رفتن به مطلب
  • 0

نیازمند راهنمایی برای انتخاب سرویس پوش نوتیفیکیشن

navid Abutorab

سوال

سلام وقت بخیر
بنده چندین سال از فایربیس استفاده میکردم و رضایت کامل هم داشتم ، متاسفانه چندروز پیش ایمیل امد که به دلیل استفاده در کشور ایران سرویس غیرفعال شده .

میخواستم ببینم از بین سرویس های ایرانی کدام مثل فایربیس گوگل هست ، فقط برای ارسال نوتیفیکیشن بهش نیاز داریم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقت بخیر برای سرویس پوش تا الان پوشه پل پایدارترینشون بوده من استفاده کردم بد نبوده (پوشه پل فکر میکنم برای نوت زیاد هزینه بگیره برای دادن لینک گزارش هم مبغی رو باید شارژ کنید)

و یه سرویس هم به نام نجوا هستش که استفاده نکردم 

سرویس چشمک هم بود که رفتند

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۴ در 03:33، ali mo گفته است:

سلام وقت بخیر برای سرویس پوش تا الان پوشه پل پایدارترینشون بوده من استفاده کردم بد نبوده (پوشه پل فکر میکنم برای نوت زیاد هزینه بگیره برای دادن لینک گزارش هم مبغی رو باید شارژ کنید)

و یه سرویس هم به نام نجوا هستش که استفاده نکردم 

سرویس چشمک هم بود که رفتند

یک ساعتی هست که مشابه مستندات در سرویس push-pole.com ثبت نام کردم و کد های مورد نیاز رو در اپ قرار دادم

اما متاسفانه موفق به ارسال ناتیفیکیشن نشدم و در بخش نصب ها با پیام "شما تا کنون هیچ نصب موفقی نداشته‌اید" برخورد میکنم

مطمئن هستید که این سرویس هنوز فعالیت میکنه ؟

چون بخشی از لینک های سایت حذف شدند (برای مثال لینک وبلاگ پوش‌پل) و من احساس میکنم این سرویس با سرویس پوشه ترکیب شده (و پوشه هم از پلتفرم B4a پشتیبانی نمیکنه)

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۶ در ۱۴:۵۵، Soheil_Miresmaili گفته است:

یک ساعتی هست که مشابه مستندات در سرویس push-pole.com ثبت نام کردم و کد های مورد نیاز رو در اپ قرار دادم

اما متاسفانه موفق به ارسال ناتیفیکیشن نشدم و در بخش نصب ها با پیام "شما تا کنون هیچ نصب موفقی نداشته‌اید" برخورد میکنم

مطمئن هستید که این سرویس هنوز فعالیت میکنه ؟

چون بخشی از لینک های سایت حذف شدند (برای مثال لینک وبلاگ پوش‌پل) و من احساس میکنم این سرویس با سرویس پوشه ترکیب شده (و پوشه هم از پلتفرم B4a پشتیبانی نمیکنه)

سلام وقت بخیر تا جای که بنده اطلاع دارم فعالیت می کنند  (تا 4 ماه پیش مشکلی نداشت ) با خودشون حرف بزنید راهنمای میکنند و اینکه خود پوشه رو هم تست کنید اول پوشه بود بعد شد پوشه پل نمی دونم اخرش کدوم سرویس اصلی هستند ببنید کدومشون فعاله 

زمان که من ازش استفاده میکردم فقط پوشه بود 

sdk تون رو هم بررسی کنید مثل این که با برخی هاشون سازگاری ندارند داخل b4a

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...