رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در کامپایل برنامه

pardazeshmovazi

سوال

با سلام و خسته نباشید خدمت برنامه نویسیان انجمن . اقا من تو کامپایل سورس مشکل دارم . همه ی سورس ها منظورمه حتی ساده ترین سورس ک مثلا همون سورس پل ارتباطی b4a من از جاوا jdk  ورژن 8.45 که به نظرم اخرین ورژن جاوا هستش استفاده میکنم و همچنین اخرین ورژن نرم افزار b4a که 5.02 هستش از پلتفرم 11 نیز استفاده میکنم اما هنگام کامپایل این اخطار ک عکسشو گذاشتم میده . اقا لطفا دقیقا راهنمایی کنید . خدا خیرتون بده الان بالای دو ماهه کسی درد منو نفهمیده .fjmczkkypqrpzdhiljfd.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تا به حال به این مشکل بر نخوردم ولی شما این مراحل نصب رو امتحان کن احتمالا مشکلت حل بشه

لینک ارسال

سلام

ورژن jdk رو ببرید پایین روی 7 آپدیت 51 .

من چند روز پیش همین اتفاق افتاده بود برام .

لینک ارسال

اقا سلام . دوستان از اینکه اهمیت دادید و به سوالم پاسخ دادید خیلی ممنونم . اقا من هر دو روش فوق رو انجام دادم ولی بلز به همون مشکل بالا بر خوردم جاواو رو دوبار تعغیر دادم به 7.0.51 و 8.0.40 ولی بازم همین جوره حتی طبق اموزش بالا جاوا رو به سیستم معرفی کردم ولی بازم همون اخطار خواهشا کمک کنید . ممنون

لینک ارسال

مشکل عجیبی هست

روی چی کامپایل میکنید؟؟

لینک ارسال

یعنی چی روی چی کامپایل میکنید .؟ اقا لطفا هرچه سریع تر کمک کنید خیلی مهمه

لینک ارسال

کلا بیسیک و جاوا و ... رو پاک کنید و از 0 نصب رو انجام بدید به صورت دقیق و طبق آموزش ها

مشکل شما 100% بر طرف میشه . این مشکل فوق العاده عجیبی هست که بعضی موقع ها پیش میاد !

حتی برای خود من هم بارها پیش اومده ...

لینک ارسال

اقا لطف کنید اموزش نصب برای ما مبتدی ها بذارین . الان میشه یه کم راهنمایی کنید تا رفع کنم . ممنون میشم . از 0 تا 100 باشه لطفا اخه الان 5 ساعته ک دارم با b4a کار میکنم ممنون

لینک ارسال

اقایون کسی نیست کمک کنه به ما

لطغا از اسپم دادن خود داری کنید!

شما در فاصله ۱۵ دقیقه دو بار اسپم داده اید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...