رفتن به مطلب
  • 0

اپلیکیشن ثبت نمرات (آفلاین)

یاسین یاسینی

سوال

سلام من چجوری میتونم با B4a اپلیکیشنی بسازم که نمرات دانش آموزان رو ثبت کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اول از همه شما باید از دیتابیس آفلاین استفاده کنید که آموزش هاش توی سایت هست سرچ بزنین

بعدش شما به دوتا اکتیویتی نیاز دارین (البته با همون یکی هم میشه انجام داد) یکیش برای صفحه ثبت و یکی دیگش برای نمایش نمرات

خب برای صفحه ثبت باید ستا ادیت تکست بزارید برای اسم درس نام دانش آموز و نمرهش و یک دکمه برای ثبت و با استفاده از آموزش دیتابیس که توی سایت هست ذخیره کنید (البته میشه از اسپینر هم استفاده کرد و اطلاعات نظیر نام دانش آموزان و جدول دروس را خودن ازش)

برای اون یکی اکتیویتی باید از ی لیست استفاده کنید و اطلاعات با استفاده از آموزش دیتا بیس فراخانی کنید

من به طور کلی گفتم جزعی ترش مربوط به خود برنامه نویس میشه و اینکه چ امکاناتی میخواد و نحوه پیاده سازیش که به تسلط خود برنامه نویسه مربوط میشه

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲ در 18:18، یاسین یاسینی گفته است:

spacer.pngمثل این باشه

تا آخر هفته ی نمونه ارسال میکنم اینشالا

لینک ارسال

لطفا اگه کسی بیشتر میدونه منو راهنمایی کنه؟

اگه کسی میتونه سورس ساده شو بفرسته ممنون میشم 

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 11:25، یاسین یاسینی گفته است:

لطفا اگه کسی بیشتر میدونه منو راهنمایی کنه؟

اگه کسی میتونه سورس ساده شو بفرسته ممنون میشم 

جزئیاتی که میخواین را بگید تا بیشتر راهنمایی کنیم

من با توجه به چیزی که نوشتین راهنمایی کردم هرچی جزئیاتی که میخواین بیشتر باشه راهنمایی ها هم بهتر ارائه میشه ولی به طور کلی اگه دانش برنامه نویسیتون کامل باشه چیزی که میخوان خودتون راحت میتونین بنویسید ولی خب حالا  مواردی که میخواین را ارائه کنید تا یک نمونه سورس براتون آماده کنم

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۱ در ۱۰:۱۸، DexterFstone گفته است:

جزئیاتی که میخواین را بگید تا بیشتر راهنمایی کنیم

من با توجه به چیزی که نوشتین راهنمایی کردم هرچی جزئیاتی که میخواین بیشتر باشه راهنمایی ها هم بهتر ارائه میشه ولی به طور کلی اگه دانش برنامه نویسیتون کامل باشه چیزی که میخوان خودتون راحت میتونین بنویسید ولی خب حالا  مواردی که میخواین را ارائه کنید تا یک نمونه سورس براتون آماده کنم

spacer.pngمثل این باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...