رفتن به مطلب
  • 0

حمایت از نرم افزارها

berayan

سوال

با عرض سلام خدمت تمام کاربران انجمن از جمله مدیریت عزیز

من یک پیشنهاد دارم که خدمت مدیر انجمن عرض میکنم

نرم افزار هایی که در بازار به فروش خوب یا رتبه بالایی میرسن بیشتر به خاطر تبلیغات و اینکه همان روزهای اول انتشار فک و فامیل برنامه نویس اونو دانلود می کنن و اینطوری رتبه نرم افزار بالا اومده و بقیه کاربران هم اونو دانلو میکنن .

کما کان نرم افزار های خوبی طراحی میشه که فروش پایینی دارن و حتی جبران هزینه و زمان رو هم نمیکنه

علت اینکه ممکن برنامه نویس فامیل زیادی نداشته باشه یا از پس هزینه های ا ون بر نیاد 

ولی ما خودمون میتونیم از خودمون حمایت کنیم اما چگونه

با را ه اندازی بخشی حمایتی از برنامه نویسان ( برای 5 روز اون نرم افزاریو که تازه وارد بازار شده و توسط کاربران خود انجمن طراحی شده در اون قسمت قرار دهیم و خود کاربران انجمن با خرید نرم افزار باعث بالا رفتن رتبه و فروش خوب اون میشن )

اینطوری 90 درصد نرم افزار های بچه های انجمن فروش خوبی میکنه و از دست هزینه های سنگین تبلیغات عدد هم خلاص میشیم . 

من خودم نرم افزار تغذیه ساز رو نوشتم و تونستم با تبلیغات عدد و کمک چن تن از  دوستان بیارمش تو پر فروشها اما به خاطر اینکه بیشتر از این نتونسم هزینه تبلیغات بدم دوباره رتبم اومده پایین .

از مدیر انجمن درخواست دارم اگر امکانش هست همچین بخشی راه اندازی کنن تا یکم  فروش نرم افزار هامون رونق پیدا کنه .

اینم لینک نرم افزار بنده :https://cafebazaar.ir/app/ir.ideen.mr.TagziyeSaz/?l=fa

نظر دوستان در این مورد چیه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من موافقم!

اگه یه بخش بزارین که هر کی برنامه رایگان داشت بزاره خیلییی خوبه میشه!

وبعد از دانلود هم بچه رو تبلیغات کلیک کنن!

(چون اکثرا کسی نمیاد یه برنامه رو برای جمایت بخره و بدردش نخوره!)

لینک ارسال

به نظر من تبادل تبلیغات بهترین راهه

لینک ارسال

منم با نظر آقا شایان موافقم

عالییییییی میشه :ok:

لینک ارسال

لاییییک :cheshmak:

لینک ارسال

منظورتون چیه یعنی چطوری بشه؟

لینک ارسال

منظورتون چیه یعنی چطوری بشه؟

یعنی این که تبلیغات برنامه های هم رو توی برنامه هامون بکنیم ! مثلا من یه برنامه پولی دارم شما تو برنامت که رایگانه اونو تبلیغ میکنی و من هم توی برنامه های رایگانم برنامه های شما رو تبلیغ می کنم یا حتی توی متن توضیحات برنامه در بازار هم میشه لینک برنامه های همدیگه رو تبلیغ کرد.

لینک ارسال

یعنی این که تبلیغات برنامه های هم رو توی برنامه هامون بکنیم ! مثلا من یه برنامه پولی دارم شما تو برنامت که رایگانه اونو تبلیغ میکنی و من هم توی برنامه های رایگانم برنامه های شما رو تبلیغ می کنم یا حتی توی متن توضیحات برنامه در بازار هم میشه لینک برنامه های همدیگه رو تبلیغ کرد.

من با این ایده خییییلیییی موافقم!

حرف نداره!

من خودم به عنوان اولین نفر حاضرم تبلیغ کنم!!!!

لینک ارسال

فکر خوبیه ولی خود برنانممون میشه یه مارکت خودش دیگه تو توضیحات تبلیغ برنامه تو برنامه دیگر برنامه ها تبلیغا عدد که ثابته برا کاربر خسته کننده میشه

لینک ارسال

فکر خوبیه ولی خود برنانممون میشه یه مارکت خودش دیگه تو توضیحات تبلیغ برنامه تو برنامه دیگر برنامه ها تبلیغا عدد که ثابته برا کاربر خسته کننده میشه

من توی برنامه جدیدم که تا اخر هفته منتشر میشه از این روش استفاده کردم به طوری که کاربر خسته نشه و در صورتی که مایل بود تبلیغات سایر نرم افزار هامو غیر فعال کنه (رایگان) انتطوری کاربر هم زده نمیشه و حتما تبلیغ رو میبینه !

لینک ارسال

منم موافقمخیلی به بچه ها کمک میشه سریع پا بگیرن

لینک ارسال

من موافق هستم.

شما یه برنامه رو بصورت رایگان بگیری و روی تبلیغاتش کلیک کنی چیزی ازت کم نمیشه...طرح خوبیه اگه عملی بشه
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...