رفتن به مطلب
  • 0

مشکل خالی شدن متغییر ها در BroadcastReceiver

berayan

سوال

سلام

در  BroadcastReceiver یه مشکلی هست که مثلا اگر شما یک متغیر public  در Activity داشته باشین  ومثلا زمان امدن پیام  در BroadcastReceiver به اون مقدار بدین و بعد  اکتیویتی  را فراخوانی کنید و بخواید مقدارو بگیرد . مقدار خالی بر میگرده . حتی با SharedPreferences هم خالی  میشه ولی اگر برنامه رو یک بار ببندیم و باز کنیم اطلاعات ذخیر شده در shpref  نمایش داده میشه . من مشکلمو با دیتابیس حل کردم ولی راه استانداردی نیست . 

کل کار من این بود که توسط  BroadcastReceiver  متن پیامک گرفتم و اونو داخل یک متغیر از نوع public ریختم و لی نمیدونم چرا بعد از اینکه BroadcastReceiver  به Activity استارت میکنم  متغیر خالی نمایش داده میشه در صورتی که مقدارش داخل BroadcastReceiver چک میکنم پر لازم به ذکر که من از class golobal هم استفاده کردم .  

به نظر شما چیه مشکل ؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید من خواسم نبود برا جاوا میخواین. برا جاوا که خیلی راحتتره. توی BroadcastReceiver وقتی اطلاعات رو گرفتین به شکل زیر اکتیویتی رو استارت کنید

Intent intent =new Intent(context,TargetActivity.class);
intent.putExtra("key1","value1");
intent.putExtra("key2","value2");
intent.putExtra("key3","value3");
intent.addFlags(Intent.FLAG_ACTIVITY_NEW_TASK);
context.startActivity(intent);

تو اکتیویتی مورد نظر هم به شکل زیر مقادیر فرستاده شده رو بگیرین.

Bundle extras = getIntent().getExtras(); 
if (extras!=null){
	String value1=extras.getString("key1");
	String value2=extras.getString("key2");
	String value3=extras.getString("key3");
}

لینک ارسال

برای این کار راه استانداردتری هست. باید از intent و putExtra استفاده کنید. آموزش زیر رو ببینید.

لینک ارسال

تشکر ولی  اینکه برای بیسیکه جز خط اول بعد من سه تا مقدارو جدا جدا باید بفرستم اکتیویتی  هدف چون اطلاعات پیامک اگر در BroadcastReceiver اکی بود به اکتیویتی استارت میشه چطوری با این کد میشه سه تا رو فرستاد . اینو برا جاوا میخوام 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...