رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اسکرول ریسایکلر ویو اندروید

majerajoo

سوال

سلام دوستان

چند روزیه یه مشکل دارم که هرکار میکنم حل نمیشه

کدهای همون قسمت و ویدیوی مشکل رو گذاشتم اگه توی فیلم نگاه کنید وقتی به پایین اسکرول میکنم و برمیگردم بالا دوآیتم آخر روی دوتا آیتم اول تاثیر میزارن

حتی شرط پسوند فایل هارو حذف کردم و عادی گذاشتم باز هم مشکل حل نشد هر کاری که بگید کردم لطفا یبیبنید میتونید بگید مشکل از چیه

ببخشید اگه کدها نامرتب و سردرگم کننده هست

http://shirinagil.ir/json/dl.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ناراحت نشید ولی این نوع کدنویسی واقعا فاجعه است :ireful:.چرا قبل از اینکه پروژه های توی این سطح انجام بدین اول مباحث پایه و  بیس رو یاد نمیگیرین دوست عزیز؟؟:ok:

توی onBindViewHolder چرا AsyncTask اجرا میکنید؟ توی این متد شما اصلا نباید محاسبات سنگین داشته باشید یا اینکه نخ جدید باز کنید. تمامی موارد رو قبل اینکه دیتاست رو به آداپتر بدین محاسبه کنید و توی آداپتر فقط استفاده کنید.

مورد دیگه بحث clean code بودن هست که اصلا رعایت نشده. متدهای حجیم عدم استفاده از توابع و مسائل زیاد دیگه

لینک ارسال

۱۹ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است:

ناراحت نشید ولی این نوع کدنویسی واقعا فاجعه است :ireful:.چرا قبل از اینکه پروژه های توی این سطح انجام بدین اول مباحث پایه و  بیس رو یاد نمیگیرین دوست عزیز؟؟:ok:

توی onBindViewHolder چرا AsyncTask اجرا میکنید؟ توی این متد شما اصلا نباید محاسبات سنگین داشته باشید یا اینکه نخ جدید باز کنید. تمامی موارد رو قبل اینکه دیتاست رو به آداپتر بدین محاسبه کنید و توی آداپتر فقط استفاده کنید.

مورد دیگه بحث clean code بودن هست که اصلا رعایت نشده. متدهای حجیم عدم استفاده از توابع و مسائل زیاد دیگه

همینطوری فاجعه بار نمیتونید بگید مشکلم چیه؟ این پروژه شخصیه و نمیخوام زیاد روش کار کنم خواهش میکنم 🥲

لینک ارسال

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ در ۲۱:۲۶، majerajoo گفته است:

همینطوری فاجعه بار نمیتونید بگید مشکلم چیه؟ این پروژه شخصیه و نمیخوام زیاد روش کار کنم خواهش میکنم 🥲

ببینید عزیز متد onBindViewHolder مشکل داره عزیز. نباید AsyncTask اجرا کنید. قبل از اینکه دیتا رو به آداپتر بدید حجم فایل ها رو حساب کنید و به آداپتر بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...