رفتن به مطلب

پیاده سازی API سایت IdPay

DexterFstone

ارسال‌های توصیه شده

سلام من مستندات Idpay را نگاه انداختم ولی متوجه نشدم که چطوری میشه توی b4a یا اندروید استودیو پیاده سازیش کرد ممنون میشم یکی از دوستان منا چند قدم راه بندازه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

براتون سورسش رو آماده کردم. فقط من به تازگی وب سرویس ایجاد کردم هنوز تایید نکردن تا خودم پول واریز کنم تست کنم.

شما حتما تست کنید نتیجه رو هم اینجا بگین که اگه خطایی داشت خودم یا دوست دیگه ای راهنمایی کنه چون من خودم اصلا تست نکردم ممکنه خطا داشته باشه.

فایل راهنمای استفاده هم براش گذاشتم. فقط یادتون باشه اسم هیچی رو تغییر ندین!

شناسه محصولات و قیمتشون هم داخل جدول MyProducts باید قرار بدین تا هیچکسی نتونه قیمت رو دستکاری کنه. اگه قیمت رو از سمت کلاینت ارسال کنین امنیت پرداخت به خطر میفته و میتونن قیمت رو دستکاری کنن. شما فقط باید از سمت کلاینت شناسه محصول رو بفرستین و در سمت سرور قیمتش گرفته بشه و کاربر همون قیمت رو پرداخت کنه و در نهایت همون محصول رو تحویل بگیره! البته همه اینها پیاده شده. فقط محض اطلاع گفتم.

واقعا پیاده سازیش ازم زمان نسبتا طولانی گرفت و الان خیلی خسته شدم پس لطفا هزینش رو پرداخت کنید!

هزینه: 5 صلوات بر محمد و آل محمد🙂

MyIdPay.zip

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ در 21:57، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام و درود

براتون سورسش رو آماده کردم. فقط من به تازگی وب سرویس ایجاد کردم هنوز تایید نکردن تا خودم پول واریز کنم تست کنم.

شما حتما تست کنید نتیجه رو هم اینجا بگین که اگه خطایی داشت خودم یا دوست دیگه ای راهنمایی کنه چون من خودم اصلا تست نکردم ممکنه خطا داشته باشه.

فایل راهنمای استفاده هم براش گذاشتم. فقط یادتون باشه اسم هیچی رو تغییر ندین!

شناسه محصولات و قیمتشون هم داخل جدول MyProducts باید قرار بدین تا هیچکسی نتونه قیمت رو دستکاری کنه. اگه قیمت رو از سمت کلاینت ارسال کنین امنیت پرداخت به خطر میفته و میتونن قیمت رو دستکاری کنن. شما فقط باید از سمت کلاینت شناسه محصول رو بفرستین و در سمت سرور قیمتش گرفته بشه و کاربر همون قیمت رو پرداخت کنه و در نهایت همون محصول رو تحویل بگیره! البته همه اینها پیاده شده. فقط محض اطلاع گفتم.

واقعا پیاده سازیش ازم زمان نسبتا طولانی گرفت و الان خیلی خسته شدم پس لطفا هزینش رو پرداخت کنید!

هزینه: 5 صلوات بر محمد و آل محمد🙂

MyIdPay.zip 207.23 kB · 0 دریافت

مرسی آقای قاسمی راضی به زحمتتون نبودم

فقط در حد تئوری پاسخ منا میدادید و این همه زحمت نمیکشیدید

ی سوال الان یعنی حتما باید هاست داشته باشم؟ بدون هاست جواب نمیده؟ مثلا از سمت خود idpay?

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ در ۲۲:۱۷، DexterFstone گفته است:

مرسی آقای قاسمی راضی به زحمتتون نبودم

فقط در حد تئوری پاسخ منا میدادید و این همه زحمت نمیکشیدید

ی سوال الان یعنی حتما باید هاست داشته باشم؟ بدون هاست جواب نمیده؟ مثلا از سمت خود idpay?

خواهش میکنم🌹

خیر نمیشه. باید حتما هاست تهیه کنین.

میتونین هاست رو از اینجا تهیه کنین. توصیه می کنم 500 مگابایت تهیه کنین البته بعدا هم قابلیت ارتقا دارن. هزینه آنچنانی هم نداره.

لینک ارسال

سورس شا میتونین قرار بدید اگه از سمت اندروید استودیو نوشتین؟ اخه نیازه که برای ی پلتفرم دیگه خروجی بگیرم

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ در ۰۷:۵۵، DexterFstone گفته است:

سورس شا میتونین قرار بدید اگه از سمت اندروید استودیو نوشتین؟ اخه نیازه که برای ی پلتفرم دیگه خروجی بگیرم

دوست عزیز برای B4a نوشتم البته توی سمت کلاینت کار آنچنان خاصی انجام نشده خودتون راحت میتونین از روی سورس B4a پیاده کنین. بیشتر کارها روی سرور انجام میشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...