رفتن به مطلب

پایان سال 1401

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛ ای مدبر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حالت‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال.

image.png.b33e612a9b7b5b0c164963e3520646a0.png

Dim Year As Int=1401
Year=Year+1
Log("Hello "&Year)

داشتم از پنجره، نشانه های بهار را می‌نگریستم. طنین قدم‌های باران و غوغای باد، درختان و گل‌ها را بشارت می‌داد تا از خواب سنگین زمستان بیدار شوند و روح تازه به خود گیرند.

زمستان کوله بار سفرش رو بسته و کم کم باید آماده پذیرایی از بهار 1402 باشیم. به همین مناسبت و به رسم هرسال این تاپیک رو ایجاد کردیم.

لطفا به این سوالات پاسخ بدین:

1- سال 1401 به طور کلی چه تاثیری بر شما داشت؟

2- بزرگترین ریسکی که در سال 1401 انجام دادید چه بود؟

3- چه موفقیت ها و دستاوردهایی در این سال داشتید؟

4- با چه چالش هایی روبرو شدید؟ و بزرگترین کار ناتمام شما در سال 1401 چیست؟

5- چه درس هایی از این سال گرفتید؟

6- چه تفاوتی بین فردی که در ابتدای سال گذشته بودید، با فردی که در حال حاضر هستید وجود دارد؟

7- مسیر برنامه نویسی شما در سال گذشته چگونه تکامل یافت؟ به نظر شما در سال آینده کجا می رود؟

8- سه نفری که بیشترین تأثیر را در زندگی شما در سال 1401 داشتند چه کسانی بودند؟

9- در سال 1401 برای چه چیزی بیشتر از همه از خدا سپاسگزار هستید؟

10- یکی از استعدادهای هنوز توسعه نیافته که می خواهید در سال 1402 کشف کنید چیست؟

و در انتها هرچیزی که میخواین بگین، خودتون میتونین اضافه کنین.

زمان در گذر است
و مخلوقات در تغییر
و سال جدید در شرف حلول
و به ناچار تغییر تغییر تغییر
آرزومندم که زندگی‌تان به بهترین‌ ها تغییر کند
سال نو پیشاپیش مبارک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود وتشکر بابت ایجاد تاپیک

حقیقتا دست و دلم به نوشتن چیز خوشحال کننده ای نمیره.

امسال یکی از بدترین سالهایی بود که من به عمرم دیدم بنا به دلایلی که همه میدونیم.

خیلی از کسب و کارها نابود شد. خیلی از امیدها از بین رفت و خانواده ها واقعا متلاشی شد.

کسایی که من خودم از نزدیک میشناسم که چندین سال زحمت کشیدن و یه کار مجازی راه انداخته بودن یه هو با یه شوک روبه رو شدن و کارشون نابود شد.

من خودم این همه برنامه داشتم چه برای زندگی شخصیم و چه برای انجمن ولی حقیقتا انگیزه مو از دست دادم.

اما امید هنوز هست :malih: و به آینده خیلی بیشتر از قبل امیدوارم که حتما این وضعیت درست میشه و روزهای خوب حتما میرسه. اما در جواب به سوالات

1- سال 1401 به طور کلی چه تاثیری بر شما داشت؟ خیلی

2- بزرگترین ریسکی که در سال 1401 انجام دادید چه بود؟ کنسل کردن برنامه رفتن از کشور

3- چه موفقیت ها و دستاوردهایی در این سال داشتید؟ یه کار خوب تو یه شرکت خوب و نظم دادن به زندگی و کار

4- با چه چالش هایی روبرو شدید؟ و بزرگترین کار ناتمام شما در سال 1401 چیست؟ چالش که زیاد بوده اما چالش بزرگ یاد گرفتن مباحث جدید و به روز برنامه نویسی مخصوصا زبان کاتلین

5- چه درس هایی از این سال گرفتید؟برای یه موقعیت بهتر و پیشرفت حتما باید از حاشیه امن خارج شد

6- چه تفاوتی بین فردی که در ابتدای سال گذشته بودید، با فردی که در حال حاضر هستید وجود دارد؟ به نظرم از لحاظ روحی  و روانی منسجم تر شدم. همینطور دیدم نسبت به مسائل روز بازتر شده. در حوزه کاری چیزهای خیلی جدیدی یادگرفتم و توانایی حل مسئله رو تو خودم بهبود بخشیدم

7- مسیر برنامه نویسی شما در سال گذشته چگونه تکامل یافت؟ به نظر شما در سال آینده کجا می رود؟ امسال فرصت خیلی خوبی برای مطالعه و آموزش دیدن داشتم. و به خاطر اینکه مصاحبه شغلی زیاد رفتم خیلی از ابزارهای به روز و نیازهای جدید برنامه نویسی رو تونستم یاد بگیرم. برای سال جدید هم برنامه ریزی کردم که تو حوزه وب خودمو قوی کنم همینطور تو حوزه اندروید چندتا مبحث هست که باید به تسلط برسم امیدوارم که این اتفاق بیفته

8- سه نفری که بیشترین تأثیر را در زندگی شما در سال 1401 داشتند چه کسانی بودند؟ No Idea

9- در سال 1401 برای چه چیزی بیشتر از همه از خدا سپاسگزار هستید؟ جواب این سوال سخته واقعا حداقل امسال سخته جواب دادن

10- یکی از استعدادهای هنوز توسعه نیافته که می خواهید در سال 1402 کشف کنید چیست؟ شبکه

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ در 12:29، امیرحسین قاسمی گفته است:

لطفا به این سوالات پاسخ بدین:

درود به همه دوستان انجمن عزیزمون

1- سال 1401 به طور کلی چه تاثیری بر شما داشت؟ غم از دست دادن هموطن های عزیزمون هر ایرانی رو ناراحت کرد ،امسال سال خون بود و خون های بی گناه زیادی ریخته شد که قطعا روی هر انسانی تاثیر خوبی نمیذاره و روی ما هم همینطور و امید داریم به آینده ای روشن

2- بزرگترین ریسکی که در سال 1401 انجام دادید چه بود؟ این که مهاجرتم رو عقب انداختم

3- چه موفقیت ها و دستاوردهایی در این سال داشتید؟ تقریبا هیچی

4- با چه چالش هایی روبرو شدید؟ و بزرگترین کار ناتمام شما در سال 1401 چیست؟ تمام وقت در حال کار روی یه بازی ام ، که امید دارم تا تابستون تمومش کنم

5- چه درس هایی از این سال گرفتید؟ بعضی سال ها تو خاطر آدم میمونه و امسال هم از همون سال ها بود و درس هم اینکه امید مهم ترین چیزه و نا امیدی آدم رو  نابود میکنه

6- چه تفاوتی بین فردی که در ابتدای سال گذشته بودید، با فردی که در حال حاضر هستید وجود دارد؟  فکر کنم آدم قوی تری شدم با ناراحتی ها و سختی هایی که دیدم

7- مسیر برنامه نویسی شما در سال گذشته چگونه تکامل یافت؟ به نظر شما در سال آینده کجا می رود؟ اینکه به بازی سازی رو آوردم واقعا حس کردم تا الان اصلا برنامه نویس نبودم :دی واقعا مقوله سخت و پیچیده و خیلی جذابیه و سال آینده هم همین رویه رو ادامه میدم 

8- سه نفری که بیشترین تأثیر را در زندگی شما در سال 1401 داشتند چه کسانی بودند؟ مهسا امینی♥ ، مادرم♥ ... آدم دیگه ای تو ذهنم نیومد

9- در سال 1401 برای چه چیزی بیشتر از همه از خدا سپاسگزار هستید؟ خدا ؟ 

10- یکی از استعدادهای هنوز توسعه نیافته که می خواهید در سال 1402 کشف کنید چیست؟ همون بازی سازی و آنریل انجین

و در انتها هرچیزی که میخواین بگین، خودتون میتونین اضافه کنین. امیدوارم امسال همون سالی باشه که همه قراره از ته دل خوشحال بشیم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...