رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

پوزش بابت ارسال دو پیام پیاپی. در صورت نصب نبودن بازار به روی موبایل، برنامه کرش میکنه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

مشاهده فایل Poolakey با سلام و درود خدمت دوستان عزیز انسرسنتر . برایتان کتابخونه آورده ایم اونم چه کتابخونه ای. پولکی  بله. بازار کتابخونه درون پرداختشو

سلام مرسی آقامحمدرضا عزیز دمتون گرم کمک بزرگی کردین به بچه های B4A 😍

عزیز توی آموزش توضیح داده شده. نسخه بیسیکتون باید ۱۱.۵ به بالا باشه همینطور توی sdk هم باید یه سری تغییرات بدین.قبل از کار با کتابخونه حتما آموزش رو ببینید

تصاویر ارسال شده

14 ساعت قبل، اندروید اولترا گفته است:

پوزش بابت ارسال دو پیام پیاپی. در صورت نصب نبودن بازار به روی موبایل، برنامه کرش میکنه 

موقع صدا زدن متد purchaseProduct از Try Catch استفاده کنین:

Try
	Dim MyStr As String="ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZabcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789"
	Dim Payload As String

For i=0 To 8
		Payload=Payload&MyStr.CharAt(Rnd(0,MyStr.Length-1))
	Next
	Bazaar.purchaseProduct("MyProductID",Payload.Trim)
Catch
	ToastMessageShow("بازار نصب نیست یا خطایی به وجود آمد",False)
End Try

یه راه دیگه چک کردن نصب بودن بازار روی گوشی قبل از صدا زدن متد purchaseProduct هست:

Dim PM As PackageManager
If PM.GetInstalledPackages.IndexOf("com.farsitel.bazaar")<>-1 Then
	Dim MyStr As String="ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZabcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789"
	Dim Payload As String

For i=0 To 8
		Payload=Payload&MyStr.CharAt(Rnd(0,MyStr.Length-1))
	Next
	Bazaar.purchaseProduct("MyProductID",Payload.Trim)
Else
	ToastMessageShow("بازار نصب نیست",False)
End If

در روش دوم باید این دسترسی رو به مانیفست اضافه کنین تا توی اندرویدهای بالاتر به مشکل نخورین:

AddPermission(android.permission.QUERY_ALL_PACKAGES)

این یه دسترسی حساسی هست که موقع فرستادن اپلیکیشن به بازار برای انتشار باید دلیل استفاده از این دسترسی رو توضیح بدین و بگین صرفا جهت چک کردن نصب بودن بازار استفاده میشه تا از فورس کلوز جلوگیری کنه و از اون هیچ استفاده دیگه ای نمیشه.

لینک ارسال

با سلام. دوتا محصول ایجاد کردم داخل بازار. بعد از پرداخت یکی از محصولات، هر دوی اونا باز میشه. در صورتی که کد ها کاملا متفاوت هستند و دو محصول متفاوت ایجاد شده

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ در 13:01، Phoenix Phoenixinoo گفته است:

با سلام. دوتا محصول ایجاد کردم داخل بازار. بعد از پرداخت یکی از محصولات، هر دوی اونا باز میشه. در صورتی که کد ها کاملا متفاوت هستند و دو محصول متفاوت ایجاد شده

سلام

دوست عزیز مشکل توی کتابخونه نیست. وقتی خرید انجام میشه تابع EventName_purchaseSucceed صدا زده میشه. شما باید بعد پرداخت موفقیت آمیز بیای و شناسه رو چک کنی ببینی کاربر کدوم محصول رو خریده و فقط همون محصول رو بهش تحویل بدی!

If purchaseInfo.productId="MyProduct1" Then
	Log("باید محصول اول تحویل داده بشه")
Else if purchaseInfo.productId="MyProduct2" Then
	Log("باید محصول دوم تحویل داده بشه")
End If
لینک ارسال

سلام،

ممنون از بابت آموزش بسیار خوبتون.

من وقتی می خوام برنامه رو کمپایل کنم خطای زیر رو میده

B4A Version: 11.80
Parsing code.    (0.00s)
    Java Version: 11
Building folders structure.    (0.02s)
Compiling code.    (0.04s)
Compiling layouts code.    (0.03s)
Organizing libraries.    Error
Maven artifact not found: androidx.annotation/annotation-experimental
Source: Poolakey

همه کارا رو طبق آموزش شما انجام دادم و حتی پروژه رو Clean هم کردم.

لینک ارسال

سلام مجدد،

اشکال رفع شد، علامت ":" در ابتدای نام annotation-experimenta حذف شده بود.

با اجازه آقای شاهپیری عزیز، که واقعا خیلی کار بزرگ و قشنگی کردن که این کتابخوه مهم رو در اینجا آموزش دادن،

ممکنه دوستان دیگه، با دو تا مشکل  دیگه مثل من در هنگام کمپایل برنامه مواج شده باشند که راه حل آنها رو در زیر میگم:

1 - اول اینکه این کتابخانه با کتابخانه  OkHttpUtils2  مشکل داره که باید در فایل xml این کتابخونه (OkHttpUtils2) گزینه تداخل یعنی

<dependsOn>kotlin-stdlib-1.6.10</dependsOn> رو حذف کنید. ( البته توو کتابخانه هایی که من نصب کردم با این کتابخانه مشکل داشت)

2- اگه در هنگام کمپایل پیغام خطای

Error: Cannot fit requested classes in a single dex file (# methods: 73563 > 65536). Try supplying a main-dex list
Compilation failed

داده شد. باید در اکتیویتی Main در قسمت Project Attributes  عبارت زیر رو هم قرار بدید:

MultiDex: true#

البته من با بیسیک 11.80 دارم کار می کنم.

لینک ارسال

سلام جناب شاهپیری.

برای امنیت خرید درون برنامه ای کافه بازار هم میشه یک آموزش بگذارید یا راهنمایی کنید لطفا.

با تشکر

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

الان دیگه نسخه sdk ها بالاتر رفته نیاز هست فایلای شمارو جایگزین کنیم؟

مال من همون شروع برنامه فورس کلوز میده بدون هیچ لاگی

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱۱/۱ در 15:59، FootballLovers گفته است:

سلام

الان دیگه نسخه sdk ها بالاتر رفته نیاز هست فایلای شمارو جایگزین کنیم؟

مال من همون شروع برنامه فورس کلوز میده بدون هیچ لاگی

سلام و درود.

من تست نکردم sdk جدید نسخه ها رو. اگه نسخه کتابخونه ها آپدیت شده دیگه نیازی به جایگزینی نیست جدیدا جواب میده.

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

با target 31 مشکل داره و خطای زیر رو میده

java.lang.IllegalArgumentException:Targeting S+ (version 31 and above) requires that one of FLAG_IMMUTABLE or FLAG_MUTABLE be specified when creating a PendingIntent.

Strongly consider using FLAG_IMMUTABLE, only use FLAG_MUTABLE if some functionality depends on the PendingIntent being mutable, e.g. if it needs to be used with inline replies or bubbles.

لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید

یک سوال داشتم در مورد پرداخت پولکی برای ارسال درخواست خرید 

چگونه همراه درخواست خرید ی درخواست 

Developer Payload هم بفرستیم که کاربر نتونه برنامه رو از یک حساب چند تا دستگاه رو فعال کنه و هر موقع خرید کردن فقط همون دستگاه ثبت بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

با سلام و خسته نباشید 

با اضاف کردن کد     Extends : androidx.appcompat.app.AppCompatActivity# 

برنامه در همون ابتدای کار کرش میکنه و فورس کلوز میده بدون اینکه هیچ خطایی بده لطفا راهنمایی کنید خیلی بهش احتیاج دارم

نسخه b4a :12.2 هست و از api 33  استفاده میکنم و تمام موارد گفته شده در اموزش رو هم انجام دادم اما در اجرای سورسی که گذاشتید هم همین مشکل پیش میاد 

لینک ارسال

20 ساعت قبل، ali reza گفته است:

با سلام و خسته نباشید 

با اضاف کردن کد     Extends : androidx.appcompat.app.AppCompatActivity# 

برنامه در همون ابتدای کار کرش میکنه و فورس کلوز میده بدون اینکه هیچ خطایی بده لطفا راهنمایی کنید خیلی بهش احتیاج دارم

نسخه b4a :12.2 هست و از api 33  استفاده میکنم و تمام موارد گفته شده در اموزش رو هم انجام دادم اما در اجرای سورسی که گذاشتید هم همین مشکل پیش میاد 

سلام و درود. نسخه آخر sdk رو از سایت مرجع دانلود و جایگزین کنید و api رو برای b4a روی ۳۱ بزارید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

دوستان و اساتید محترم سلام.

با توجه به مستندات بازار در مورد دریافت لیست اشتراک های خریداری شده چطوری میتونم این فانکشن رو توی بیسیک فور آندورید بنویسم؟

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

متاسفانه منم همین مشکل رو دارم از دوستان کسی می‌دونه لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام.

ببخشید استاد اگه این تغغیراتی که توی آموزش گفتید رو در پوشه های sdk ایجاد کنیم، برای کامپایل برنامه های دیگمون مشکلی ایجاد نمیشه؟

لینک ارسال

۶ ساعت قبل، batman۱۲۳ گفته است:

سلام.

ببخشید استاد اگه این تغغیراتی که توی آموزش گفتید رو در پوشه های sdk ایجاد کنیم، برای کامپایل برنامه های دیگمون مشکلی ایجاد نمیشه؟

سلام. نسخه 3 رو دانلود کنید و همچنین نسخه b4a و sdk هم نسخه آخر باشه فک کنم دیگه نیازی به تغییر sdk نیست

لینک ارسال

32 دقیقه قبل، batman123 گفته است:

استاد برای من موقع کامپایل این خطارو میده:

چی کارش کنم؟!

نسخه بیسیک رو حتما به روز کنید. همینطور sdk و فایلهای extra رو از سایت مرجع بگیرید و سمپلی که گذاشتم رو تست کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...