رفتن به مطلب
  • 0

عدم بازگشت به مرورگر پس فشردن Back

fun_code

سوال

سلام و وقت بخیر

انقدری که تو کل دوران کدنویسی خطا دیدم در کاتلین ندیدم !

بسکه گسترده است و امکان هندل کردن داده جمع کردنشون سخت تر شده...

آقا کلی سرچ کردم حالا میپرسم امیدوارم جوابی براش باشه... چون کاربران دارن به فورس کلوز میخورن 😢

در اپ برای خرید کاربر رو با کد زیر به مرورگر هدایت میکنم.

fun dargahCredit(context: Context, price: String) {

val dargahIntent = Intent(Intent.ACTION_VIEW, Uri.parse("https://domain.ir/api/dargah?token=${SharedController(context).Token()}&price=${price}"))

context.startActivity(dargahIntent)

}

مثلا کاربر خرید رو کنسل میکنه. در صفحه سایت بازگشت گزینه بازگشت به اپلیکیشن قرار دادم... با انتخابش به اکتیویتی خرید برمیگرده...

با این بازگشت انگار اکتیویتی ریست شده و اگر کاربر چک باکسی رو برای خرید تیک زده از انتخاب در میاد و ... و چون متعیرها ریست شدن با انتخاب گزینه ها رویدادی که نیاز هست رخ میده... ادیت تکست ها خالی شدن و ...

برای رفع این مشکل در منیفست خاصیت  android:launchMode  اکتیویتی رو برابر با singleInstance قرار دادم و درست شد.

اما الان متوجه شدم که وقتی به اکتیویتی برمیگرده اگر گزینه back بالای صفحه یا دکمه Back رو بزنیم باز به مرورگر برمیگرده و اگر دوباره در سایت گزینه بازگشت به اپ رو بزنه همون اکتیویتی باز میشه اما اینبار دوباره مثل قبل ریست شده ... و کلا گزینه بازگشت به اکتیویتی های قبلی برنمیگرده و میفتیم تو لوپ !

کلا نمیشه کاری کرد Back رو زد برگرده به اکتیویتی قبلیش ؟ (خب شاید کاربر از خرید منصرف شد.)

و اینکه وقتی برای بار دوم از مرورگر برگشت به اپ همه چیز ریست نشه ؟ ( که نخواد دوباره اطلاعات وارد کنه)

از ته دل امیدوارم برای این خطای دشوار پاسخی باشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...