رفتن به مطلب
  • 0

بهترین راه تبلیغات در اپلیکیشن

vblinkk

سوال

سلام

دوستان من یه برنامه دارم که الان بصورت کم کردن سگه داره کار می کنه و پرداخت درون برنامه ای هم برای افزایش سکه گذاشتم. می خوام بجای پرداخت درون برنامه ای از نمایش تبلیغات استفاده کنم برای شارژ سکه.

حالا سوالم اینه با توجه به این که در Tapsel دارم استفاده می کنم. به نظرتون علاوه بر اینکه برای شارژ سکه تبلیغات می زارم ایا در قسمت های مختلف هم تبلیغات بزارم یا نه. 

من نگران اینم که کاربرها زده بشن از تعداد زیاد تبلیغ.

به نظرتون تبلیغا رو چگوونه پیاده کنم که کاربر اذیت نشه/؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

15 ساعت قبل، vblinkk گفته است:

سلام

دوستان من یه برنامه دارم که الان بصورت کم کردن سگه داره کار می کنه و پرداخت درون برنامه ای هم برای افزایش سکه گذاشتم. می خوام بجای پرداخت درون برنامه ای از نمایش تبلیغات استفاده کنم برای شارژ سکه.

حالا سوالم اینه با توجه به این که در Tapsel دارم استفاده می کنم. به نظرتون علاوه بر اینکه برای شارژ سکه تبلیغات می زارم ایا در قسمت های مختلف هم تبلیغات بزارم یا نه. 

من نگران اینم که کاربرها زده بشن از تعداد زیاد تبلیغ.

به نظرتون تبلیغا رو چگوونه پیاده کنم که کاربر اذیت نشه/؟

سلام.

اولا اینکه اینقدری نباید از تبلیغات استفاده کنید که کاربر زده بشه

دوم این که نباید طوری از تبلیغات استفاده کنید که فراد به حساب بیاد

یه بنر عادی توی برنامه بذارید به نظرم بهتره تا این که مثلا یه کاربر بیاد ده تا تبلیغات ببینه تا مثلا ده تا سکه جمع کنه.

لینک ارسال

سلام

خیلی هدفمند باید این کار رو انجام بدید چون کاربر قطعا زده میشه از برنامه. نباید به تجربه کاربر آسیب بخوره

به نظرم تا زمانی که کاربر تبلیغ رو ندیده و سکه اضافه نشده تبلیغات نمایش داده بشه ( اون هم بازم مدیریت شده). وقتی سکه اضافه شد دیگه تبلیغ نیاد یا خیلی کم بشه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...