رفتن به مطلب
  • 0

انتقال فایل در اندروید ۱۱ و ۱۲

علی یعقوبی

سوال

سلام با عرض عدب یک برنامه میخواستم برای دسترسی و انتقال فایل در اندروید یازده و دوازده اگر میتونین این کارو انجام بدین ، لطفا این تیکتو جواب بدین و هزینه هم پرداخت میکنم بابتش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اقای قاسمی من کل اینترنت رو گشتم حدود چند ماهه ! نتونستم کاری کنم دسترسی به فایلای دیوایس های اندروید یازده ب بالارو بگیرم ،برای همین این تیکت رو زدم ،  در تمامی زبونای دیگه ، جاوا ، کاتلین هست ولی توی بیسیک نیست

کدی که میخوام ب این شرحه

از کاربر میخوام مسیر مشخص شده توی android/data  رو دسترسیشو به برنامه بده به صورت دستی و برنامه بتونه هم به اون مسیر دسترسی پیدا کنه از جمله ادیت ، حذف ، کپی و ...

دسترسی هم مثل این عکس پایین که درج شده بگیره ! spacer.pngspacer.png

لینک ارسال

سلام مجدد،

براتون سورسش رو نوشتم و پیوست کردم که قابلیت های گرفتن مجوز پوشه Android/Data و کپی یک فایل در پوشه Data و حذف یک فایل از پوشه Data در اندرویدهای بالاتر از 10 در اون پیاده سازی شده.

همه چی به درستی کار میکنه فقط عمل حذف در صورتی که فایل در خود پوشه Data باشه به درستی انجام نمیشه اما در صورتی که فایل مدنظرتون داخل یک پوشه از پوشه های موجود در Data باشه حذف هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

من فکر میکنم مشکل حذف نشدن یک فایل داخل پوشه Data از متد scanDocumentFolder باشه که نمیتونه فایل های زیادی رو اسکن کنه و باعث هنگ شدن میشه. این متد داخل کتابخونه PersianFileManager قرار داره که آقای شاهپیری باید این مشکل رو بررسی و رفع کنه.

Working with the data folder on Androids above 10.zip

لینک ارسال

سلام

خب این کار شدنی هست ولی تا وقتی نگین هدف تون از این کار چیه متاسفانه نمیتونم راهنمایی کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...