رفتن به مطلب

وقت اتحاده ...

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

درود و هزاران درود:hi:

امیدوارم حال همتون عالی عالی باشه :53:

خب واقعیتش یه مدتیه یه فکری تو سرم افتاده ولم نمیکنه:S گفتم دیگه مطرحش کنم!

قطع به یقین این انجمن دریایی از نخبه ها و با استعدادهاست از مدیران و پرچمداران انجمن بگیر تا آخرین کاربری که امروز با این انجمن دوست داشتنی آشنا شده و میخواد برنامه نویسی رو جدی ادامه بده:dance2:

من میخوام که اعضای انجمن رو باهم دیگه متحد کنم دور هم جمع بشیم یه استارتاپ بزنیم تمام علم، دانش، مهارت فنی و مدیریتی، توجه، تمرکز، فکر و ذکرمون رو روی یک ایده، یک هدف و یک مسیر بزرگ بزاریم:Laie_60B: به راحتی از سر همین یک جمله رد نشین! لطفا بهش فکر کنین چه قدرت بزرگی شکل میگیره اگه استادان و بزرگان انجمن همراهی کنن...

من یه سری برنامه ریزی ها انجام دادم و حتی در مورد ساختار سازمانی هم فکرایی کردم!

واسه شروع حداقل 4 نفر و حداکثر 9 نفر باید اعلام آمادگی کنن.

نظر شما عزیزان چیه؟ لطفا پست کنید🙏

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود. ضمن تشکر

ببینید عزیز با توجه به اوضاعی که الان تو کشور ما هست و بی ثباتی آینده اصولا شروع کردن سخته.ریسک وقت و هزینه داره و معمولا افراد یا شرکتهایی که رانت و ارتباطات نداشته باشن اونقد رشد نمیکنن و دیده نمیشن.

به هر حال خیلی خوبه که اول ایده و مسیر پیشرفت و حل مشکلاتش مطرح بشه تا دوستان با شرایط خودشون بسنجن بعد اعلام آمادگی کنن.

لینک ارسال

در ۱۴۰۲/۸/۲۷ در ۱۸:۲۴، امیرحسین قاسمی گفته است:

قطع به یقین این انجمن دریایی از نخبه ها و با استعدادهاست از مدیران و پرچمداران انجمن بگیر تا آخرین کاربری که امروز با این انجمن دوست داشتنی آشنا شده و میخواد برنامه نویسی رو جدی ادامه بده:dance2:

من میخوام که اعضای انجمن رو باهم دیگه متحد کنم دور هم جمع بشیم یه استارتاپ بزنیم تمام علم، دانش، مهارت فنی و مدیریتی، توجه، تمرکز، فکر و ذکرمون رو روی یک ایده، یک هدف و یک مسیر بزرگ بزاریم:Laie_60B: به راحتی از سر همین یک جمله رد نشین! لطفا بهش فکر کنین چه قدرت بزرگی شکل میگیره اگه استادان و بزرگان انجمن همراهی کنن...

من یه سری برنامه ریزی ها انجام دادم و حتی در مورد ساختار سازمانی هم فکرایی کردم!

بعنوان کسی که تمام این مواردی که شما فرمودید رو از نزدیک دیدم و تجربه کردم خدمتتون عرض کنم که فرمایش @محمدرضا شاهپیری عزیز کاملاً درست هست + "به راحتی از سر همین یک جمله رد نشین : " + در این مملکت نمیتونی رشد کنی اگر رانت + ارتباط + پول زیاد + بی وجدانی نداشته باشی ....

منم اوایل مثل شما بزرگ فکر میکردم و شب و روز قرار نداشتم و هیچ جا هم استخدام نشدم تا بتونم خودم بزرگ بشم
ولی به این نتیجه رسیدم که "نمیذارن" ایدئولوژی حاکم ضد توسعه هست

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۸/۲۷ در 18:24، امیرحسین قاسمی گفته است:

سلام وقت همه دوستان بخیر 

امیرحسین جان ایران به شدت به انسان های شبیه شما نیاز داره انسان های که دنبال کار تشکیلاتی هستند به شدت مورد نیاز هستند ما ایرانی ها متاسفانه عاشق کار تک نفره هستیم و همین در مرور زمان باعث شده که کاری های بزرگی رو اللخصوص در حوزه ای تی نتونیم انجام بدیم یا حداقل کم انجام بدیم.

تو ایران برخلاف سایر کشور ها و اللخصوص به خاطر متاسفانه ناامیدی از شرایط کار ( که تا جایی هم حق است ) رقیب خیلییییی کم هستش به خاطر همین موضوع رقابت خیلی کم هست و سریع تر میتونید رشد کنید. 

ولی خوب سختی کار هست نمیگم سخت نیست و اسونه.

در رابطه با فساد و رانت هم شما اشرف مخلوقات هستی هییییییچ چیز جلوی نیروی مردمی نمی تونه بگیر نمونه اش تو تاریخ فروان هست البته به شرط نا امید نشدن و سخت کوشی و....

بازم نمیگم رانت نیست یا .... ولی پیگیر باشی اونام میزنی زمین .....

من زمانم خیلی کمه چون درگیر چند کار هستم ولی داخل تل اگر خواستی بگو اگر کمکی ازم بر بیاد حتما انجام میدم

@alimo1111

لینک ارسال

سلام درود به جامعه انسرسنتر:give_rose:

اینجور تاپیکارو دوست دارم چون دوستان تجربیاتی که داشتن رو هم به اشتراک میزارن و بنظرم راه پیشرو مشخص تر میشه و اتلاف وقت کمتری پیش میاد.

امیرحسین جان، حرکت خوبیه که بخوای یک تیم جم و جور کنی و حالا در قالب استارتاپ یا هر عنوانی بخواین طرح و ایده پیاده کنین.یک موردی که همیشه هست اینه که نفرات باید انگیزه کافی رو داشته باشن، بوده تیمهایی که وسطای راه جا زدن و واقعا تزریق انگیزه توی این موارد کمی کار سختیه ولی شدنیه.

بنظرم باید یک نقشه راه یا roadmap درست درمون واسه چیزی که میخوای داشته باشی و بتونی افرادی رو متقاعد کنی تا بتونن سختی کار که شامل چالش های فنی و غیرفنی(همون مواردی که دوستان بیان کردن از جمله پارتی بازی و رانت بازی و این مسائل که باعث ناامیدی میشه) رو بپذیرن.

خلاصه همیشه کار تیمی با کیفیت تر و خلاقانه تر بوده و هست.بالاخره نظرات و نکات فنی زیادی بین افراد به اشتراک گذاشته میشه که میتونیم یک چکیده کارامد ازش در اورد.

بنظرم ایده ای میتونه راه پیشرفتشو نشون بده که بصورت پایلوت در ابعاد محدود و کوچکتر مورد ازمایش قرار بگیره و به مرور گسترش پیدا کنه که خدا ناکرده اگه ایده مورد استقبال قرار نگرفت متحمل هزینه های زیادی چه از نظر مالی و زمان نشه.

ناامید بودن هم خوب نیست، بیخیال بودن نسبت به وضعیت فعلی هم درست نیست.اتفاقا این شرایط باعث میشه تفکرات، تفکراتی پویا باشن تا با شرایط نوسانی و بی ثبات بتونیم عملکرد مناسبی داشته باشیم و بتونیم همیشه پلن B  و حتی پلن C  داشته باشیم.

امیرحسین جان از دست من کاری اگه برمیاد من در خدمتم با اینکه درگیرم و مشغله زیاد.♥:hi:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...