رفتن به مطلب
  • 0

عدم نمایش فایل php با اینترنت وای فای خانگی

fun_code

سوال

سلام

من سال هاست که در اپلییشن هام ارتباط با سرور رو از طریق فایل php انجام میدم.

یه 4 ماهی هست که با اینترنت وای فای گاهی درخواست هایی که به فایل php ارسال میشه رو پاسخ نمیده و باید بارها درخواست ارسال بشه تا پاسخ بده.

اما سایت که html هست باز میشه ها .

جاللبه که با اینترنت سیم کارت همراه اول مشکلی نداره. برخی با اینترنت ایرانسل هم مشکل دارن.

میزبانی سرور میگه مشکل از ما نیست. چون اگر مشکل داشت همراه اولم مشکل داشت. سرور و هم عوض کردم و باز همینه !

در لاگ هم ارور زیر رو پس از گذشت تایم اوت نمایش میده :

ResponseError. Reason: java.io.IOException: unexpected end of stream on Connection{www.domain_name.ir:80, proxy=DIRECT hostAddress=www.domain_name.ir/185.8.212.78:80 cipherSuite=none protocol=http/1.1}, Response:Error:java.io.FileNotFoundException: /data/user/0/app.server.management/cache/1 (No such file or directory)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در لینک زیر هم یکی همین مشکل رو داشته و در پاسخ ها هم یکی گفته با اینترنت سیم کارت مشکلم رو حل کردم. انگار کاربراش میدونن با اینترنت سیم کارت اوکیه که گفته با نت سیم کارت مشکلم رو حل کردم !!!!

https://stackoverflow.com/questions/45838774/java-io-ioexception-unexpected-end-of-stream-on-connection-in-android

پاسخی که عرض کردم اینه :

This may be an old thread, as for me, check your internet connection (Wifi) there might be some restriction on accessing some of your endpoints.

I've fixed mine by using/connecting to my mobile data.

لینک ارسال

سلام

خیر این کد تاثیری نداشت.

و اینکه کلا ربطی به سمت  اندروید نداره...

زمانی که به اینترنت وای فای متصل هستم اون زمان عدم پاسخ باشه ، حتی در مرورگر ویندوز هم همون لینک رو وارد میکنم باز نمیشه و خروجی رو نمایش نمیده !

با اینترنت سیم کارت  به خصوص همراه اول هیچ مشکلی نداره

لینک ارسال

سلام،

خیلی واضح و معلوم هست که این مشکل ربطی به برنامه نویسی(چه سمت کلاینت و چه سمت سرور)نداره و در حوزه شبکه هست. شما با پشتیبان سرور و یا حالا هاست تون تماس بگیرید و توضیح بدید که چنین مشکلی هست. به احتمال زیاد این مشکل از طرف سرویس دهنده هست.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۲ در ۲۱:۱۰، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

خیلی واضح و معلوم هست که این مشکل ربطی به برنامه نویسی(چه سمت کلاینت و چه سمت سرور)نداره و در حوزه شبکه هست. شما با پشتیبان سرور و یا حالا هاست تون تماس بگیرید و توضیح بدید که چنین مشکلی هست. به احتمال زیاد این مشکل از طرف سرویس دهنده هست.

سلام

هم با پشتیبانی فنی مبین نت صحبت کردم و هم با پشتیبانی فنی سرور مجازی.

به نتیجه ای نرسیدیم.

مبین نت گفت مربوط به سرور است.

پشتیبان سرور با جستجو گفت اگر فقط ارتباط با فایل php مشکل داره و سایت باز میشه پس یعنی سرور به درخواست ها پاسخ میده و مشکل از سرور نیست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...