رفتن به مطلب
  • 0

گوش دادن برنامه به اپ های دیگر

batman123

سوال

سلام.

آیا میشه دستوری نوشت که برنامه مان یک بار اجرا شود و در پس زمینه اجرا باقی بماند و از آن به بعد هر اپلیکیشنی که در گوشی اجرا میشه، برنامه ما بفهمه که چه اپلیکیشنی اجرا شده و یا دستوره خاصی را اجرا کند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۱/۱۱/۶ در 00:18، batman123 گفته است:

سلام.

با توجه به این چیزی که شما میگید، پی برنامه های قفل اپلیکیشن ها چه طوری ساخته میشن و همه اپ ها رو هم قفل میکنن؟

سلام و درود. دوتا راه دارید

1:یه سرویس در حال اجرا روی مود foreground باید بسازید و از کلاس UsageStatsManager  و دستور usageStatsManager.queryEvents پکیج در حال اجرا رو بگیرید 

2: از AccessibilityService استفاده کنید و توی onAccessibilityEvent پکیج در حال اجرا رو بگیرید.

لینک ارسال

21 ساعت قبل، batman123 گفته است:

سلام.

با توجه به این چیزی که شما میگید، پی برنامه های قفل اپلیکیشن ها چه طوری ساخته میشن و همه اپ ها رو هم قفل میکنن؟

سلام این رو ببینین:

https://cafetoseeh.ir/product/pnacs

لینک ارسال

سلام تا جایی که من اطلاع دارم خود اپ مقصد باید چنین قابلیتی را اجازه داده باشه API داشته باشه به جز این اطلاعی ندارم که میشه یا خیر

لینک ارسال

7 ساعت قبل، DexterFstone گفته است:

سلام تا جایی که من اطلاع دارم خود اپ مقصد باید چنین قابلیتی را اجازه داده باشه API داشته باشه به جز این اطلاعی ندارم که میشه یا خیر

سلام.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...