رفتن به مطلب
  • 0

سپر امنیت بازار

Ali625324

سوال

سلام خسته نباشید،بعد از آپلود برنامه در کافه بازار،بازار ایراده:«- بستهٔ بارگذاری‌شده توسط «سپر امنیت بازار» به عنوان بدافزار/تبلیغ‌افزار شناخته شده است. پیش از درخواست انتشار، این مورد را بررسی و رفع کنید»رو گرفت،درحالیکه من هیچ کد مخرب،یا چیز خاصی استفاده نکردم،نمیدونم واقعا باید چیکار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در ۰۹:۲۱، Ali۶۲۵۳۲۴ گفته است:

سلام خسته نباشید،بعد از آپلود برنامه در کافه بازار،بازار ایراده:«- بستهٔ بارگذاری‌شده توسط «سپر امنیت بازار» به عنوان بدافزار/تبلیغ‌افزار شناخته شده است. پیش از درخواست انتشار، این مورد را بررسی و رفع کنید»رو گرفت،درحالیکه من هیچ کد مخرب،یا چیز خاصی استفاده نکردم،نمیدونم واقعا باید چیکار کنم؟

سلام. دسترسی هاتون چیه و target api برنامه روی چنده؟

ازین سایته هم یه چک کنید همون طور که گفتن کتابخونه های مختلف یا اگه به کتابخونه ای مشکوکین

یا کل پروژه ببینید خطا میده اینحا هم

https://www.virustotal.com/gui/home/upload

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در 09:21، Ali625324 گفته است:

کد های منیفست رو چک کنید 

بعضی از کتابخانه ها هم هستن که به عنوان ویروس شناخته میشوند یکی یکی تست کنید تو پروژه خالی کتابخانه ها رو

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...