رفتن به مطلب

بیشنهاد من

bahram1

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوستان من برای شما برنامه نویسان حرفه ای بیشنهاد میکنم برای اون دسته از افرادی که کامبیوتر ندارن و عاشق برنامه نویسین یک برنامه بنویسید که بشه باهاش در گوشی برنامه نویسی کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از نوع برنامه وجود داره .

ساخت این برنامه ها هم کار خیلی سختیه !

لینک ارسال

از نوع برنامه وجود داره .

ساخت این برنامه ها هم کار خیلی سختیه !

سخته ولی  جواب میدی شما دوست عزیز اگه به خدا توکل کنین و بنویسین انگار 2روزه تموم شده

لینک ارسال

برادر کتاب ک نیستد ! کامپایلر میخواد و.... کار یک نفر هم نیست. با بیسیک هم فکر می کنم امکانش نباشه.

لینک ارسال

سخته ولی  جواب میدی شما دوست عزیز اگه به خدا توکل کنین و بنویسین انگار 2روزه تموم شده

سلام

حداقل 2 ماه کار داره . اون هم اگر به مشکلی بر نخوریم .

تازه کار یه نفر دو نفر نیست . باید 5 نفر حداقل باشن.

لینک ارسال

من ب اون افرادی عاشق برنامه نویسی هستند پیشنهاد میکنم زبان جاوا را فرا بگیرند و از برنامه ی AIDE ک مخصوص دیوایس های اندروید هست استفاده کنند  :roomNemishe: 

لینک ارسال

کاملا درسته سینا

به نظر من کسایی که کامپیوتر ندارن

کلا سراغ برنامه نویسی نیان

بیخی

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

ساخت چنین برنامه  ای غیر ممکنه حتی مهنسین گوگل هم نمی تونم من تعجب بعضی ها میاد میگن یه هفته کار می بره 5 نفر میخواد شما اصلا می فهمید چی میخواین بنویسین

لینک ارسال

اقايکى اموزش کامل کار با b4aرو بزاره

میتونی از آموزش های پایه انجمن بهره بگیری

http://answercenter.ir/forum/37-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7/

لینک ارسال

اونایی که کامپیوتر ندارن چرا سراغ برنامه نویسی نرن؟؟؟؟ :gol:

من خودم همین آخرای تابستون امسال لپ تاپ گرفتم و اون موقع فقط با گوشی کار میکردم(گوشی جاوا)

نه اینکه با جاوا برنامه بنویسیم ، اما حداقل از اینترنتش استفاده میکردم و آموزشا رو دنبال میکردم و تو کافینتی جایی اگه کامپویتر داشت عملیش میکردم، بعد نمیشد ضایع میشدم میومدم خونه. :roomNemishe:

منم پیشنهاد میکنم کسایی که پی سی ندارن برن دنبال آموزشاش و یاد بگیرن مطمئن باشید خیلی موفق میشید وقتی که پی سی گرفتید.

لینک ارسال

کتابساز هایی داریم که تو خود گوشی کار میکنن ولی ساخت IDE کار آسونی اصلا نیست !!!!

لینک ارسال

آقا کی گفته که چنین برنامه ای نیست  آقا چنین برنامه ای برای گوشیهای اندروید درست شد

اگه اشتباه نکنم اسمش هم کتابساز بود امکانات خوبی هم داشت قیمتش هم 6ماه پیش1500تومن بود

داداش اگه من لینک برنامه رو پیدا کردم حتما قرار میدم تا دوستان که میکن چنین برنامه ای رو نمیشه ساخت ببینن که ساخته شد

لینک ارسال

آقا کی گفته که چنین برنامه ای نیست  آقا چنین برنامه ای برای گوشیهای اندروید درست شد

اگه اشتباه نکنم اسمش هم کتابساز بود امکانات خوبی هم داشت قیمتش هم 6ماه پیش1500تومن بود

داداش اگه من لینک برنامه رو پیدا کردم حتما قرار میدم تا دوستان که میکن چنین برنامه ای رو نمیشه ساخت ببینن که ساخته شد

بله بود ولی با اکلیپس بودش.

تازه امکاناتش هم محدود بود فقط متن و عکس میدادی بهش کتابو می ساخت برات!

لینک ارسال

عزیز من اون برنامه رو بنده هم دارم... ولی کتاب ساز با محیط برنامه نویسی خیلی فرق میکنه .... یه نرم افزار به اسم  AIDE هم هست که با اون برنامه نویسی می شه کرد از طریق پلتفرم اندروید ولی محدودیت های زیادی داره. به قول یکی از دوستان که گفتن 4-5 نفر طی 2 ماه میتونن انجام بدن برنامه نویسی چنین نرم افزاری رو باید بگم کاملا در اشتباه هستی.... بهترین برنامه نویس های گوگل هم هنوز از پس این کار بر نیومدن.

لینک ارسال

آخه داخل کتاب ساز میشه کد نوشت و کامپایل کرد. کتابساز خودش یه برنامه آندورید هست نه یه کامپایلر 

لینک ارسال

اینجا کسی هست کامل برنامه نويسى بلد باشه?

تايپک بزنید اموزش کار با b4a

اینجا فقط درمورد برنامه نويسى هست و اموزشات نصب برنامه

ولی اموزش کاربا

B4a

رو نذاشتين

مٽلا کامپايل چيه?

ویجت چيه?

از اینا کسی هست توانایی اموزش دادن رو بلد باشه?

اگه بنده خدای بود م خيلى لازم دارم

کسی می تونه داخل ایميل به من اموزش کامل بده?

[email protected]

لینک ارسال

ولی اموزش کاربا

B4a

رو نذاشتين

مٽلا کامپايل چيه?

ویجت چيه?

[email protected]

شما هر چیزی که میخوای دسته بندی کن به ترتیب الویت یکی یکی تایپیک بزن

لینک ارسال

ولی اموزش کاربا

B4a

رو نذاشتين

مٽلا کامپايل چيه?

ویجت چيه?

[email protected]

دوست عزیز اینا چیزی نیست که بشه یک شبه همه را یاد بگیرید شما باید کم کم شروع به برنامه نویسی کنید خودتون برای پیشرفت بیشتر با این مسائل رو به رو میشد ضمنا دیگه امروزه هر کسی که یه گوشی آندورید داشته باشه می فهمه ویجت چیه شما قبل از شروع به برنامه نویسی با سیستم عامل آندورید و ویژگی های آن آشنا بشید.

لینک ارسال

قاعدتا تلفن همراه با این رم و سی پیو پایین و پردازشگر ضعیف که سر یک بازی جاوا داغ میکنه توان کامپایل کردن برنامه اندروید را نداره . اگه به فکر سوختن گوشی خودتون هستید حتما پیگیریش کنید اینجا بحث مدل گوشی یا اپلو سونی سامسنگ نیست همه گوشی ها توان کامپایل ندارن رشته تخصصی خودم الکترونیک هست به چشم شاهد این بودم که معنی عدم وجود توان کافی در گوشی نسبت به لپ تاپ یا سیستم یعنی چی . نتیجشم این شد که تو آزمایشگاه گوشی 800 هزاری یکی از دانشجویان ترکید :)

تفاوت لپ تاپ با پی سی تو کامپایل کردن یک برنامه خیلی بعد شما دارید کامپیوترو با گوشی مقایسه میکنید :)

میدونستید برای اینکه بیسیک اصلا کار کنه چه پیش نیاز هایی داره ؟ java.exe , jdk , sdk , .net , c## , visual  و ... ده ها برنامه دیگه که به همراه خود بیسیک فعال میشه اینایی که گفتم سنگیناش بود .

ختم کلا عملا ساختن شبیه ساز مثل بیسیک روی گوشی ( نه که شدنی نباشه ) شدنی هست ولی عواقب جبران نا پذیری به جا میذاره :) موفق باشید .

از نظر بنده جاوا یاد بگیرید که وب سایت های زیادی برای تستش وجود داره . بگردید شاید تو قالب اندروید هم براش شبیه ساز آنلاین باشه :)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...