رفتن به مطلب

مقایسه مارکت ها (سهم فروش یا هر مزیت فعلی دیگه در حال حاضر)

rasool.g

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من در حال حاضر در بازار و مایکت حساب دارم. فکر کنم هر دو و پلی استور 15 درصد در حال حاضر سهم خودشون هست تا یک مبلغ خاصی

بقیه مارکت ها هم همین درصد هستش یا کمتر هم هست؟ یا اگه مزیت خاص دیگه ای دارند ..

خودم با بقیه مارکت ها اشنایی زیادی ندارم ولی جستحو زدم مارکت های زیادی دیدم

یک سوال دیگه هم داشتم. یک دو مارکت برای ایفون دیدم نوشته بود نیاز به اکانت دولوپری اپل نداره. این درست هستش؟ یعنی با بیسیک و داشتن مک و ایفون بدون حساب خارجی میشه برای ایفون هم خروجی گرفت و منتشر کرد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مایکت شاید بخاطر شبکه اجتماعی و قابلیت های تعاملیش جامعه کاربران فعال تری برای ثبت نظر و دانلود اپلیکیشن ها داره 
معمولا مایکتی ها در صفحه کاربریشون اپلیکیشن های مورد پسندشون رو به همدیگه معرفی میکنن ، این تبلیغِ رایگان واقعا تاثیر خوبی داره در افزایش نصب های اپلیکیشن 👍
به نظرم جدا از این که مایکت حق عضویتی از توسعه دهندگان دریافت نمیکنه قابلیت های تعاملی مایکت الخصوص امکان ارسال پیام خصوصی ازطرف توسعه دهندگان به کاربران و همچنین امکان درخواست تسویه حساب در ۱۵اُم ماه بزرگترین مزیت های مایکت نسبت به کافه بازار هستند

از ضعف های مایکت هم میتونم به هوشمند نبودنش (خیلی از بخش ها نیاز به بررسی نیروی انسانی دارند) و مشکل پرداخت در دستگاه های شیایومی (display pop-up window while running in the background) اشاره کنم 🤦‍♂️

از مزیت های کافه بازار اولین چیزی که توی ذهنم میاد هوشمند بودن و نیاز کمترش به نیروی انسانی هست ! 
برای مثال توی مایکت اگر شما بخواید ی بخش کوچیکی از کپشن برنامتون رو تغییر بدید باز باید برنامه رو برای بررسی توسط مدیر ها ارسال کنید ، اما توی کافه بازار اینطور نیست و هر تغییری که ایجاد کنید بدون نیاز به بررسی اعمال میشه

مزیت بعدی کافه بازار نسبت به مایکت، داشتن جامعه کاربران بزرگتر هست (مایکت کاربران فعال‌تری داره اما حقیقت این هست که اکثر مردم حتی مایکت رو نمیشناسن و فقط از کافه بازار استفاده میکنن)

این نکته هم قابل توجه هست که کافه بازار همیشه پیشرو بوده ، همین طرح کاهش سود مارکت ها از ۳۰ درصد به ۱۵ درصد رو ابتدا کافه بازار اجرایی کرد و مایکت برای این که توسعه دهندگانش رو از دست نده مجبور به پذیرفتن این طرح شد

در کل مایکت نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده و از قدرت کافه بازار اصلا کم نشده ، الان یک رقابت واقعی بین کافه بازار و مایکت وجود داره
بازار هیچ کدوم رو از دست ندید و حتما برنامه هاتون رو در هر دو مارکت منتشر کنید ( مابقی مارکت ها به نظرم اصلا مهم نیستند )

لینک ارسال

همه اطلاعات را دوست عزیزمون گفتن و من هم بش اضافه میکنم که گوگل پلی فراموش نشه که از این دو مورد بهتره فقط باید یکم دور زدن بلد باشید و بتونین حریف گوگل بشین😀

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۶ در 18:39، Soheil_Miresmaili گفته است:

برای مثال توی مایکت اگر شما بخواید ی بخش کوچیکی از کپشن برنامتون رو تغییر بدید باز باید برنامه رو برای بررسی توسط مدیر ها ارسال کنید ، اما توی کافه بازار اینطور نیست و هر تغییری که ایجاد کنید بدون نیاز به بررسی اعمال میشه

این پیام رو به تازگی دریافت کردم :

به نظر میاد چنین چیزی (قابلیتی که در ریپلی بالا اشاره شد) در مایکت هم وجود داره

spacer.png

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۷ در 23:36، Soheil_Miresmaili گفته است:

این پیام رو به تازگی دریافت کردم :

به نظر میاد چنین چیزی (قابلیتی که در ریپلی بالا اشاره شد) در مایکت هم وجود داره

spacer.png

خب پس اینجور که بوش میاد رقیب تنگا تنگ هم هستن

فقط ی سوال شما گفتین مایکت هزینه اشتراک نداره؟ یعنی بلافاصله میشه حصاب ساخت و برنامه قرار داد؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۸ در 11:51، DexterFstone گفته است:

خب پس اینجور که بوش میاد رقیب تنگا تنگ هم هستن

فقط ی سوال شما گفتین مایکت هزینه اشتراک نداره؟ یعنی بلافاصله میشه حصاب ساخت و برنامه قرار داد؟

بله، هزینه اشتراک دریافت نمیکنه و پس از ثبت نام و تایید اطلاعات میتونید برنامتون رو رایگان منتشر کنید

این برای توسعه دهنده های تازه کار خوبه اما نتیجش میشه همچین چیزی 😂 (انتشار برنامه های بی کیفیت و خزعبل)

spacer.png

------------

من برنامه های زیادی داشتم تو مایکت ، اما این اولین باره که وارد لیست بروزرسانی های خودکار میشم 

کسی از دوستان میدونه معیار مایکت برای وارد کردن اپ ها به این لیست چی هست ؟

لینک ارسال

ممنون از توضیحات کاملتون.

کد شامد هم چی هست و خودکار همشون میدن؟

طبق تجربتون تایید و انتشار برنامه برای اولین بار توی هر کدوم معمولا چقدر زمان میبره ؟

این بروزرسانی سریع رو کافه بازار از قبل داشته و داره؟

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان. ارسال اولیه برنامه تو مایکت و کافه بازار و تاییدش چند روز معمولا طول میکشه؟

(اپدیت رو اونجور ک دوستان گفتن خودکار و سریع هست ظاهرا )

کسی برنامشو داخل وب سایت هم فروخته ؟ مزیت یا عیب چی میتونه داشته باشه ؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۱۹ در 19:53، rasool.g گفته است:

سلام دوستان. ارسال اولیه برنامه تو مایکت و کافه بازار و تاییدش چند روز معمولا طول میکشه؟

سلام برای مایکت طبق گفته خودشون بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه بجز 5ش و جمعه ها

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۱۹ در ۲۳:۳۱، DexterFstone گفته است:

سلام برای مایکت طبق گفته خودشون بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه بجز 5ش و جمعه ها

ممنون در عمل هم همین قدر هست معمولا؟

اگه اینقدر باشه که خوبه 👍

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۰ در 11:16، rasool.g گفته است:

دیروز ارسال کردم باید دید که همینقدر طول میکشه یا نه

بهتون اطلاع میدم

لینک ارسال

سلام. در حال حاضر مقدار دقیقی ک مایکت و بازار در نهایت به حساب توسعه دهنده حقیقی میریزند این عدد(درصد از قیمت) هستش (77 درصد ؟)

n * 0.91 * 0.85 = 0.77n

( 100%-0.09%=0.91%

* 0.85%  = 77% )

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۲۰ در 11:16، rasool.g گفته است:

سلام مجدد ظاهر که یک روزه تایید میشه فقط نباید مشکلی از نظر سپر گوگل پلی داشته باشه

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ در ۱۴:۲۹، DexterFstone گفته است:

سلام مجدد ظاهر که یک روزه تایید میشه فقط نباید مشکلی از نظر سپر گوگل پلی داشته باشه

سلام. ممنون. خیلی خوبه پس. اون مشکل سپر امنیتی برنامتون حل شد؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۸ در ۰۱:۲۵، rasool.g گفته است:

سلام. در حال حاضر مقدار دقیقی ک مایکت و بازار در نهایت به حساب توسعه دهنده حقیقی میریزند این عدد(درصد از قیمت) هستش (77 درصد ؟)

n * 0.91 * 0.85 = 0.77n

( 100%-0.09%=0.91%

* 0.85%  = 77% )

سلام دوباره

اینو کسی نمیدونه. مقدار دقیقش درست حساب کردم؟ (77درصد ثابت) یا کمتر بیشتر میشه؟

کسی برنامه رو توی سایت شخصی هم فروخته؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ در 22:02، rasool.g گفته است:

سلام. ممنون. خیلی خوبه پس. اون مشکل سپر امنیتی برنامتون حل شد؟

بله با گذشت نزدیک به دو هفته و فرستادن چندین مرتبه حل شد ظاهرا چون مایکت معمولا میگفت این مشکل هست ولی ظاهرا حل شده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...