رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در دیتابیس انلاین

shahab.msb

سوال

سلام دوستان عزیزم.من میخوام با دیتابیس انلاین کارکنم و برای تست از  زمپ سرور استفاده کردم فقط نمیدونم کجای کدهام مشکل داره وبرنامه کارشو انجام نمیده لطفا دوستانی که توی دیتابیس انلاین استادن راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.موقعی که فایل php رو توی مرورگراجرا میکنم اطلاعات دیتابیس نمایش داده میشن ولی توی بیسیک نه.

کد اندروید:

android.jpg.78e37bef8d5425df2b4608a3a2eeffc4.jpg

کد php:

readd.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من قبلا این کارو با هاست رایگان انجام دادم ولی سورسش پاک شد والان هر چی سعی میکنم نمیشه

لینک ارسال

ببخشید دوباه تایپیک ر. بالا میارم.دوستانی که میگن مشکل از هاست رایگان هست پس چرا با برنامه های اندرویدی مثل ftp file manager میشه فایل رو اپلود کرد روی هاست رایگان ولی با بیسیک نمیتونیم همچین برنامه ای بسازیم.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۱۰ در 17:34، shahab.msb گفته است:

سلام دوباره.ببخشید دوستان حالا میخوام اطلاعات رو از دیتابیس انلاین بخونم.وقتی فایل php رو توی مرورگراجرا میکنم اطلاعات دیتابیس رو نشون میده ولی برنامه بیسیک چیزی نشون نمیده.

یکی اینکه http رو باید با حروف کوچیک بنویسید. دوم اینکه از هاست رایگان استفاده نکنید.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۹ در ۱۵:۱۲، shahab.msb گفته است:

سلام دوستان عزیزم.من میخوام با دیتابیس انلاین کارکنم و برای تست از  زمپ سرور استفاده کردم فقط نمیدونم کجای کدهام مشکل داره وبرنامه کارشو انجام نمیده لطفا دوستانی که توی دیتابیس انلاین استادن راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم.موقعی که فایل php رو توی مرورگراجرا میکنم اطلاعات دیتابیس نمایش داده میشن ولی توی بیسیک نه.

کد اندروید:

ئاسه اتصال که نباید localhost بزنید. باید آیپی سیستمتونو بزارید برا url. بادستور ipconfig میتونید بزنید.

لینک ارسال

ممنون از جواب شما دوست عزیز.اینکارو هم کردم از اول ولی باز هم نشد

لینک ارسال

رو چه دیوایسی تست میکنید؟ نسخه اندروید چنده؟

لینک ارسال

کد های php رو تغییر دادم فعلا جواب داد روی لوکال هاست.مشکل از کداتصال php بود فکرکنم

لینک ارسال

سلام دوباره.ببخشید دوستان حالا میخوام اطلاعات رو از دیتابیس انلاین بخونم.وقتی فایل php رو توی مرورگراجرا میکنم اطلاعات دیتابیس رو نشون میده ولی برنامه بیسیک چیزی نشون نمیده.

کدphp

code.zip

کدبیسیک

and.jpg.de03a088130ea42cf88d719b6bd9bbef.jpg

لینک ارسال

خب برای تست مجبوریم از هاست رایگان استفاده کنیم.بعد الان معلومه کد سمت سرور یا هاست مشکلی ندارن بخاطر اینکه وقتی ادرس رو توی مرورگرمیزنم اطلاعات دیتابیس خونده میشن.اما توی بیسیک موقع اجرا این خطا رو نشون میده

این ادرس فایل php;

http://mrb4a1370.gigfa.com/readingg.php

تصویر از خطا job.getstring:

er.jpg.5948d188d9ac07ccae33f5b5e98bae7f.jpg

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۱۲ در ۱۳:۳۹، shahab.msb گفته است:

خب برای تست مجبوریم از هاست رایگان استفاده کنیم.بعد الان معلومه کد سمت سرور یا هاست مشکلی ندارن بخاطر اینکه وقتی ادرس رو توی مرورگرمیزنم اطلاعات دیتابیس خونده میشن.اما توی بیسیک موقع اجرا این خطا رو نشون میده

این ادرس فایل php;

http://mrb4a1370.gigfa.com/readingg.php

تصویر از خطا job.getstring:

دوست عزیز هاست رایگان ریکوءست رو قبول نمیکنن. فقط با مرورگر کار میکنن. از هاست غیر رایگان استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...