رفتن به مطلب
  • 0

ساخت RecyclerView با محتوای آنلاین

Elshine081

سوال

سلام دوستان.

من ی CardView ساختم داخلش ی ImageView هست با ی TextView. اینو تنظیم کردم رو RecyclerView. بعد میخوام محتوا آنلاین باشه یعنی Adapter محتوایی نداشته باشه یجوری به ی سایتی مثل FireBase وصلش کنم محتواشو آنلاین اد کنم. مثلا داخل پنل سایت ی عکس بزارم با ی متن و ی لینک. بعد تو این RecyclerView اون کارد ویو اد شه با همون متن و همون عکسی که تو سایت گذاشتم. و وقتیم روش کلیک شد وارد اون لینکی شه که تو سایت نوشتم. امیدوارم فهمیده باشید خیلی پیچ در پیچ گفتم😂 اگه حتی ی آموزش با زبان انگلیسیم سراغ دارید ممنون میشم بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۸/۱۶ در 15:26، Elshine081 گفته است:

سلام دوستان.

من ی CardView ساختم داخلش ی ImageView هست با ی TextView. اینو تنظیم کردم رو RecyclerView. بعد میخوام محتوا آنلاین باشه یعنی Adapter محتوایی نداشته باشه یجوری به ی سایتی مثل FireBase وصلش کنم محتواشو آنلاین اد کنم. مثلا داخل پنل سایت ی عکس بزارم با ی متن و ی لینک. بعد تو این RecyclerView اون کارد ویو اد شه با همون متن و همون عکسی که تو سایت گذاشتم. و وقتیم روش کلیک شد وارد اون لینکی شه که تو سایت نوشتم. امیدوارم فهمیده باشید خیلی پیچ در پیچ گفتم😂 اگه حتی ی آموزش با زبان انگلیسیم سراغ دارید ممنون میشم بدید

سلام خوبید ، باید با استفاده از یکی از کتابخونه های زیر تصویر رو دانلود و در ایمیج ویو نمایش بدید 

persian glide

amir glide

hitex glide(پیشنهادی)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...