رویایی ...

در کل بهت تبریک میگم که در زمینه دینی کار کردی

علاوه بر خوب کارکردن برنامه و گرافیک و ... بحثهای فنی اگه نیت خیر پشت کارهات باشه می بینی که غوغا میکنه

موفق باشی

لینک ارسال

بعد از چند وقت دیدمتون vistamobile .

خوب این برنامه برای حساب کردن اعمال کاربر هست تا بفهمه روزی چه قدر گناه کرده و به خودش بیاد !!

بله ایده شما هم عالیه اما ایده ایشون هم عالیه !

داداش یه سری مسایل پیش اومد بعدشم یه فروشگاه زدم و بعدشم قرارداد با یه شرکت آموزشی. گیر یه پروژه جدیدم هستم ایدش جدیده ولی خیلی رو گرافیکش حساسم. ممنون که احوالمو پرسیدی

درمورد این برنامه هم بیشتر بچه میدونن من اهل سنتم. ما مسلمونها باید خیلی رو نماز حساس باشیم نه اینکه واسه قضا کردن برنامه بسازیم. باید رو سروقت بودنش کار کنیم. غیر اینه؟

لینک ارسال

داداش یه سری مسایل پیش اومد بعدشم یه فروشگاه زدم و بعدشم قرارداد با یه شرکت آموزشی. گیر یه پروژه جدیدم هستم ایدش جدیده ولی خیلی رو گرافیکش حساسم. ممنون که احوالمو پرسیدی

درمورد این برنامه هم بیشتر بچه میدونن من اهل سنتم. ما مسلمونها باید خیلی رو نماز حساس باشیم نه اینکه واسه قضا کردن برنامه بسازیم. باید رو سروقت بودنش کار کنیم. غیر اینه؟

نه درست میگید منم این برنامه رو که شما روش کار میکنی نوشتم خیلی کار جالبیه

ولی خوب وضع جامعه رو میدونید خودتون دیگه همه ایمانشون قوی نیست یا شاید طرف توی شرایطی باشه که مجبور به قضا خودن نمازش بشه نیمه دیگه لیوان هم رو ببینید

لینک ارسال

سلام برنامه متوسط بود

فقط سوالم اینه:

چطور میشه اینطور نظرات ساخت

که مستقیم به نطرات بازار وصل بشه.

لینک ارسال

حرف شما درسته اما این طوری بر خورد نباید کنید آخه !

بله باید روی سر وقت بودنش کار کنیم  ولی بهتر نیست کمی کاربر رو هم به خود بیاریم ؟ که حداقل از خودش یه کارنامه اعمال داشته باشه و بفهمه چه قدر کار خوب کرده و چه قدر بد .

این طوری اون کسی که ابن برنامه رو روی گوشی نصب داره مثلا اگر 1 نماز قضا داشته باشه به خود می آد و بار دیگه سعی می کنه سر وقت نمازش رو بخونه .

البته فکر نکنید با حرف شما مخالفم خیلی هم خوبه ولی ایده ایشون هم بد نیست .

یکی از برنامه های شمیم سافت هم همین طوریه و ترتیب این برنامه ایشون و برنامه شمیم سافت دقیقا یکیه ! اصلا من فکر می کنم از اون رو ایده گرفتن. فقط هم شمیم سافت و ایشون نیستن که از این نوع برنامه ساختن بیش تر از این ها هم هست !

islamictools.shamimsoft2.jpg

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام .

گرافیک : 20

ایده : 20

کلا : 20

گرافیک کار خودتونه ؟

بله کار خودمه

لینک ارسال

کارتون قشنگ شده تبریک میگم.

گرافیک:19

ایده:20

موفق باشید...

لینک ارسال

سلام خوبه فقط رنگ ایکون اضافه کردن و کم کردن به نظرم جابه جا کنید بهتره.معمولا اضافه کردن  با سبز و کم کردن باقرمز نشون داده میشه.

لینک ارسال

تبریک میگم بهتون ...

در کل خوب بود

به عنوان اولین برنامتون و تجربه کمتون هیچ عیبی نمیشه روش گذاشت

رابط کاربری مناسب و خوب

گرافیک و رنگ بندی خیلی خوب

ایده خیلی خوب

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بسیار عالیه

هم ایده

هم گرافیک

لینک ارسال

خوبه انشالله پیشرفت می کنید ....

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...