رفتن به مطلب
  • 0

باز کردن مرورگر و خواندن اطلاعات ( جاوا)

berayan

سوال

سلام . 

من یه نرم افزار خرید شارژ دارم  که بعد از پر کردن ایتمها به بانک وصل میشه پرداخت میشه و برمیگرده . تا اینجا هچیز خوبه 

اما برای اتصال از وب ویو استفاده میکنم و خیلی جالب نیست و چون میخوام برنامه رو در بازار بفرستم احتمالا قبول نکنن  که اتصال به بانک با وب ویو باشه .

می خوام url اتصالم به بانک در یک مرورگر رسمی مثلا خود گوشی باز بشه و نکته مهم اینکه پس از خرید بتونم دیتای که صفحه بر میگردونه رو بخونم . 

در کل مرورگر باز کنم پرداخت انجام بدم اطلاعات بعد خرید مرور گر بخونم 

ممنون میشم راهنمایی کنید ( در جاوا )

مثل اپ باد صبا

photo5899835350489085601.jpg

photo5899835350489085602.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۶/۲۱ در 09:49، محمدرضا شاهپیری گفته است:

دوست عزیز شما یه دوتا url دارین کلا. یکیش که مرحله اوله و برای انتقال به درگاهه. اونجا میتونید آیدی فاکتوری که قبلا ایجاد کردین رو تو url بزارید مثلا به شکل زیر

http://yordomain.com/?refid=3545444

بخونید تو این صفحه شما با تو به این آیدی به رکورد فاکتور هم دسترسی دارین اونجا میتونید قیمت و سایر مشخصاتی که نیازه بگیرین و کاربرو بفرستین به صفحه بانک.

اما url دوم که همون callbackurl  هست که خود بانک ملزم میکنه حتما ست کنید و دقت داشته باشید که توی این url باید آیدی فاکتور رو بزارید مثه مرحله قبل

http://yordomain.com/verify/?refid=3545444

وقتی کاربر تو درگاه کارش تموم میشه برمیگرده به این لینک. اینجا میتونید وضعیت پرداخت رو چک کنید.

بیشتر از این دیگه توضیحی نیاز نیست اگه تا حالا کار نکردین بهتره حتما برید مباحث مربوط به پرداخت آنلاین رو بخونید چون رو امنیتش باید حسابی کار کنید

ببخشید . انقدر مبحث می پیچونم . سعی میکنم ساده توضیح بدم .

من اطلاعات توسط متد post به یک لینک (سرور) ارسال میکنم  .

سرور اطلاعات منو میخونه و در صورت صحت ( یک لینک جدید به من میده ) (لینک بانک)

تا اینجا مشکلی نیست 

حالا من دو تا راه دارم

اول لینک رو داخل (وب ویو )باز کنم  یا دوم مرورگر خارجی مرور گر خارجی

راه اول داخل وب ویو باز میکنم (پرداخت انجام میدم ) دوباره بانک به من لینک تایید و برگشت به سرور  رو میده اونو میخونم و فاکتورو صادر میکنم .

راه دوم لینک رو داخل( مرور گر خارجی )باز میکنم و پرداختو انجام میدم و بانک لینک تایید و برگشت به سرور رو به من میده (تمام مشکل من این لینک اخر) نمیتون لینک برگشتو از (مرور گر خارجی) بگیرم . 

نکته سرور فقط کد تایید فاکتورو میده اونم داخل لینک و من نمیتونم داخل سرور کدی بذارم که اپ من رو باز کنه دست من نیست ( من به اون لینک برگشتی بانک احتیاج دارم) اونو چطوری از مرور گر بگیرم (آیا راهی هست) 

لینک ارسال

دوستان من این سورس رو پیدا کردم ولی ازش سر در نمیارم . و اینکه بروز هم نیست . اساتید میشه راهنمایی کنن .

https://github.com/GoogleChrome/custom-tabs-client

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۱۹ در ۱۶:۰۳، berayan گفته است:

می خوام url اتصالم به بانک در یک مرورگر رسمی مثلا خود گوشی باز بشه

Dim p As PhoneIntents
    StartActivity(p.OpenBrowser("آدرس"))

ابتدا تیک کتابخانه Phone را بزن بعد با کد بالا میتونی از مرورگر خود گوشی استفاده کنی

ولی اینکه چطوری میشه اطلاعات را خوند یا دریافت کرد در جریان نیستم و توی سایت مرجع هم چیزی پیدا نکردم موفق باشی:53:

لینک ارسال

سلام و درود. این موارد باید سمت سرور هندل بشه دوست عزیز. شما باید یه فاکتور برای کاربر تو سرور بسازی و تو رکورد متناسبش وضعیت پرداخت شده یا نشده و قیمت و سایر متغیر ها باشه. بعد از پرداخت موفق و برگشت از درگاه اونجا فاکتور رو پرداخت شده ثبتش کنی. یه دکمه هم تو صفحه برگشت به عنوان بازگشت به برنامه بزار بعد برگشت ریکوئست بزن ببین پرداخت شده یا نه.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در ۱۷:۲۴، محمدرضا شاهپیری گفته است:

سلام و درود. این موارد باید سمت سرور هندل بشه دوست عزیز. شما باید یه فاکتور برای کاربر تو سرور بسازی و تو رکورد متناسبش وضعیت پرداخت شده یا نشده و قیمت و سایر متغیر ها باشه. بعد از پرداخت موفق و برگشت از درگاه اونجا فاکتور رو پرداخت شده ثبتش کنی. یه دکمه هم تو صفحه برگشت به عنوان بازگشت به برنامه بزار بعد برگشت ریکوئست بزن ببین پرداخت شده یا نه.

سلام .  شرکت اراءه دهنده وب سرویس . بعد خرید کد تایید را درون همون لینک میده . با وب ویو میگیرمش ولی داخل مرورگر نمیدونم چطوریه . یه مشکل دیگه که دارم اینه که اون کد اول داخل صفحه وب ویو نمایش میده بعد کد های من میخونه و فاکتور صادر میکنه و چون ساختر جیسون داره یکم ضایع که به کاربر نمایشش میده اونم نمیدونم چکار کنم که داخل وب ویو نمایش نده و فقط من بطونم کد بخونم و فاکتور صادر کنم

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در 22:27، berayan گفته است:

سلام .  شرکت اراءه دهنده وب سرویس . بعد خرید کد تایید را درون همون لینک میده . با وب ویو میگیرمش ولی داخل مرورگر نمیدونم چطوریه . یه مشکل دیگه که دارم اینه که اون کد اول داخل صفحه وب ویو نمایش میده بعد کد های من میخونه و فاکتور صادر میکنه و چون ساختر جیسون داره یکم ضایع که به کاربر نمایشش میده اونم نمیدونم چکار کنم که داخل وب ویو نمایش نده و فقط من بطونم کد بخونم و فاکتور صادر کنم

توی سایت مرجع یک آموزش مربوط به Intent هست که اجازه بازگشت داده را میده ولی نمیدونم برای این مورد که دارین استفاده میکنید میشه یا نه ولی خودتون چک کنید انشالا که جواب میده (Part 5 & 6)

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در 22:53، DexterFstone گفته است:

توی سایت مرجع یک آموزش مربوط به Intent هست که اجازه بازگشت داده را میده ولی نمیدونم برای این مورد که دارین استفاده میکنید میشه یا نه ولی خودتون چک کنید انشالا که جواب میده (Part 5 & 6)

دستت درد نکنه ولی اینا بیسیک  من جاوا میخوام

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۰ در ۲۲:۲۷، berayan گفته است:

دوست عزیز شما یه دوتا url دارین کلا. یکیش که مرحله اوله و برای انتقال به درگاهه. اونجا میتونید آیدی فاکتوری که قبلا ایجاد کردین رو تو url بزارید مثلا به شکل زیر

http://yordomain.com/?refid=3545444

بخونید تو این صفحه شما با تو به این آیدی به رکورد فاکتور هم دسترسی دارین اونجا میتونید قیمت و سایر مشخصاتی که نیازه بگیرین و کاربرو بفرستین به صفحه بانک.

اما url دوم که همون callbackurl  هست که خود بانک ملزم میکنه حتما ست کنید و دقت داشته باشید که توی این url باید آیدی فاکتور رو بزارید مثه مرحله قبل

http://yordomain.com/verify/?refid=3545444

وقتی کاربر تو درگاه کارش تموم میشه برمیگرده به این لینک. اینجا میتونید وضعیت پرداخت رو چک کنید.

بیشتر از این دیگه توضیحی نیاز نیست اگه تا حالا کار نکردین بهتره حتما برید مباحث مربوط به پرداخت آنلاین رو بخونید چون رو امنیتش باید حسابی کار کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...