رفتن به مطلب
  • 0

لیست متدهای JavaObject

DexterFstone

سوال

سلام

برای کتابخانه JavaObject و RunMethod لیست کاملی از متدهاش کجا میتونم پیدا کنم؟

منبعی برای این موضوع هست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سوالتون واضح نیست عزیز. متدهاش که مشخصه تو سایت مرجع هم داکیومنتش هست‌. مشکل کجاس الان؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۸ در 13:17، محمدرضا شاهپیری گفته است:

سوالتون واضح نیست عزیز. متدهاش که مشخصه تو سایت مرجع هم داکیومنتش هست‌. مشکل کجاس الان؟

سلام استاد

منظور پارامترهایی که میشه به

JO.RunMethod("","")

اعمال کرد هست، جایی هست که این مورد را نوشته باشه؟

و اینکه به حروف کوچیک و بزرگ حساسه؟

لینک ارسال

ببینید عزیز متد RunMethod فقط یه واسطه. به خودی خود که کاری انجام نمیده. شما هر کلاسی رو که به عنوان target به کتابخونه بدین با دستور RunMethod میتونید متدهای اون کلاس رو اجرا کنید. مثلا کلاس زیر رو در نظر بگیرید.

public class A {

public void method1(){
}
public void method2(){
}
}

کلاس A کلا دوتا متد داره در نتیجه تابع RunMethod هم دوتا ورودی بیشتر نداره. به همین ترتیب برای کلاسهای دیگه. اینا مفاهیم جاواس بیشتر.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۸ در 19:12، محمدرضا شاهپیری گفته است:

ببینید عزیز متد RunMethod فقط یه واسطه. به خودی خود که کاری انجام نمیده. شما هر کلاسی رو که به عنوان target به کتابخونه بدین با دستور RunMethod میتونید متدهای اون کلاس رو اجرا کنید. مثلا کلاس زیر رو در نظر بگیرید.

public class A {

public void method1(){
}
public void method2(){
}
}

کلاس A کلا دوتا متد داره در نتیجه تابع RunMethod هم دوتا ورودی بیشتر نداره. به همین ترتیب برای کلاسهای دیگه. اینا مفاهیم جاواس بیشتر.

خب الان یعنی راهی نیست که من به لیست تمام این موارد دسترسی داشته باشم مثلا تمام مواردی که میشه به یک دکمه اعمال کرد یا ایمیج ویو یا کلا هرچی؟ باید جاوا مطالعه کنم؟ چون برخی موارد من دیدم یا خودم به شخصه سوال که میپرسم جوابش با این کتابخانه داده میشه، میخوام یه راه حل داشته باشم که همش نیاز به پرسیدن نباشه و خودم از پسش بر بیام.

لینک ارسال

دوست عزیز بنظرم این آموزش آقای شاهدی رو ببینید 

کاملا این قضیه رو درک میکنید .

https://answercenter.ir/topic/5876-آموزش-تصویری-کتابخانه-javaobject-نوشتن-مستقیم-کد-های-جاوا-در-b4a/

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۱۹ در 15:40، Mr Mansour گفته است:

دوست عزیز بنظرم این آموزش آقای شاهدی رو ببینید 

کاملا این قضیه رو درک میکنید .

https://answercenter.ir/topic/5876-آموزش-تصویری-کتابخانه-javaobject-نوشتن-مستقیم-کد-های-جاوا-در-b4a/

ممنون ولی من متوجه شیوه کار شدم من الان فقط یک داکیومنت جاوا لازم دارم که تمام این موارد داخلش باشه اما چیزی پیدا نکردم اگه یک لینک معرفی کنید ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...