رفتن به مطلب

میخوای برنامه هاتو تو مایکت بزاریی بیا تو

ارسال‌های توصیه شده

با سلام یه برنامه برای توسعه دهنده گان نوشتم که رفقای عزیز میتوانند برنامه های خود را رایگان و بولی بزارند و بدون دادن بول عضو مایکت شوند

http://files.appsgeyser.com/%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87%20%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%AF%D8%A7%D9%86.apk

اینم به خاطر شما :D  :D  :)  :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدید.

این برنامه دقیقا چیکار میکنه؟؟ کدوم مایکت؟

لینک ارسال

با سلام یه برنامه برای توسعه دهنده گان نوشتم که رفقای عزیز میتوانند برنامه های خود را رایگان و بولی بزارند و بدون دادن بول عضو مایکت شوند

http://files.appsgeyser.com/%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87%20%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%AF%D8%A7%D9%86.apk

اینم به خاطر شما :D  :D  :)  :)

سلام

خواهشا نگید نوشتم. با اون سایته انجام دادید . :cheshmak:

با چند کلیک می شه یه برنامه ساخت :D :D

درسته ؟

لینک ارسال

سلام

درسته ؟

کاملا درسته

ایشون براشون سخته سورس رو کامپایل کنن و من براشون کامپایل کردم دیروز( سورس چت chat pro

لینک ارسال

سلام

درسته ؟

دوستان اروم باشید این من زود درستش کردم چون basic4android من مشگل داره بخاطر همون هست که خودم نمیتونم بنویسم

لینک ارسال

من همیشه گفتم برنامه هایی مانند کتاب ساز، یا سایتهایی که شما فقط چندتا کلیک میکنی و بهت آپ میده یه جورایی توهین به کاربره. لذت برنامه نویسی به اینه که ایده مال خودت باشه، خودت گرافیکشو بسازی ، مثل چی تو کد نویسیش گیر کنی و آخر سر تو مارکتها تایید بشه و بفروشه!! یه چراغ قوه نوشتم با 200 کیلو بایت حجم، چندهزار دانلود داشته، از اینکه رو چندهزار گوشی برناممم وجود داره و درضمن استفاده میشه خوشحالم!! به این میگن برنامه نویسی. ببخشین با این لحن صحبت کردم، ولی بخدا حیفه وقتتون رو تو سایتهایی مثل appger هدر بدین. موفق باشین :eynak:

لینک ارسال

حاجی جون با هر کتابسازی بسازی جایی تو بازار نداره و نهایت اینه ک پولی نمیش گذاشت 

و فایده ای نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...