رفتن به مطلب
  • 0

اتصال سرور شخصی به سرور مایکت (جاوا)

Diego

سوال

سلام

در قسمتی از صحت سنجی خرید در مایکت به این اشاره شده که سرور خودمون برای صحت سنجی خرید باید به سرور مایکت متصل بشه.

میخواستم ببینم این اتصال و مکاتبه چطور انجام میشه؟ 

در کل اگر آموزشی برای صحت سنجی خرید در مایکت برای برنامه های اندروید سراغ دارید، معرفی کنید.

از دوستان لطفا کسانی که در این مورد تجربه دارند، راهنمایی کنند. باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۴/۳۱ در 12:36، محمدرضا شاهپیری گفته است:

سلام و درود. طبق داکیومنت خودش پیش برید خیلی راحت هست. اول باید از پنل یه توکن بگیرید. با اون توکن میتونید وصل بشید

با سپاس از پاسختون، راهنمایی های خود مایکت رو خوندم، اما با پیاده سازی این مراحل و کد نویسی سمت سرور خیلی آشنا نیستم.  آموزش دوست عزیز،قاسمی رو قبلا چندبار نگاه کردم و تا حدی آشنا شدم.

الان فقط مشکل من اینه که چطور از سمت کلاینت در اندروید استودیو به سرور متصل شم و چک کردن خرید رو انجام بدم. مشکلی در کد سرور ندارم(کدهای آموزش آقای قاسمی رو کپی میکنم).

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۴/۳۱ در 23:39، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

من در این مورد قبلا تاپیک زدم و آموزش دادم. لطفا ملاحظه کنید:

البته این برای B4a هست اما سمت سرور که فرقی نمی کنه و شما از کلاینت یک ریکوئست میزنی سرور و نتیجه برمی گرده. در کل این آموزش بالا خیلی میتونه مفید باشه.

موفق باشید:53:

با تشکر از پاسخ، من این آموزش رو مطالعه کردم و فقط مشکل من کدهای صحت سنجی در سمت کلاینت هست. (شما برای b4a توضیح دادید). 

یک سوال دیگر هم بپرسم: این کدهای مربوط به سرور رو که نوشتید، نیاز به update نداره؟ یعنی خود مایکت هنوز هم سازگاره (چیزی عوض نشده جدیدا؟)

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۲ در ۱۰:۵۶، Diego گفته است:

با تشکر از پاسخ، من این آموزش رو مطالعه کردم و فقط مشکل من کدهای صحت سنجی در سمت کلاینت هست. (شما برای b4a توضیح دادید). 

یک سوال دیگر هم بپرسم: این کدهای مربوط به سرور رو که نوشتید، نیاز به update نداره؟ یعنی خود مایکت هنوز هم سازگاره (چیزی عوض نشده جدیدا؟)

همانگونه که در B4A از کتابخانه httputils2 برای ارتباط با سرور استفاده کرده ایم در اندروید استودیو نیز باید از کتابخانه Retrofit استفاده کنیم!

این آموزش رو هم دقت بفرمایید حدود ۲۰ روز پیش نوشتم و هیچی عوض نشده.

لینک ارسال

سلام و درود. طبق داکیومنت خودش پیش برید خیلی راحت هست. اول باید از پنل یه توکن بگیرید. با اون توکن میتونید وصل بشید

لینک ارسال

سلام،

من در این مورد قبلا تاپیک زدم و آموزش دادم. لطفا ملاحظه کنید:

البته این برای B4a هست اما سمت سرور که فرقی نمی کنه و شما از کلاینت یک ریکوئست میزنی سرور و نتیجه برمی گرده. در کل این آموزش بالا خیلی میتونه مفید باشه.

موفق باشید:53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...