رفتن به مطلب

مشکل سپر امنیتی گوگل و کی استور

DexterFstone

ارسال‌های توصیه شده

سلام بنده به مشکل سپر گوگل برای انتشار برنامم خورم

نسخه: برنامه شما پس از نصب توسط play protect مخرب شناخته می شود و با خطای " سپر ایمنی play ،برنامه نویس این برنامه را نمی شناسد. برنامه هایی که برنامه نویس ناشناخته دارند ،گاهی اوقات می توانند ناامن باشند" مواجه می شود. با توجه به اینکه مایکت برنامه را به علت خطای مذکور منتشر نمی کند لطفا تنظیمات برنامه را بررسی نمایید و خطای مذکور را رفع کرده و نسخه جدیدی ارسال نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع خطا به آدرس http://vrgl.ir/JHGnv مراجعه نمایید.

خب من طبق لینک اقدام کردم ولی نتیجه ای نگرفتم کسی راه حلی داره یا کسی (کی استور) بلا استفاده که توسط سپر گوگل مخرب شناسایی نشه داره به من بده من ازش استفاده کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۹/۲۵ در ۱۶:۳۳، DexterFstone گفته است:

سلام بنده به مشکل سپر گوگل برای انتشار برنامم خورم

نسخه: برنامه شما پس از نصب توسط play protect مخرب شناخته می شود و با خطای " سپر ایمنی play ،برنامه نویس این برنامه را نمی شناسد. برنامه هایی که برنامه نویس ناشناخته دارند ،گاهی اوقات می توانند ناامن باشند" مواجه می شود. با توجه به اینکه مایکت برنامه را به علت خطای مذکور منتشر نمی کند لطفا تنظیمات برنامه را بررسی نمایید و خطای مذکور را رفع کرده و نسخه جدیدی ارسال نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رفع خطا به آدرس http://vrgl.ir/JHGnv مراجعه نمایید.

خب من طبق لینک اقدام کردم ولی نتیجه ای نگرفتم کسی راه حلی داره یا کسی (کی استور) بلا استفاده که توسط سپر گوگل مخرب شناسایی نشه داره به من بده من ازش استفاده کنم؟

سلام،

همانطور که متوجه شدین مشکل از کی استور هست. باید به این لینک برید و برنامه رو با توضیحات انگلیسی ارسال کنید. توی توضیحات(Additional information to support your appeal) بنویسید:

I've created a new Key Store to sign my app, and my problem is that Google Play's shield does not recognize the developer. This app has no malicious intent and is fully compliant with Google Play.
Please fix this error.
With respect

فایل apk حتما باید لینکش مستقیم باشه و لینک یکبار مصرف نباشه. بهتره اگه هاست دارید روی هاست خودتون آپلود کنید و لینک مستقیم رو درج کنید.

این عملیات فقط یکبار انجام میشه و بعدا میتونین در هر برنامه ای از این کی استور استفاده کنین.

ممکنه زمان بررسی از 24 ساعت تا دو هفته هم طول بکشه. هیچ نتیجه ای بهتون ایمیل نمیشه! باید خودتون هر چند روز یکبار برنامه رو روی یک گوشی که خدمات گوگل داره و سپر ایمنیش هم فعاله امتحان کنین.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۵ در 17:18، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

همانطور که متوجه شدین مشکل از کی استور هست. باید به این لینک برید و برنامه رو با توضیحات انگلیسی ارسال کنید. توی توضیحات(Additional information to support your appeal) بنویسید:

I've created a new Key Store to sign my app, and my problem is that Google Play's shield does not recognize the developer. This app has no malicious intent and is fully compliant with Google Play.
Please fix this error.
With respect

فایل apk حتما باید لینکش مستقیم باشه و لینک یکبار مصرف نباشه. بهتره اگه هاست دارید روی هاست خودتون آپلود کنید و لینک مستقیم رو درج کنید.

این عملیات فقط یکبار انجام میشه و بعدا میتونین در هر برنامه ای از این کی استور استفاده کنین.

ممکنه زمان بررسی از 24 ساعت تا دو هفته هم طول بکشه. هیچ نتیجه ای بهتون ایمیل نمیشه! باید خودتون هر چند روز یکبار برنامه رو روی یک گوشی که خدمات گوگل داره و سپر ایمنیش هم فعاله امتحان کنین.

بله من این کار انجام دادم تا الان هم که به نتیجه ای نرسیدم بازم ممنون بابت پاسختون

لینک ارسال

سلام. من در رابطه با همین مسئله و مطالب لینک راهنما یا لینک پست اول چند سوال برام به وجود اومد لینک

چند مورد که در لینک نوشته و برام سوال بود:

*- هیچ URL با پروتکل HTTP در برنامه به کار نبرید و تمام ارتباط‌های خود را با HTTPS برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

با توجه به این یعنی و هاست و دامنه ای اگه میخوایم برای برناممون بخریم حتما باید https باشه پس فکر کنم.

هاستی که میخریم باید این گواهی و قابلیت رو داشته باشه؟

*- حساسیت زیادی به برنامه‌های Multi-Process وجود دارد. چک کنید که در صورت امکان برنامهٔ شما Single-Process باشد. برای آشنایی بیشتر اینجا را ببینید.

این متنی که اینجا هم نوشته به چه معنی هستش؟ لینکی که داده در مورد ترد و پروسس هست که تخصصی و جاوا هست زیاد متوجه نشدم. از کتابخونه های asyn و threath میتونم بدون مشکل در برنامم استفاده بکنم؟ مگه تمام کتابخونه ها و کد هایی که در پس زمینه یک کاری رو انجام میدن بدون ققل و فریز شدن ui،  مثل ارسال و دریافت اطلاعات از اینترنت. اکسترکت فایل zip و .. همگی از ترد استفاده نمی کنند؟

@ محمدرضا شاهپیری @ امین شاهدی

- در برنامهٔ خود از دستورات Root و Unix Commands استفاده نکنید. گوگل حساسیت زیادی به کدهای بدون APIی مجاز دارد.

این متنی که اینجا نوشته "یونیکس کامنت" یا process آیا شامل irFFMPEGloader و ffmpeg هم میشه؟ یا منظور چیز دیگه ای هست بازم  @ amin_mn

🙏

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۸ در ۱۸:۵۱، rasool.g گفته است:

برنامه‌های Multi-Process

multi-process با مالتی ترد فرق میکنه عزیز. هر برنامه به صورت پیشفرض یک ترد و یک process داره برای انجام کارهای سنگین و یا ارتباط با سرور حتما باید از ترد non Ui استفاده کرد و این موردیه که به شدت توصیه میشه اتفاقا. اما برنامه نیازی به process دیگه ای نداره و همون یه دونه کافیه از process ها معمولا برای سرویسها استفاده میشه.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۸ در ۲۳:۰۵، محمدرضا شاهپیری گفته است:

multi-process با مالتی ترد فرق میکنه عزیز. هر برنامه به صورت پیشفرض یک ترد و یک process داره برای انجام کارهای سنگین و یا ارتباط با سرور حتما باید از ترد non Ui استفاده کرد و این موردیه که به شدت توصیه میشه اتفاقا. اما برنامه نیازی به process دیگه ای نداره و همون یه دونه کافیه از process ها معمولا برای سرویسها استفاده میشه.

ممنون جناب شاهپیری. لینکش در مورد ترد هم زیاد نوشته بود و از کتابخونه های ترد هم استفاده کرده بودم گفتم بپرسم بازم 👍👌🙏

این طور که فرمودید شامل کتابخونه ها و کد های معمولی داخل جاوا و b4a نمیشه پس

سرویس های معمولی هم چه forground چه background همون پروسس اصلی هستن و مهم نیستن؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۹ در ۰۰:۴۴، rasool.g گفته است:

ممنون جناب شاهپیری. لینکش در مورد ترد هم زیاد نوشته بود و از کتابخونه های ترد هم استفاده کرده بودم گفتم بپرسم بازم 👍👌

استفاده اصولی از ترد به سرعت برنامه  خیلی کمک میکنه. اما استفاده از coroutin که توی زبان کاتلین هست دری از درهای بهشت رو روی برنامه نویسی اندروید وا میکنه☺. توصیه میکنم حتما استارت یادگیری این زبان رو داشته باشین.

در ۱۴۰۰/۹/۲۹ در 00:44، rasool.g گفته است:

این طور که فرمودید شامل کتابخونه ها و کد های معمولی داخل جاوا و b4a نمیشه پس

نه خیلی ربطی نداره کتابخونه ها لزومی نداره تو پراسس غیر اصلی کار کنن حداقل من که ندیدم تا حالا

در ۱۴۰۰/۹/۲۹ در 00:44، rasool.g گفته است:

سرویس های معمولی هم چه forground چه background همون پروسس اصلی هستن و مهم نیستن؟

بله همه اینها تو پراسس اصلی هست مگر اینکه اتریبیوت android:process  برای سرویس تعریف بشه

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۹ در ۰۱:۰۲، محمدرضا شاهپیری گفته است:

استفاده اصولی از ترد به سرعت برنامه  خیلی کمک میکنه. اما استفاده از coroutin که توی زبان کاتلین هست دری از درهای بهشت رو روی برنامه نویسی اندروید وا میکنه☺. توصیه میکنم حتما استارت یادگیری این زبان رو داشته باشین.

من هنوز تازه دارم جاوا یاد میگیرم. فکر کنم اون رو باید میون بدم و از بیسیک بیام کاتلین یهوو دیگه 😁

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۹/۲۵ در 17:18، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

Please fix this error.
With respect

ظاهرا مشکل هنوز حل نشده ولی خب سوال من اینجاس چرا وقتی روی تلفن خودم نصب میکنم این خطا نمیاد؟ روی شبیه ساز که نصب میکردم تا 2 روز پیش هم این خطا میومد ولی الان این خطا را نشون نمیده

ولی برای مایکت که ارسال میکنم میگه هنوز این مشکل وجود داره قضیه چیه و چطوریه؟

لینک ارسال

بعد از گذشت یک هفته هنوز به نتیجه ای نرسیدم دوستان راه حل دیگه ای ندارین؟ 

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۷ در 19:19، DexterFstone گفته است:

بعد از گذشت یک هفته هنوز به نتیجه ای نرسیدم دوستان راه حل دیگه ای ندارین؟ 

سلام،

هیچ راه دیگه ای نداره، فقط این خود گوگل هست که میتونه مشکل رو حل کنه! از مستقیم بودن لینک دانلود apk اطمینان داشته باشین و هر چند روز یکبار روی یک گوشی که خدمات گوگل پلی داشته باشه و همچنین سپر ایمنیش هم روشن باشه، امتحان کنید. اگه دیدید بازم خطا میاد باید فایل apk رو مجدد برای بررسی به گوگل ارسال کنین. شاید هم یه خورده بیشتر طول بکشه چون خودشون گفتن به خاطر کرونا و دورکاری برخی از کارمندان فرایند بررسی ممکنه کمی طول بکشه.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۷ در 20:51، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام،

هیچ راه دیگه ای نداره، فقط این خود گوگل هست که میتونه مشکل رو حل کنه! از مستقیم بودن لینک دانلود apk اطمینان داشته باشین و هر چند روز یکبار روی یک گوشی که خدمات گوگل پلی داشته باشه و همچنین سپر ایمنیش هم روشن باشه، امتحان کنید. اگه دیدید بازم خطا میاد باید فایل apk رو مجدد برای بررسی به گوگل ارسال کنین. شاید هم یه خورده بیشتر طول بکشه چون خودشون گفتن به خاطر کرونا و دورکاری برخی از کارمندان فرایند بررسی ممکنه کمی طول بکشه.

خب مسئله اینجاس که روی تلفن خودم هیچ خطایی نمیاد برای سپر امنیتی

ی مدت پیش هم روی شبیه ساز خطا میومد و الان دیگه خطا نمیاد

دلیلش چی میتونه باشه؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۷ در ۲۲:۱۷، DexterFstone گفته است:

دلیلش چی میتونه باشه؟

دقیقا نمیدونم ولی شاید گوشی شما خدمات گوگل پلی نداره یا داره و سپر ایمنی گوگل پلی فعال نیست..

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۷ در ۲۲:۱۷، DexterFstone گفته است:

دلیلش چی میتونه باشه؟

اگه یوقت دسترسی ای بگیرید(تو مانیفست باشه) ولی استفاده نکنید(هیچ شِیی کدی کلاسی مرتبط با اون نباشه) هم بعضی انتی ویروس ها خطا میدن انگار

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۸ در 15:50، rasool.g گفته است:

اگه یوقت دسترسی ای بگیرید(تو مانیفست باشه) ولی استفاده نکنید(هیچ شِیی کدی کلاسی مرتبط با اون نباشه) هم بعضی انتی ویروس ها خطا میدن انگار

والا مال من بازیه و هیچ دسترسی هم نگرفتم والا گوگل چرا انقدر طول میده نمیدونم:)

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۸ در ۱۸:۴۱، DexterFstone گفته است:

والا مال من بازیه و هیچ دسترسی هم نگرفتم والا گوگل چرا انقدر طول میده نمیدونم:)

نمیدونم. من از خود گوگل پروتکت برا هیچی هیچ مشکلی نگرفتم (روی گوشی خودم یا گوشی های که تست میکنم فعاله همیشه) و فکر نکنم گوگل پروتکت خیلی الکی سخت بگیره و برا هر چیزی گیر بده(ندیدم تا الان)اینم ک گفتم حتی یکی دو تا انتی ویرووس خیلی متفرقه و کم استفاده بود تست کرده بودم نه پلی پروتکت یا انتی ویروس های معروف تر

مشکل از همون کلید یا پکیج نیم و اینا باید باشه پس یا کتابخونه ی خاصی چیزی شاید..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...