رفتن به مطلب
  • 0

سوال درباره اسلاید منو

pmtweb

سوال

سلام

یه اسلاید منو قبلا یکی از دوستان تو یکی از پست ها قرار داده بودن ((((اینم لینکش : http://answercenter.ir/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=660))))

که من تو برنامه ام استفاده کردم ولی میخوام تو همه ی صفحات و اکتیویتی هام باشه . یعنی اگه به اکتیویتی بعدی رفت باز هم این منو وجود داشته باشه.

باید چیکارش کنم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باید تو هر اکتیویتی واردش کنی.همونطور که تو اکتیویتی اصلیت واردش کردی

لینک ارسال

باید تو هر اکتیویتی واردش کنی.همونطور که تو اکتیویتی اصلیت واردش کردی

نمیشه

همه ی خطوطش ارور میده

لینک ارسال

حتما ی جا کارت اشتباس دیگ .اگ از کتابخونه استفاده میکنی دوباره فراخونیش کن تو اون صفحه

لینک ارسال

حتما ی جا کارت اشتباس دیگ .اگ از کتابخونه استفاده میکنی دوباره فراخونیش کن تو اون صفحه

اها اون محتوای مربوطه رو تو گلوبال نمیزاشتم الان درست شد ولی وقتی میره به اکتیویتی که این محتوا رو توش کپی کردم تمام دکمه ها نیز همراش میرن یعنی تقریبا اکتیویتی اول اونجا لود میشه دوباره درصورتی که من میخوام فقط منو اونجا باشه

لینک ارسال

خوب اخطار مربوط رو ذکر کنید

لینک ارسال

نه دیگ یک جایی هست کد هاس اسلاید منو تو نوشتی ینی اسم و آیکونشون رو اون تغییر بدی درس میش.

لینک ارسال

ببین الان من لایوت جدید باز کردم و اون پنل و دکمه رو توش کپی کردم و اون کد ها رو هم کپی کردم و اسم لایوت رو به لایوت جدید تغییر دادم

الان همه چیزش درسته ولی وقتی تو صفحه ی دوم منو رو باز می کنم و دکمه خروج رو میزنم اون اکتیویتی دوم فقط بسته میشه و برمیگرده به اکتیویتی اصلی یعنی کلا برنامه بسته نمیشه .چجرا

چیکار کنم

لینک ارسال

خوب کد خروج برای آیتم کلیکش بزار 

جلوی clickخروج اینو بنویس

ExitApplication
لینک ارسال

خوب کد خروج برای آیتم کلیکش بزار 

جلوی clickخروج اینو بنویس

ExitApplication

این کد رو نوشتم

فکر کنم مشکل از جای دیگست

لینک ارسال

ی راه هست شما باید زمانی که میرید تو اکتیویتی جدید اکتیویتی قبلی رو close کنید  البته ی مشکلی هم پیش میاد کلید بک بزنید میره بیرون 

لینک ارسال

ی راه هست شما باید زمانی که میرید تو اکتیویتی جدید اکتیویتی قبلی رو close کنید  البته ی مشکلی هم پیش میاد کلید بک بزنید میره بیرون 

پس باید چکار کنم توروخدا بگید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...