رفتن به مطلب

رفتار شبیه ساز

batman123

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

سوالی برای من پیش اومده که آیا رفتار شبیه ساز اندروید روی pc مثل بلواستیکس یا ناکس، واقعا مثل گوشی است؟

یعنی مثلا اگر با شبیه ساز روی تبلیغات کلیکی، کلیک شود، یک کلیک واقعی به حساب می آید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۱/۵/۱ در 16:33، batman123 گفته است:

سلام.

سوالی برای من پیش اومده که آیا رفتار شبیه ساز اندروید روی pc مثل بلواستیکس یا ناکس، واقعا مثل گوشی است؟

یعنی مثلا اگر با شبیه ساز روی تبلیغات کلیکی، کلیک شود، یک کلیک واقعی به حساب می آید؟

اطلاع ندارم شبیه ساز ها با دیوایس های واقعی چقدر تفاوت دارند اما فکر میکنم این تقلب به حساب بیاد.

شرایط استفاده از تپسل برای صاحبان رسانه :

درصورتی‌که صاحب رسانه به هر صورتی در تعداد نمایش ویدئو یا بخش‌های دیگر تقلب کند و حقوق کاربر و یا تبلیغ‌دهنده را پایمال نماید، تپسل می‌تواند برای همیشه حساب صاحب رسانه خاطی را ببندد. در این صورت تمام موجودی وی به نفع تپسل مصادره خواهد شد.

(ادیوری و یکتانت هم قطعا چنین سیاستی رو دارن)

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۵/۱ در 21:50، سهیل میراسماعیلی گفته است:

اطلاع ندارم شبیه ساز ها با دیوایس های واقعی چقدر تفاوت دارند اما فکر میکنم این تقلب به حساب بیاد.

شرایط استفاده از تپسل برای صاحبان رسانه :

درصورتی‌که صاحب رسانه به هر صورتی در تعداد نمایش ویدئو یا بخش‌های دیگر تقلب کند و حقوق کاربر و یا تبلیغ‌دهنده را پایمال نماید، تپسل می‌تواند برای همیشه حساب صاحب رسانه خاطی را ببندد. در این صورت تمام موجودی وی به نفع تپسل مصادره خواهد شد.

(ادیوری و یکتانت هم قطعا چنین سیاستی رو دارن)

خب برادر من، خودتون میگید تقلب

پس یعنی کلیک شبیه ساز هم، یک کلیک توی سیستم محسوب میشه

مثل گوشی

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۵/۳ در 21:18، batman123 گفته است:

خب برادر من، خودتون میگید تقلب

پس یعنی کلیک شبیه ساز هم، یک کلیک توی سیستم محسوب میشه

مثل گوشی

حساب میشه عزیز ولی قطعا ای پی و اطلاعات شما سمت سرور ارائه دهنده ذخیره و بررسی میشه و طبیعتا اکه کلیک کننده شما باشید یعنی اینکه اپ شما جایی منتشر نشده و فقط خودتون هستید ک کلیک میکنید خب طبیعتا بن میشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...