رفتن به مطلب
  • 0

استفاده از دوربین و ثبت تصاویر بدون دسترسی

siyavash441

سوال

سلام دوستان خواهشا کمکم کنید

بازار گیر داده به دسترسی دوربین گفته

رنامهٔ شما با قوانین انتشار در بازار مطابقت نداشته و امکان انتشار آن وجود ندارد. دلایل عدم پذیرش برنامه، در ادامه به اطلاع می‌رسد: version code:2, cpu architecture: .. - با توجه به نحوه‌ٔ پیاده‌سازی ثبت عکس از طریق دوربین (به وسیله دوربین پیش‌فرض دستگاه اندرویدی و از طریق "Intent")، برنامه نیازی به استفاده از دسترسی زیر ندارد. لطفاً این دسترسی را از "Manifest" برنامه حذف کنید. android.permission.CAMERA جهت پیاده‌سازی استفاده از دوربین دستگاه بدون قراردادن دسترسی ذکرشده در «مانیفست»، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید: https://cafeoperations.ir/guideline/github/camera .. لطفاً به این ایمیل پاسخ ندهید و در صورت نیاز، سوالات و توضیحات خود را از طریق صفحهٔ برنامه در پیشخان، پیگیری و برای ما ارسال کنید. ضمناً ما سعی کردیم تا حد ممکن، شرایط و معیارهای بازار برای انتشار برنامه‌ها را در صفحهٔ «راهنما و قوانین انتشار» شفاف کنیم.     با احترام، کافه‌بازار

درحالی که در مانیفست من اصلا دسترسی دوربین وجود نداره 

وقتی هم که میخوام دوربین را باز کنم حتما باید اجازه دسترسی به دوربین را کاربر بگیرم ولی بازار قبول نمیکنه میگه باید این دسترسی حذف بشه بدون دسترسی دوربین را باز کنی

دستور العملشو هم خوندم ولی متوجه نشدم چطوری در تارگت اس دی کای 27 بدون دسترسی دوربین را باز کنم عکس رو به ایمج ویو بدم  

لطفا منو راهنمایی کنید بدجور موندم 

با کد دقیق میخوام 

شاید خیلی ها مشکل منو داشته باشند 

لطفا راهنمایی کنید.

در

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر 

گفته باید از طریق ابنتنت دسترسی بگرید که این نوع رو داخل سایت مرجع براتون پیدا کردم 

می تونید از سورس زیر استفاده کنید

*این روش دسترسی دوربین هم نمی خواد کافیه داخل پروژه خودتون با این روش پیش بروید و کد زیر رو بزارید داخل منفیست که دسترسی دوربین نگیره

RemovePermission("android.permission.CAMERA")

CameraIntent.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...