رفتن به مطلب
  • 0

دریافت مقدار از html

DexterFstone

سوال

سلام برای دریافت مقدار از یک html ذخیره شده راه اصولی و بهینه چی هست

<span class="DFlfde SwHCTb" data-precision="2" data-value="42275">*********</span>

میخوادم مقدار قسمت data-value را دریافت کنم چطوری میشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود. از کتابخونه jSoup کنید

لینک ارسال

سلام. با جاوا اسکریپت ساده هستش

https://www.w3schools.com/Jsref/met_element_getattribute.asp

ttps://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/Element/getAttribute

ولی اگه دسترسی به جاوا اسکریپت نیست و داخل صفحه وب نیست

xml2map یا xmlparser فکر کنم راهش باشه یا کتابخونه یدیگه ای اگه دوستان میشناسند. در قسمت فایل ها فکر کنم کتابخونه های مرتبط دیده بودم ولی خوب یادم نیست

لینک ارسال

من از کتابخونه OkHttpUtils2 برای دریافت html استفاده میکنم حالا و باید ی مقداری را بگیرم میخواستم بدونم راه حل بهتر و بهینه تری هست که نخوام توی متن کاوش کنم و دنبال مقدار مورد نظرم بگردم؟ و اینکه برای نسخه های مختلف اندروید مشکلی نداشته باشه و منسوخ شده نباشه

برای مثال توی سایت های فروشگاهی بخوام یسری قیمت محصول دریافت کنم یا صرافی ها و...

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۰ در ۱۴:۴۲، DexterFstone گفته است:

من از کتابخونه OkHttpUtils2 برای دریافت html استفاده میکنم حالا و باید ی مقداری را بگیرم میخواستم بدونم راه حل بهتر و بهینه تری هست که نخوام توی متن کاوش کنم و دنبال مقدار مورد نظرم بگردم؟ و اینکه برای نسخه های مختلف اندروید مشکلی نداشته باشه و منسوخ شده نباشه

برای مثال توی سایت های فروشگاهی بخوام یسری قیمت محصول دریافت کنم یا صرافی ها و...

اگه بتونید از api اون فروشگاه یا صرافی استفاده کنید خیلی ساده تر هستش

html مثل همون xml هستش و با کتابخونه های پردازش xml هم میتونید پردازشش کنید ولی راه حل ساده تر چیزی به ذهن من نمیرسه و یک مشکلی دیگه هم هست اگه یک وقت کد های صفحه مورد نظر تغییر کنه (مثلا فقط کلاس ها یا جای اون ها هم عوض بشه). شما هم باید کد های پردازش صفحه رو تغییر بدید.. ک این باعث میشه برنامه اصلا پایدار نباشه و دریافت کل صفحه مثلا صفحه فروشگاه برای دریافت یسری اطلاعات هم بنظرم کند احتمالا و غیر بهینه هم باشه. مگه اینکه فقط یکبار دریافت کنید اطلاعات رو و هر دفعه هر کاربر داخل برنامش نخواد اطلاعات صفحه رو بگیره و پردازش کنه

برای فروشگاه ها مثلا وردپرس اگه دسترسی دارید میتونید فکر کنم یک سری پلاگین و api نصب کنید و از طریق اون قیمت ها یا چیز های دیگه رو بگیرید..

صرافی ها هم مثلا برای قیمت ها بعضی ها api دارند و اجازه استفاده از api اشون را با دریافت مبلغی میدن تا جایی ک میدونم.

روش ها و کتابخونه های پردازش و کاوش در صفحه، متن html یا هر متن دیگه ای ( xml و json...) روی تمام نسخه های اندروید کار میکنه و مشکلی نداره چون فقط پردازش متن هستش و از یکسری متد ها و کلاس های پایه استفاده میکنه ولی کد نویسی قسمت پردازش اطلاعات رو خودتون باید با توجه به هر صفحه و هر سایت و فروشگاه انجام بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...