رفتن به مطلب
  • 0

گرفتن سکه در بازي با B4A

Arta20

سوال

سلام. من يه بازي درست كردم و ميخوام وقتي كاربر برد 10 سكه بگيره و وقتي باخت 5 سكه ازش كم بشه. وقتي هم خواست يه تبليغ ببينه و ۱۰ سكه بگيره. وقتي هم بازي رو دانلود كرد 50 سكه داشته باشه. چه جوري ميتونم با ديتابيس آفلاين درستش كنم؟
بي زحمت دو صفحه درست كنين يكي صفحه اصلي و يكي صفحه بازي. در صفحه بازي دو تا دكمه بگذارين، يكي به نام برد و يكي به نام باخت. اگر روي دكمه برد زده شد ۱۰ سكه بگيريم و اگه روي دكمه باخت زده شده ۵ سكه ازمون كم بشه. در صفحه اصلي هم يك ليبل و يك دكمه قرار دهيد. در ليبل تعداد سكه كاربر نشان داده شود و وقتي هم روي دكمه زده شد تبليغ ديده شود. لازم نيست وقتي روي دكمه زده شد حتما تبليغ نشان داده شود. فقط روي دكمه زده شد ۱۰ سكه به سكه ها اضافه شود كافيست. خودم سعي ميكنم تبليغ را بگذارم.
ميخوام وقتي كاربر از بازي خارج شد سكه هايش ذخيره شود. وقتي هم سكه هاي كاربر تموم شد نتونه بازي كنه.

بی زحمت برایم سورس بفرستین🙏🌹

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

دوست عزیز یک سورس براتون آماده کردم که مقدار سکه هارو توی فایل txt ذخیره می کنه. با توجه به اینکه شما مبتدی بنظر می رسید هنوز کار با دیتابیس برای شما زود هست.

کدهارو هم همینجوری آماده استفاده نکنید و یا کپی پیست نکنید، کدهارو درک کنید تا دفعه بدی خودتون بدون نیاز به سورس چیزی رو که میخواید پیاده کنید.

سورس خدمت شما: https://s19.picofile.com/file/8439137492/Coin_example.zip.html

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۱۸ در 11:10، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

دوست عزیز یک سورس براتون آماده کردم که مقدار سکه هارو توی فایل txt ذخیره می کنه. با توجه به اینکه شما مبتدی بنظر می رسید هنوز کار با دیتابیس برای شما زود هست.

کدهارو هم همینجوری آماده استفاده نکنید و یا کپی پیست نکنید، کدهارو درک کنید تا دفعه بدی خودتون بدون نیاز به سورس چیزی رو که میخواید پیاده کنید.

سورس خدمت شما: https://s19.picofile.com/file/8439137492/Coin_example.zip.html

موفق باشید:53:

ممنونم

ولی من کار با دیتابیس رو بلدم ولی نمیتونم سکه رو درست کنم.

من صفحه تنظیمات با دیتابیس آفلاین درست کردم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...