رفتن به مطلب
  • 0

خطای limit offset پایگاه داده

alis625324

سوال

سلام ،خداشاهده از غروب درگیر شم تا بالاخره فهمیدم مشکلش کجاست،باورتون میشه وقتی لیمیت رو میذارم کرسر پوزیشن رو تغییر نمی‌ده؟و برابر لیمیت میگیره😐😐😐😐😐

میخواستم پنج ریکورد آخر دیتابیس رو بگیرم ،عادی با سلکت می‌نوشتم جواب بود،گفتم ک بذار که کرسرم کم زحمت بکشه از دستورات sqlite استفاده کنم که به فنا رفتم...شما این مشکل چطور حل کردید؟(۵۹ ریکورد دارم،ک هرکاری میکنم وقتی لیمیت هست موقعیت کر رو تغییر نمیده:/)spacer.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب من اینو جوابشو پیدا کردم تا بگمش شاید واسه کسی دیگه مشکل بود،اول بگم هدفم چی بود ،اینکه من ی مولتی پنل دارم و میخواستم در بخش کلیش بخاطر افزایش سرعت فقط چند مورد آخر نمایش داده بشه،اون چند مورد هم شخص تو تنظیمات انتخاب کنه مثلا ده تا یا پنج تا و...تا اینجا کاری نداشت.  برای افزایش سرعت مجدد میخواستم کل داده های جدول در کرسر نیادو لیمیت باشه،وقتی همچین میشد موقعیت کرسر فیکس می‌شد و تغییر نمی‌کرد،،،علتش این که من همیشه یا id در جدول کار میکردیم و خوانش کل ردیف ها همیشه فک میکردم موقعیت کرسر بر اساس جدول،درحالیکه موقعیت کرسر بر اساس داده های که انتخاب میکنه،تعداد ردیف ها در سلکت،ن کل جدول،،،خب عکس زیر همین کارو می‌کنه(متغییر hamin اولیه ش صفر و با هر بار چرخه یکی بهش اضافه میشه)در واقع مثلا شما ممکن داده رو از دیف 50 بخونید اما موقعیت کرسر شما 0 باشه چون لیمیت دارید

spacer.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...