رفتن به مطلب

کسب درآمد از برنامه نویسی

batman123

ارسال‌های توصیه شده

سلام

از دوستان ممنون میشم که بگن از برنامه نویسی درآمدی دارن یا نه ( مثلا عشقی کار میکنن )

اگه دارن، از کدوم بخش؟ ( مثلا از تبلیغات، پرداخت درون برنامه ای یا... )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من فکر میکنم تمام کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند واقعا عاشق کارشون هستند ، اما به هرحال برنامه نویسی هم یک بیزینس هست و ما توی بیزینس چیزی به نام کار عشقی نداریم (البته که گاهی وقت ها نیاز میشه برای جلب رضایت مشتری طرح هایی رو ارائه داد... اما این نباید باعث بشه کار خودتون رو بی ارزش جلوه کنید) و این که ارزش کار شما دقیقا چقدر هست، بستگی به میزان تجربه و مهارت و البته هوش شما در کسب درآمد داره.

در همین انجمن افراد زیادی هستند که من میدونم برنامه هاشون بالای صد الی دیویست هزار نصب فعال داره و هم از پرداخت های درون برنامه ای و هم از نمایش تبلیغات درآمد های بسیار خوبی دارند.

از نظر من برنامه نویسی آینده دار ترین مهارت هست، اما باید توجه داشته باشید که خیلی ها همینطور فکر میکنند پس احتمالا در آینده برنامه نویس های تازه کار و سطح متوسطِ زیادی خواهیم داشت و رقابت در این سطح سخت خواهد شد...

پس پیشرفت و رسیدن به سطح های بالاتر رو اولویت خودتون قرار بدید.

لینک ارسال

خیلی ممنون از نظراتتون

خب حالا از نظر دوستان کدوم شرکت هایی که تبلیغات درون برنامه ای ارائه میدن، جزع شرکت های معتبر و پدرومادر دارن؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 19:16، rasool.g گفته است:

دوستان پرداخت درون برنامه حمایت هم میشه گذاشت ؟

اجباری نباشه

پرداخت درون برنامه ای حمایت چی هست؟

میشه توضیح بدید؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در ۱۹:۱۶، rasool.g گفته است:

دوستان پرداخت درون برنامه حمایت هم میشه گذاشت ؟

اجباری نباشه

اگر منظورتون Donate (حمایت مالی) هست بله میشه گذاشت و مشکلی نداره

اما بهتره این مسائل رو از بخش پشتیبانی خود بازار/مایکت بپرسید

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در ۲۰:۰۱، batman۱۲۳ گفته است:

پرداخت درون برنامه ای حمایت چی هست؟

میشه توضیح بدید؟

همون دونیت برای برنامه رایگان فکر کنم میشه اونوقت

یعنی امکانات برنامه همش ازاد باشه هر کی دلش خواست یه پولی هم بده. البته اگه درامد مهم باشه فکر نکنم زیاد روش خوبی باشه این و

فقط برای یکی از برنامه هام منم پرسیدم

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 20:12، A.Pashayi گفته است:

اگر منظورتون Donate (حمایت مالی) هست بله میشه گذاشت و مشکلی نداره

اما بهتره این مسائل رو از بخش پشتیبانی خود بازار/مایکت بپرسید

بله. ممنون. اگه هست که جالب و خوبه. دقیقش هم درست میفرماید هم 👌

در مورد پلی استور هم اطلاع ندارید؟

قوانین پلی استور اینجا نوشته؟

https://play.google.com/about/developer-content-policy/

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 18:10، batman123 گفته است:

خیلی ممنون از نظراتتون

خب حالا از نظر دوستان کدوم شرکت هایی که تبلیغات درون برنامه ای ارائه میدن، جزع شرکت های معتبر و پدرومادر دارن؟

از دوستان کسی میتونه این سواله منو جواب بده؟

ممنون

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 18:10، batman123 گفته است:

داخل ک بعید میدونم کسی باشه باید بری سراغ گوگل😂😂

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در ۱۸:۱۰، batman۱۲۳ گفته است:

خیلی ممنون از نظراتتون

توی ایران تپسل و ادیوری هست که پول خیلی کمی میدن. مخصوصا اگه اپلیکیشن تون یه اپلیکیشن بزرگ نباشه و یوزهاتون کم باشه توی یه سال شاید ۱۰۰ هزارتومان هم در نیارین! اما اگه یوزرهاتون مثلا حدود بیست هزار نفر باشه و روزی هم حدود ۶۰۰۰ بار تبلیغ ببینن(منظورم تبلیغ رواردد(ویدیویی جایزه دار) هست) درآمد ماهیانت از تپسل حدود یک میلیون تومان میشه که واقعا خیلی خیلی کم هست در برابر درآمد از ادموب. من ادموب استفاده نمیکنم اما طبق تحقیقاتی که داشتم اگر همین شرایط رو توی ادموب داشته باشی و فقط اون ۲۰ هزار نفر یوزر خارجی باشن ماهیانه حدود ۱۰۰ میلیون تومان درآمد داری!

البته اینم اضافه کنم ادموب برای کاربران ایرانی تبلیغ نمایش نمیده و در نتیجه شماهم درآمد نخواهی داشت.

لینک ارسال

خب کدوم شرکت هست که خوب پول میده یا حداقل پایدارتر از همه هست. یعنی جمع نمیکنه بره

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ در 00:42، batman123 گفته است:

خب کدوم شرکت هست که خوب پول میده یا حداقل پایدارتر از همه هست. یعنی جمع نمیکنه بره

به نظرم همون تپسل و ادیوری. البته تپسل دیگه تلفن جواب نمیده، ecpm رو نصف کرده و چندین مشکل دیگه...

به نظرم شاید ادیوری خوب باشه. الان تپسل به من به ازای هر هزار نمایش ۵ هزار تومان پول میده! درحالی که آقای نیکروان میگفت ادیوری به ازای هر هزار نمایش بهش ۱۸ هزار تومان میده. به نظرم شما هر دوتا رو پیاده کنین توی پروژه تون و از سرور تعیین کنین کدوم نمایش داده بشه!

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ در 00:42، batman123 گفته است:

ادیوری یکی از زیرشاخه های یکتانت هست

به همین دلیل فکر میکنم معتبر تر باشه

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ در 20:10، امیرحسین قاسمی گفته است:

البته اینم اضافه کنم ادموب برای کاربران ایرانی تبلیغ نمایش نمیده و در نتیجه شماهم درآمد نخواهی داشت.

امروز ی اپ ایرانی اجرا کردم بدون هیچ پ. ر. ک. س. ی و دیدم که تبلیغات گوگل نشون میده

این چطوری میشه؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱/۱۷ در 12:01، DexterFstone گفته است:

امروز ی اپ ایرانی اجرا کردم بدون هیچ پ. ر. ک. س. ی و دیدم که تبلیغات گوگل نشون میده

این چطوری میشه؟

خب شاید تبلیغشو از تپسل گرفته

تپسل پلاس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...