رفتن به مطلب

خرید لپ تاپ در بازه ۱۳ الی ۱۵ میلیون تومان مناسب برای کار های دانشجویی و برنامه نویسی

A.P

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در این بازه قیمتی چه لپ تاپ هایی رو پیشنهاد میکنید که مشخصات سخت افزاری و کیفیت فیزیکی قابل قبولی داشته باشند؟ آیا لپ تاپ های پیشنهادی برای اجرای اندروید استدیو و ویندوز ۱۱ مناسب هستند؟

چیزی که بیشتر از همه من رو گیج کرده پردازنده این لپ تاپ ها هست

پردازنده core i3 نسل 10 عملکرد مناسب‌‌تری داره یا core i5 نسل 6؟

چرا لپ تاپ های فعلی تا رنج قیمت ۲۰ میلیون همگی core i3 هستند؟ تصور من از این که هر چقدر عدد کنار نام پردازنده بزرگتر باشه پردازنده قوی تر هست اشتباهه یا پردازنده ها خیلی گرون قیمت شدند که حتی با این قیمت هم نمیشه لپ تاپی با پردازنده core i5‌ تهیه کرد؟

اگر تجربه ای در خرید از دیجی کالا و بحث گارانتی دارید لطفا برام ارسال کنید

خودم لپ تاپ لنوو V15-NF با 12 گیگ رم و پردازنده core i3 و ی ترابایت حافظه هارد دیست و 256 گیگ SSD رو نشون کردم

پیشنهاد بهتری دارید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۱۲/۶ در 17:09، A.Pashayi گفته است:

خودم لپ تاپ لنوو V15-NF با 12 گیگ رم و پردازنده core i3 و حافظه SSD یک ترابایت رو نشون کردم

بنظرم همین انتخاب برای برنامه نویسی و حتی انجام کارهای گرافیکی مناسبه و فکنم ویندوز 11 هم بش بخوره ولی اگه نو میخرید ویندوزشا عوض نکنید البته در جریان نیستم ک واقعا ویندوزی که روی لپ تاپ ها هست اورجیناله یا ولی اگه اورجینال باشه پس بهتره با ی ویندوز کرکی تعویضش نکنید

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۶ در ۱۷:۰۹، A.Pashayi گفته است:

سلام

در این بازه قیمتی چه لپ تاپ هایی رو پیشنهاد میکنید که مشخصات سخت افزاری و کیفیت فیزیکی قابل قبولی داشته باشند؟ آیا لپ تاپ های پیشنهادی برای اجرای اندروید استدیو و ویندوز ۱۱ مناسب هستند؟

چیزی که بیشتر از همه من رو گیج کرده پردازنده این لپ تاپ ها هست

پردازنده core i3 نسل 10 عملکرد مناسب‌‌تری داره یا core i5 نسل 6؟

چرا لپ تاپ های فعلی تا رنج قیمت ۲۰ میلیون همگی core i3 هستند؟ تصور من از این که هر چقدر عدد کنار نام پردازنده بزرگتر باشه پردازنده قوی تر هست اشتباهه یا پردازنده ها خیلی گرون قیمت شدند که حتی با این قیمت هم نمیشه لپ تاپی با پردازنده core i5‌ تهیه کرد؟

اگر تجربه ای در خرید از دیجی کالا و بحث گارانتی دارید لطفا برام ارسال کنید

خودم لپ تاپ لنوو V15-NF با 12 گیگ رم و پردازنده core i3 و ی ترابایت حافظه هارد دیست و 256 گیگ SSD رو نشون کردم

پیشنهاد بهتری دارید؟

تو خرید لبتاب مهمترین نکته سی پی یو هست. cpu نسل ده حتی i3 از نسلهای قبل i5 و i7 هم قویتره. یه نکته خیلی مهمتر به هیج عنوان سری U نگیرید من خودم HQ رو پیشنهاد میکنم. در کل هر سری به غیر از سری U خوبه. یه هارد SSD هم روش بزارید دیگه میتونید باش پرواز کنید:mocking:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...